Pôrodnica Kramáre a MUDr. Valent

simuska89
18. jún 2019

Ahojte dievcata nevedeli by ste mi poradit a povedat ake mate skusenosti s nemocnicou -porodnicou Kramare a doktorom Valentom,pripadne mj doporucit ako by som sa dostala na kontakt ,alebo ci ma svoju ambulanciu? Dakujem za vase odpovede

adrianahalasova
18. jún 2019

neviem prepac

renatka100
18. jún 2019

@simuska89 robi v medifeme, je super ale pri porode som ho nemala

nancy666
22. jún 2019

Doktora nepoznám. Ja som tam rodila u prednostu a okrem rýchleho pôrodu tam nieje dobre nič. Ešte sestry detske asi a čakacia izba. Ďalšie pôrody som si radšej už zaplatila v kochu. Na Kramáre má dostanú jedine v bezvedomí najbližšie. Porod nieje choroba že človek proste pretrpí take podmienky. Od toho sa ďalej odvíjali ďalšie problémy. Plesnivé Kramáre, nikdy viac.

mircalla
30. jún 2019

Ja som bola s Kramarmi spokojna a s Valentom tiez. Mala som som ho u oboch porodoch. Komenty ako tuto vyssie si nevsimaj, podla mna su Kramare v pohode, ak si zaplatis nadstandard

mircalla
1. júl 2019

@simuska89 a nasla som ho v Medifeme, normalne som sa objednala a prediskutovala to s nim

simuska89
autor
1. júl 2019

@mircalla dakujem velmi pekne za radu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre