Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

alline
13. jan 2009

Ahojte, viete mi poradit, na 29.1. som objednana aj s manzelom Dr. Jandovej. Viete mi niekto napisat ako presne sa k nej dostanem a v akych dverach sedi?
Dakujem 🙂

sisa29
13. jan 2009

ahojte samozrejme som myslela 20,1.Vsak 20,2 uz mozno budem maminkou dvojnasobnou.

alline to musis ist cez polikliniku dnu potom rovno prides do takej chodby kde su ambulancie potom sa das do lava ides az na koniec a tam uvidis napisane ze materno fetalne centrum a ides dole na -1 poschodie a tam je to za takymi sklenenymi dverami to tam je napisane

alline
13. jan 2009

dakujem sisa29 :o)

alline
13. jan 2009

A este otazocka, na tie prednasky sa chodi po jednom, alebo je tam viac ludi, pripadne parov? Dakujeeem 🙂

sisa29
13. jan 2009

tam je viacej parov.

alline
13. jan 2009

Este raz Sisa 29 dakujem 🙂

kvietok23
13. jan 2009

ahojte, boli ste niektora na prednaske o kojeni na kramaroch? vraj to tam byva tak ma zaujima, ci sa tam oplati ist 😉

sisa29
13. jan 2009

ahoj ja uz jednu dcerku mam na tej prednaske som nebola ale po porode prisla za mnou pani vola sa dojka a bola pri mne a pomahali mi a vysvetlovala co a ako.takze ked tam nepojdes na tu prednasku tak aj tak ti to vysvetli po porode.mne to velmi pomohlo ze mi poradila a podporila ma kojila som uspesne 2 roky.teraz som opet tehu buduci mesiac mam rodit a tiez sa chystam dlho dojcit

kvietok23
13. jan 2009

tak to by som chcela aj ja, lebo podla mna je to to najlepsie,co babatku mozes dat - teda okrem lasky k nemu 😵 ja si tiez myslim, ze 4 dni v porodke stacia, aby ma to tam naucili 😉

sisa29
13. jan 2009

ona pride tusim prvy den hned a pozera sa ako to robis a povie ti ze co mas zmenit alebo tak.mne sa mala zle prisala a celu bradavku mi pokazila a potom dosla ona dala mi ju ona k prsniku pomohla jej s bradavkou do pusinky a uz to islo same.bola naozaj super odporucam.kojenie je celkovo super vec aspon podla mna ja som si to uzivala plnymi duskami aj ked som kojila aj 100X denne mne to nevadilo.

nikolete81
15. jan 2009

Ahojte baby,viete mi dat nejake referencie na Dr.Pruzinca?

klementina
16. jan 2009

ahojte, ja som bola dnes prvy raz na poradni na kramaroch, poradna celkom v pohode, len ak pojdete prvy raz tak si nezabudnite zobrat nejake vlhcene utierky, lebo su tam strasne ale fakt strasne zachody, ja som tam bola od osmej do dvanastej a ked sa chcete aj najest, tak po pouziti tej toalety budete nad tym dost uvazovat. je tam take umyvadielko ako vo vlaku a tecie tam len studena voda bez mydla ☹

kristina.jo
16. jan 2009

No tie WC- ka na Kramaroch, to je fakt na hambu....A dalsie "psycho" : UZV na 8.poschodi, tam pokyny, ze pacientky musia byt pred vysetrenim vymocne a WC sa nachadza vo vestibule na prizemi..... 😒 A medzi sviatkami a po sviatkoch tam 3 tyzdne nefungovali osobne vytahy.....

sisa29
17. jan 2009

jej klementinka aj ty budes rodit na kramaroch?ja som tam rodila aj prvu dcerku.a ku komu chodis na poradnu?ja budem chodit utorky tak to sa asi nebudeme stretavat

kvietok23
17. jan 2009

no, tie wc-ka su hrozne, ci uz tam pri poradni, ci uz dolu - otras...snad aspon na 9poschodi bude trosku lepsi (ak by sme sa nahodou nedostali na nadstandart) ja si tiez dobre rozmyslim, ci idem, alebo nejdem na wcko 😒 tak ako to tam bolo pred 30 rokmi, je to tam aj teraz si myslim 😠

sisa29
17. jan 2009

zevraj na tom nadstandarte su pekne wc-ka aj sprchy.kamaratka tam teraz rodila.aj ja dufam ze sa tam dostanem.ale inac pred 3 mesiacmi som lezala na materno fetalnom centre a tam to celkom s cistotou uslo

klementina
17. jan 2009

ahoj sisa, bola som prvy raz u ferakovej a teraz idem k plankovi vo stvrtok. ja dufam, tiez ze ten nadstandart bude volny, ja som sa tam bola aj pozriet, ked tam kamoska rodila a je to tam super, len ten standart som nevidela, dufam, ze tam su tie wecka lepsie ako na poradni 😒
ty bude chodit vzdy len utorky na poradnu? ku komu?

sisa29
17. jan 2009

asi len utorky neviem idem k Židzikovi prvy krat teraz tak uvidim kedy mi povie aby som chodila.a preco ides k plankovi?vsak on ma ze len rizikove

klementina
17. jan 2009

lebo mam indikaciu na cisarsky od ocnej, tak ma poslala k nemu. neviem, ci len on ma na starosti cisarske alebo preco. som sa to snazila zistit aj tu na konovi kam chodili baby, co mali planovany cisarak, ale som nezistila 😒
inak ja som bola vpiatok a keby som k nej isla aj druhykrat tak by ma objednala na dalsi pondelok, tak to asi neni pravidelne ten isty den

mizu416
17. jan 2009

Ahojte!No v septembri bol nadstandart uplne plny,ale ak je on velky zaujem tak vzdy nejake miesto najdu.Zeny prichadzaju a odchadzaju ako na beziacom pase.No mala som tu moznost lezat aj na standarte.HRÚZA...2 WC pre vsetky pacientky-strasny smrad...3 sprchy z toho poriadne fungovala az 1.Niesom rasista ale ked tam je taka klasicka romka z kolonie a vy idete na WC alebo do sprchy a v tom odtial vychadza ona...Ale pokial viem tak kazda ktora sa pitala na nadstandart,tak sa tam dostala.A ked uz neni volne na nadstandarte na 9 poschodi tak davaju naa nadstandart na 8 poschodie co tam lezia zeny po zenskych operaciach.Tak vam drzim palce!!! 🙂

capy
18. jan 2009

plank je super aj ja som k nemu chodila s vikinom. a nadstandart je super cistucko, vsetko nove a hlavne wc a sprchu mas na izbe a kazdy den ti to tam umyvaju. ak chcete foto tak mi poslite do ip mail a ja vam poslem fotky 😉 drzim palceky nech to mate rycho za sebou

sisa29
18. jan 2009

klementinka mne povedali ze plank je len na rizikove tehotenstva on je odbornik nato zevraj.neviem mozno tam aj ja budem chodit kvoli cukrovke a krcovim zilam tam dole.uvidim v utorok co mi povie doktor moj.capy tu je sisa posli mi tie fotky zapni si vecer skype budem tam a cakat

alififi
18. jan 2009

sisa tak ked si lezala na 1 posch materno fetalnom, tak uz pojdes len do lepsieho. 8 standard sa da vydrzat a 9 nadstandard je uplne super
to 1 poschodie nebolo bohvieco 😔
hlavne keby som tam este niekedy mala ist, tak si zoberem cedulu *obsadene* na WC- nakolko je vecko 2metre od dveri a tie sa nedaju zamknut 😀

sisa29
18. jan 2009

no tak to mi tam dost vadilo ze som sa poriadne ani vys....... nemohla lebo stale mi tam niekto chodil.

alififi
18. jan 2009

😀
to tam bol fakt problem
na 8 to uz bolo lepsie - su tam 2 vecka a z toho jedno je s OKNOM :o)))
takze pohoda.
no a na 9 uplne super 😉

katuli
18. jan 2009

zdravim babule .... no prosim vas, s tymi miestami na nadstandarde ani len nezartujte, ze by boli tak ful obsadene ... 😀 .... si neviem predstavit, ze by som utekala na hajzlik a cakala tam vo fronte, zakial by mi maly v izbe plakal ..... no des ...

katuli
18. jan 2009

snad len budem mat stastie, a nadstandard bude volny ... 😉

alififi
18. jan 2009

katuli maly bude plakat tak, ci tak
si pamatam, jak som sa vzdy bala, aby nezazala mala plakat, ked mala dojst vizita 😀
pripadne ked revala v noci dlllho - tak som si myslela, ze snad musi byt hore cele oddelenie
glukozu v striekacke som si vzdy brala z chodby radsej, to pomohlo 😉
teraz uz mi to je smiesne

sisa29
18. jan 2009

ja som sa vzdy bala ked som isla na wc alebo do sprchy ze mi niekto malu odnesie alebo ze sa bude dusit alerbo tak.preto chcem teraz ten nadstandart aby som nemusela tak daleko od nej

alififi
18. jan 2009

hlavne si davajte bacha na veci. ked som tam bola ja, tak tam jednej kocke ukradli veci
myslim, ze teraz sa uz dava bacha, ale predtym sa dalo vojst na oddelenie len tak
prisiel tam panacek, vliezol do izby a ukradol kocke vsetky doklady + peniaze
brutak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre