Pôrodnica Košice - Šaca. Rodili ste tu niektorá?

sisa79
17. apr 2007

Zdravim vsetky mamicky, aj tehulky, ci snazilky!
Chcem sa spytat, ci sa tu niekto najde kto v poslednom case rodil v Saci... co vsetko potrebujem do nemocnice pre babo??? Ako ste boli spokojne a aky je tam system? Dakujem vsetkym... Slavka

haasa
1. jún 2009

ahojte...a kedy planujete tu prvu poradnu? Ja teraz zacinam 36 tyzden (35tt 0 den) a uz by som tam aj chcela ist, kedze poslednu poradnu som mala minulu stredu...som pocula ze je potrebne sa telefonicky objednat.....
Uz zacinam mat zo vsetkeho strach 😒

siu3333
1. jún 2009

tak ja som len v 34tyzdni,ale o dva tyzdne chcem ist na prvu poradnu...ale prv zistim ako to je ci mam sa objednat alebo ako...

jjeanny
1. jún 2009

Tak mna este moja dr. objednala na poslednu poradnu 16.6., aj ked termin mam teoreticky uz 8.7. cize na 36.tyzden mi to nevychadza az neskor .. snad to nevadi, doktorka hadam vie, co robi 🙂

siu3333
1. jún 2009

vsak chod jjeanny aj k svojej aj do sace na poradnu v tom 36 tyzdni ak chces..

haasa
1. jún 2009

tak ja pojdem skusit uz tento tyzden.... neviete nieco o prednostovi Fricovi? ja by som chcel rodit u neho...
jjeanny a viete co budete mat? dievcatko ci chlapceka?...ked mame tak blizko terminy tak mozno sa tam aj stretneme.....ja cakam tiez prve....

asandys
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
siu3333
2. jún 2009

ahoj asandys a neviez nam napisat cislo do nemocnici aby sme sa vedeli objednat na poradne 🙂 🙂 🙂 dakujem pekne ak samozrejme mas to cislo....

traktor
2. jún 2009

ahoj asandys, mas krasne babulko, chcem sa len opytat, kolko jednorazovych plienok ti trebalo?doky mi aj spomynal, no zabudla som. dik 🙂

bambina
2. jún 2009

ahojte, traktor: ja som mala jedno male balenie plienok huggies tusim 28 ks a stacilo, este sme aj niesli domov. stale ti neskor moze priniest niekto z rodiny.

bambina
2. jún 2009

este jedna rada, zoberte si aj flasu s vodou. na izbach bolo velmi teplo a to som rodila koncom aprila.

traktor
2. jún 2009

bambina, mala je uzasna, a tie nozky v tej perinke nemaju chybu 🙂 , a ma pekne meno, aj ja mam simonku 🙂

bambina
2. jún 2009

dakujem, si zlata

mofer
2. jún 2009

ahojte, rodila ste niektorá prirodzene KP, alebo robia automaticky v Šaci cisársky pri takejto polohe?

traktor
2. jún 2009

tak v tomto neporadim, nepytala si sa dokyho? inac mame rovnaky termin / ja od 20- 25 juna/ 🙂

siu3333
2. jún 2009

ahojte tak uz som doma,,,dnes my robila vyter aj na toho streptokoka,,,v piatok mam zavolat som zvedava,ze co 🤐 🤐

mofer co je to KP?nechapem 😅 😅 😅

siu3333
2. jún 2009

dakujem za cislo bambina 🙂 🙂 🙂

mofer
2. jún 2009

KP znamená, že bábo je zadočkom dolu.....
traktor: asi to u mňa vyzerá na cisarák, neviem, takže uvidím ako s tým termínom, či nebudem skôr

jjeanny
2. jún 2009

Tiez som akurat dosla domov .. siu a ten vyter na streptokoka by mali robit kazdemu? Nic take som zatial neabsolvovala .

haasa - cakame chlapca , uz aj meno mame Adam .. som si vyplnovala profil,nejako mi to tu nechce zobrazit 😒

Bambina - vdaka za link na tie cisla .. len aspon mne nie je uplne jasne,na ktore z nich volat 😀

Asandys - monitor dychu si si priniesla uz aj do nemocnice? ja este nemam kupeny ..

siu3333
2. jún 2009

ja budem volat na to 055/7234213 dufam,ze na to spravne...
no to je posledny vyter mala by ti spravit gynekologicka ale mozno ti to spravia v saci,a som sa docila ze do sace uz mozes ist od 35tyzdna tehu.

traktor
2. jún 2009

jjeanny tak sa na to opytaj, mne tiez doteraz nerobili, vcera som bola v saci na poradni, a dosedla mi hned vysvetlil, ze ten sterje velmi dolezity, ze babo ti daju po porode uplne zdrave ao 2 dnitomu uz tak nie je. moj doky zo mnou tiez nic nerobil toteraz, tak mi dosedla kazal prist v pondelok , ze mi ten ster urobia. a v pripade , ze by som zacala skor rodit, mam povedat na sale, ze ho nemam a preventivne mipichnu do zily antibiotika...

traktor
2. jún 2009

vypln profil, a dole mas potvrd tak to stlac 🙂

siu3333
2. jún 2009

veru aj v ordinačke to tak bolo ze bolo zdrave babo a potom ochorelo 😒 😒 😒 ale neviem ako to pokracovalo dostalo sa s toho to babetko?neviete?

mofer
2. jún 2009

skúste aj číslo 055/7234111 je to číslo na ústredňu, kde Vás prepoja

traktor
2. jún 2009

neviem, myslim , ze uz potom o tom nehovorili... aj mna sa doky vcera pytal, ze odkial viem , ze treba ten ster, tak som hovorila, ze som kukala ordinaciu a potom sme to na koniku rozoberali 🙂 ,tak bol rad, lebo ze o takych veciach by sa malo vela hovorit, ze radsej urobit prevenciu akoby malo byt neskoro....

jjeanny
2. jún 2009

Dobre,ze vravite,hned sa na to opytam svojej dr. ci na mna zabudla alebo co 😠
traktor - hej , uz som vyplnila, nezadala som PM, tak preto mi to neukazovalo 😀

siu3333
2. jún 2009

moja doktorka nic nepovie ak chcem nieco vediet alebo sa opytat co súvisy s tehotenstvom tak ja som ta co sa stale vypituje,ale ona sama od seba nepovie nic 🙄 🙄 🙄 a to ma na nej hneva...svokra hovori,ze je velmi dobra doktorka tak neviem ze kto sa míli 😅 😅 😅 😝

mofer
2. jún 2009

siu3333 kto je tvoja Dr.?

traktor
2. jún 2009

no moj doktor taky tak, preto som zacala chodit do sace 🙂

jjeanny
2. jún 2009

traktor - sucasne si chodila este k svojmu aj do sace?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre