Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

nice202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macilaci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
allie69
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bombulka200
19. apr 2010

inak všetkým babám ktoré to už čakajú a budu to mať o chvíľu za sebou tak prajem rýchly a ľahký pôrod určite to zvládnete ľavou zadnou 😉 a krásne chvíle s vašimi ratolesťami a hlavne vela trpezlivosti 😅 😵 😵 😵

danu
19. apr 2010

Poprosim vas, drzte sa temy o porode v Saci, nie tu rozoberat gramatiku!

allie69
19. apr 2010

no mne ostava 12 dni do TP a keby to uz prislo, nebola by som proti... hoci moj mangel dnes chce s mojim otcom hokej pozerat.... tak asi az po--- 😀 😀 😀

babulka25
19. apr 2010

joj allie69 - ja dnes idem na kontrolu a dúfam,že ma tam nenechá kvoli tej nohe,ale pravdupovediac nebyť malého tak to s radosťou beriem lebo už nevládzem chodiť ani po byte vďaka tej nohe.som zvedavá čo mi povie a dúfam,že nebudem musieť na sekciu lebo ma trafí. pridávam sa k tebe,že už aby som mala po porode. pri prvom synovi som bola taký čas ešte v pohode a teraz zuby ma bolia,hlava dnes,ten klb je už hotový......a jatiež už celkovo nevládzem ☹

babulka25
19. apr 2010

alie -odkial si presne lebo máš košice - okolie

allie69
19. apr 2010

mooooja babulka25 - aj mne v hlave tresti... uz vecer zacalo.... v noci pokracovalo a este neprestalo... ☹ a co mas s nohou? no mna si v saci mozu zajtra spokojne aj nechat, mangel sa dokaze postarat aj sam o seba a cakame prve babo, takze nikto od nas zavisly nie je... so zubami som ja mala vzdy problem a teraz duplom... zajtra mi snad uz urobia tu korunku pred poradnou... lebo z nicoho nic mi cely zub vypadol asi pred mesiacom a pol.... teda sa tak zlomil, ze ostali mi len korene.... no co uz.... mne sa nenormalne nechce dnes varit, ale musim, aby mal zo mangel zajtra do prace ☹ a zajtra kedze beham po doktoroch nevarim 😉

allie69
19. apr 2010

ja som povodne z Terasy, ale ako som sa vydala tak uz rok byvame v Kostolanoch nad Hornádom, u manzelovych starych rodicov

babulka25
19. apr 2010

takže obe na rozsypanie 🙂 asi pred dvoma týždňami mi zostúpilo bábo dole a rozťahuje si lono a to mi tlačí na klb,ale tak že chodím ako staré babky. už ani vonku nechodím so synom celý týždeň a v sobotu som nevydržala,že len na pieskovisko za blok a večer som skoro odpadla už od bolesti.no som zvedavá čo mi dnes na to povie,ale veľmi nerada by som cisarák ☹
a to zajtra ideš so zubkom?a to ti može dať injekciu?ja by som nešla bez toho.

allie69
19. apr 2010

jaaaaj, no mna zatial ta kost neboli, tak neviem... budem drzat palce na kontrole...daj vediet ked sa vratis... kedy ides?
so zubkom idem zajtra na osmu rano...zubara mam tiez v saci takze v pohode... a tam netreba injekciu lebo to je uz mrtvy zub..ale pocas tehu mi robil kade co a samozrejme s injekciou... ja bez nej ani usta inak neotvorim.. 🙂 injekcie sa vraj mozu v pohode davat, lebo to je lokalna a ta nedojde k malemu... aspon tak mi to bolo vysvetlene. ja zase od vcera pocit jak na kramy, tak cakam...vcera sme mali s mangelom prve vyrocie sobasa a nedalo mi a silou mocou do ZOO som sa trepala 😀 😀 tak mozno to prechadzka je za tym...

babulka25
19. apr 2010

vážne sa možu?a ja už druhý mesiac trpím lebo ma bolia dve stoličky a som myslela,že injkciu mi nedajú.dobre vedieť.idem tak okolo druhej.napíšem ako som dopadla ak ma pustí domov.no tak prechádzky pomáhajú porodu. 😝 gratulujem ku výročiu. my budeme mať už šieste a sme spolu 11 rokov, niekedy to aj tak u nás vyzerá. 😉

allie69
19. apr 2010

oki, drzim palce nech vsetko dobre dopadne

allie69
19. apr 2010

no hadam si ta tam nenechali babulka?

oacka
19. apr 2010

jej,pozerám,že babulka je z KVP ako ja! Akého pediatra máš,babulka? Chodíš na polikliniku či do procare? Držím vám palce kočky,už to máte za pár! Máte dohodnutého doktora? Babulka a prečo nie sekciu? ja sa na ňu celkom teším...

allie69
19. apr 2010

oacka - nooo ja chodim do sace za primarom--- zajtra ideme na kontrolu tak uvidime co a ako, lebo nejak mam cim dalej tym silnejsi pocit akoby som mala kramy dostat... to by bola pecka keby si ma tam zajtra rovno nechali 🙂 ale aj rada by som bola

oacka
19. apr 2010

primár ja Richnavský? tak držím palce,aby to prebeho,ako si predstavuješ! kedy ste začali chodiť do šace na poradňu? pošle ma tam moj gyndoš alebo mám sama zájsť v 35tt?

flamenga
19. apr 2010

a Tomášu je primár čoho? 😕

nika12
19. apr 2010

...flamenga Tomasu je primar jednodnovej chirurgie.

flamenga
19. apr 2010

nika ahaaa..... 🙂

allie69
19. apr 2010

ano Richnavsky... no ja som tam bola prvy raz v 35tt... gyndos ma neposielal nikam, len ze mam ist tam, kde by som chcela rodit... ale neposle ta niekam priamo...teda aspon mna nie

allie69
19. apr 2010

nika12 a ty ku komu chodis ked mozem vediet? ja idem zajtra na kontrolu tak uvidime co a ako

babulka25
19. apr 2010

tu som,ale zajtra nastupujem a streda to istí -sekcia. ten klb by to nemusel vydržať. 😢 oacka neviem prečo,ale sa bojím.prvý porod som mala normálny,tak aj druhý som chcela. no nevadí nejako to budeme musieť zvládnuť. ja budem chodiť ku pediatričke Pačutovej s detičkami. Do nemocnice ťa pošle gynekolog,ale ja odporúčam vybaviť si niekoho. Ja síce už poznám v Šaci všetkých lekárov lebo som tam ako doma a sú veľmi dobrí asi všetci.

allie69
19. apr 2010

oooo takze tak.... no zvladnete to, neboj sa... lahko sa mi to hovori, ale isto to tak bude... si mala dobreho tusaka teda.... a to preco si si vlastne myslela ze to bude sekcia? a to bedrovy klb? nakoniec ma predbehnes 🙂

oacka
19. apr 2010

dík babulka! teda ja sa naa sekciu dosť spolieham. rodím prvý raz,neviem, do čoho idem, a ukľudňuje ma,že mi presne povediaa,kedy to bude, a že približne človek vie,čo má čakať, proste operácia... pri normálnom nikdy nevieš,čo bude... a mám kamošky,čo mali prvý prirodzený v pohode a druhý otras. aj moja mama tak mala. že pri prvom ich ani nič nebolelo,ale pri druhom si to vynahradili. mne odporúčajú Dosedlu alebo Luptaka, že tomašu je taký strohejší.... ale ja sa bojím aby Dosedla nebol moc horenos... A Pačutová je tu na Poliklinike? mne jedna kočka odporúčala tuším Semanoovú a potom ešte jednu z Procare.

allie69
19. apr 2010

ja mam Luptaka ako klas. gynekologa a je mily...len on si tam berie len sluzby...ma vlastnu ordinaciu na Hroncovej,,, tak neviem ako by to bolo keby to na teba doslo ked bude ordinovat... ale ked ides na sekciu tak to ine je... to ty si chcela sekciu ci musis?

nika12
19. apr 2010

allie 69 na poradne chodim v stredu a vtedy tam zvykne byt Dr. Lendak, teda doteraz som bola vzdy pri nom a na ultrazvuk ked chodim na prietoky, tak je tam stale niekto iny ....a polezala som si na gynde tyzden, takze mala som moznost si ich omrknut vsetkych 🙂 dohodnuteho lekara na porod nemam, nejak nie som za to davat uplatky....dufam, ze to neolutujem 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre