Pôrodnica Krompachy verzus Spišská Nová Ves

7spagetka7
19. okt 2015

Ahojte mamičky. Chcem sa Vás opýtať, či neviete niečo o Krompašskej pôrodnici, lebo som počula, že sa Krompachy nejako zveľadili a niektoré ženy utekajú rodiť radšej tam, ako do SNV. Neviem sa rozhodnúť, tak by som bola rada, keby ste mi tu napísali vaše názory, alebo ak ste rodili v Krompachoch, či v SNV, tak by som chcela vedieť, ako ste boli spokojné. ďakujem 😉 😉 😉

sisa652
22. okt 2015

Ahooj , kamoška tam teraz rodila a nevedela si to vynachavalit.....bola som ju pozriet a bolo tam krasne...male mile utulne, a super personal.....ona rodila pri primarke a pri mladej porodnej asistentke....a ze ona bola super....radila jej ako sa dalo....a pomahla....cize ja ti odporucam aj ja sa tam chystam 🙂

7spagetka7
autor
26. okt 2015

@sisa652 Ahoj 🙂 ďakujem za odpoveď 🙂 Keby som išla rodiť do Krompách, tak jednoznačne by som chcela rodiť len pri primárke... Tiež som zatiaľ počula len pozitíva na túto pôrodnicu, tak už by bolo načase sa aj rozhodnúť, keďže som v 30. týždni 🙂

jafeko
3. nov 2015

Ahoj nechcem ťa odrádzať od pôrodnice v Krompachoch no ak je tam primárka pani Lukáčová tak pôrod radšej sama doma ako pri nej mám s ňou veľmi zlé skúsenosti bohužial až také že našu malinkú máme síce doma ale v urničke toto sa podarilo ešte keď bola zastupkiňa primára v Snv a potom bola "povýšena" na primárku v Krompachoch, znova čakáme malinke a som rozhodnutá pre Poprad, aj keď v Snv mám vynikajúceho doktora Zeleného len to prostredie už neznesiem.

7spagetka7
autor
4. nov 2015

@jafeko Tak to mi je veľmi ľúto ☹ ale možno Ťa poteším aspoň jednou správou, že Dr. Zelený už pracuje v Poprade, takže kľudne môžeš rodiť aj pri ňom 🙂

bambola82
4. nov 2015

@7spagetka7 ahoj...ja som rodila minuly rok v Krompachoch a som velmi spokojna...dobry pristup od upratovacky az po lekarov...akurat tam zacinala dr.Lukacova, a hedna mamina chcela len pri nej rodit a viem,ze ju dlho trapila, 2dni s nou nic nerobili a pritom uz bolesti mala teda riadne... ja som rodila pri inej lekarke...tymto ta nechcem odradit od dr.Lukacovej...ale ja by som nerodila v Snv...inac ja som v Krom.lezala 3 krat pocas tehu a pristup bol naozaj uzasny 😉

7spagetka7
autor
4. nov 2015

@bambola82 ďakujem 🙂 a pri ktorej leárke si rodila, ak sa smiem opýtať? lebo nepoznám ích tam a jedinú ktorú poznám je Dr. Lukáčová. A prečo by si v SNV nerodila?

jafeko
4. nov 2015

Ahoj, pri vsetkom pred porodom aj pocas bola dr. Lukacova ked este sluzila v snv. To naozaj vazne dr. Zeleny je v pp? 100%?lebo ak ano tak sa mu musim v najkratsom case ozvat ohladom porodu..

7spagetka7
autor
5. nov 2015

Áno, na 1000 000% je už Dr. Zelený v Poprade 🙂 Mám to z prvej ruky 🙂

jafeko
5. nov 2015

Ďakujem moc moc 🙂

7spagetka7
autor
5. nov 2015

nie je začo 🙂

noname44
10. nov 2015

@jafeko ak by bola vinna dr. Lukacova, urcite by ju nepovysili, maximalne prelozili. Urcite Vam to musela nejako zdovodnit.

daanbla
22. mar 2016

Teším sa na stretnutie

radiologynursing
6. jún 2016

Určite Krompachy SNV je katastrofa !!!

vydrnik
6. jún 2016

Co mamicka toiny nazor kazda ma inu skusenost z urcitou porodnicou,nektora si nevie vynachvalit SNV,drpdalsie by tam rodit nechceli,a tak isto napt.Poprad vela zien spokojnost zial znam zeny co uz nikdy v Poprade rofit nechcu,to same ajporodnica Kezmarok co viem od jinych,zalezi na zene kde sa rozhodne rodit a bud spokojna bude alebo nie,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre