Pôrodnica Kramáre vaše skúsenosti a názory

henuska
20. nov 2006

Ahojte miminy,
chcela by som sa spytat, ci mi neviete poradit, čo by som si mala zobrat do porodnice na Kramaroch, lebo v kazdej porodnici to je ine.
A este ake skusenosti mate s touto porodnicou-s doktormi a sestrickami, zatial som pocule len dobre nazory, ale chcela by som ich pocut viac.
dakujem za odpovede

bubinovci
29. júl 2011

@chrobulka ambulancie su v poliklinickej časti na poschodí

chrobulka
29. júl 2011

@bubinovci - velmi pekne dakujem za objasnenie, som domotana nejaka!
vela stastia prajem!!!!!!!!!!!!!!! 😉

bubinovci
29. júl 2011

@chrobulka nie je za čo 😉 ďakujem 🙂 aj Tebe a nech drobčekovia ešte vydržia 😉 🙂

dankamat
29. júl 2011

@kvietok23 cozeee? ja som bola u Kleskena niekolkokrat a bola som s nim max. spokojna - bol vtipny, mily, odpovedal na vsetky moje otazky...
@chrobulka utz je na 8. poschodi v nemocnici a poradne aj monitor su v poliklinike na 1. poschodi na jednej chodbe.

kvietok23
29. júl 2011

@dankamat ja som len pisala, co som citala 🙂 ale dam na vlastnu skusenost, i ked neviem,este som sa so "zlym" lekarom na kramaroch nestretla 🙂

kiwinka21
30. júl 2011

mamicky prosim vas dr.ferakova bude buduci tyzden este na dovolenke??lebo utorok mam predporodnu poradnu zas a mam ist do dveri c.217 len neviem o ktorej a kto tam bude,.sak jaky chaos tam je teraz..a ozaj neviete preco sa nemozem dovolat dr.jadnovej na predporodnu pripravu,,alebo mozem ist rovno na oddelenie za sestrickami lebo daco im musim povedat.🙂)

emily3
30. júl 2011

@kiwinka21 ja som chodila do dveri 217 kazdy tyzden tam bol niekto iny, a poradna je medzi 10/12hodinou, Jandova je na dovolenke pride teraz 1.8 v pondelok... ked pojdes utorok do poradne jandova by tam mala byt, utorky mava kurz pre mamicky co idu prvykrat na cvicenie myslim ze o 9..tak sa tam skus pozriet...mozno ta zapise hned a to uz mas pred porodom..tak by mohla....
inak je tam chaos, ale su dovolenky a je velmi vela rodiciek, lekari sa nezastavia 😉 drzim palce

dankamat
30. júl 2011

@emily3 ahooj, a ty aj stihas chodit na net pri 5 detoch?? Ako si zvykate doma na Laurinku?

emily3
31. júl 2011

@dankamat 😉 vcera som bola sama doma s Laurinkou, starsi su v tabore a mladsich zobral ocko na stanovacku... no mala uz zacina vymyslat, tlaci ju brusko, viac place, takze uz to zacina, prebdete noci....

chrobulka
1. aug 2011

ahojte baby, som objednana k dr. prochazkovi na poradnu (prvykrat na kramare), nasla som na neho zatial len dobre ohlasy... len, chcem sa opytat, je tu niektora z vas, co na kramaroch dvojicky rodila a chodila na monitor priamo na porodnu salu? povedali mi na monitore, klasickom, ze dvojicky nevedia "natocit", cize sa mam objednat priamo do porodnice. ale tam mi povedali, ze sa objednat neda, ze len prist a bud si pockat, ak bude niekto na prijme, alebo skusat stastie inokedy, no... tak som sa chcela opytat, pripadnych dvojickovych mamin z kramarov, ci aj ony chodievali na monitor do porodnice (9. posch.) a ci sa im podarilo dostat sa tam v pohode...
DAKUJEM! 😉

katkafazulka
1. aug 2011

@chrobulka Ahoj, dovolala si sa bez problemov na USG 02 59542194? Alebo si rovno volala k svojmu porodnikovi? Ja som uz na nervy, tiez som 34tt, od piatku sa tam snazim dovolat, ale marne... tam nik nedviha... Porodnik mi povedal ked som s nim bola naposledy, ze mam volat na toto cislo a to je asi nemozne...

chrobulka
1. aug 2011

@katkafazulka
takze, ja som sa tiez v piatok nedovolala NIKAM
dnes som sa dovolala na poradnu na polikliniku na druhe cislo - rizikova poradna pre tehotne tu druha zvrchu
http://www.unb.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/kr_...
a potom mi na monitor davali cisla priamo sestricky, kam som sa dovolala.
a monitor sa nerobi na usg ambulancii...
co sa usg tyka, tam som bola pred 3 tyzdnami, mama moja ma tam objednavala, lebo ja som v tom odporucanom case bola na poradni u mojho lekara. a mama povedala, ze volala kazdych 5 minut asi hodinu, kym sa dovolala. takze trpezlivost ☹
pripadne, ak to mas "po ruke" zbehni tam osobne a objednaj sa na priamo. aj tak som baby videla, ze to robia...

chrobulka
1. aug 2011

aaa, teraz vidim - @katkafazulka - ze si od Nitry = potrebujes sa tam dovolat, no ☹
tak skusaj... ine ti neviem poradit ☹

katkafazulka
1. aug 2011

@chrobulka dakujem 🙂 uz som sa dovolala na to druhe cislo, ze USG ambulancie c2 🙂 to je fakt umenie sa tam dovolat 😖 a sestricka mi povedala ze tam mi potom povedia ako dalej, kedy na monitor a tak, co som prekvapena, lebo kocky tu pisali ze najprv musia na monitor pod 🙂 no neva.. uz to mam vybavene, tesim sa 🙂

chrobulka
1. aug 2011

@katkafazulka
na poradnu si objednana? pre tehotne?
lebo ja som sa objednala dnes a tam mi povedali, ze este predtym mi musia ten monitor "natocit"...
aby na poradni uz mohol lekar hodnotit ten zaznam z monitoru...
a preco ides na usg?

katkafazulka
1. aug 2011

@chrobulka no neobjednala som sa na poradnu, ja som sa rovno k porodnikovi objednala a vraj ten mi potom povie ze co dalej a kam ist.. ja som sestricke vysvetlila ze s porodnikom som uz hovorila, ze chcem ist rovno k nemu a este som jej aj povedala kolkateho mi to vyhovuje aby som prisla presne na 36tt 🙂 nebol problem..
ved podla mna ma este ponahanaju po nemocnici, monitor, poradna.. 😀

chrobulka
1. aug 2011

@katkafazulka - aha, uz chapem 😉
no jasne, a ktoreho si si vybrala, ako to nie je tajne? 😀

katkafazulka
1. aug 2011

@chrobulka no napisem potom ak sa s nim aj na 100% dohodnem 😉

chrobulka
1. aug 2011

ahaaa, no jasne 😉 chapem....
tak drzim palce 😀

bubinovci
1. aug 2011

@chrobulka ja chodím tiež k Procházkovi, teraz je na dovolenke a v sobotu by mal mať prvú službu, to ma asi aj rovno odrodí, tak potom keď tak napíšem 🙂 teraz som bola u Žídzika, ale aj ten bol OK, zatiaľ som tam našťastie na nepríjemného doktora nenatrafila, dúfam, že už ani nenatrafím 🙂 😅

chrobulka
1. aug 2011

@bubinovci - dakujem krasne za reakciu. a mas ho aj zazmluvneneho alebo si to neriesila? drzim palce na sobotu 😉

bubinovci
1. aug 2011

@chrobulka nemam ho zazmluvneneho, dohodla mi ho otcova priatelka, naplanoval si ma na svoju službu, potom sa mu nejako odvďačíme

chrobulka
1. aug 2011

@bubinovci - aha, ok, tak daj vediet, ako si spokojna bola...
a drz sa! 😉

bubinovci
1. aug 2011

@chrobulka dakujem 🙂

peta_petruska
2. aug 2011

prosím vás 🙂 od ktorého tt sa chodí na monitor?

bubinovci
2. aug 2011

@peta_petruska od 36 tt

peta_petruska
2. aug 2011

dakujem za info, hned som volala a termin je vybaveny 🙂

nemko
4. aug 2011

kocky prosim Vas kolko stoji epi na Kramaroch? dakujem srdecne

chrobulka
4. aug 2011

@nemko
pokial som dobre informovana, tak 150 eur

nemko
4. aug 2011

@chrobulka dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre