Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôrodnica Partizánske verzus Topoľčany

adrianka7d
3. aug 2020

Ahojte mate niekto skúsenosti s tychto nemocnic? Dakujem 🙂

unicornlady
3. aug 2020

Neviem, ako Topoľčany, mojej sestre odporučili Partizánske a tam aj rodila. A bol príjemný personál. Aj keď sme ju boli pozrieť (2 roky dozadu)

natalinatali
3. aug 2020

@adrianka7d Ahoj ,ja som rodila v Partizánskom skoro pred 2 rokmi ,personál je fajn akurát som vychytala asi tých najhorších doktorov ,mala som prirastenú placentu a potom mi ju vyberal Nidal a na sone povedal všetko super aj ta doktorka tak isto a prišla som po šestonedelí k mojej na gyndu medzitým mi doma bývalo zle ,odpadla som a musela som ísť do TN keďže mi tam nechali ,,kus” placenty čo si moja dr.hneď všimla takže som rada ,že som živá bez otravy krvy ,no to je moja skúsenosť inak na sestričky nemôžem povedať nič pomohli,poradili keď som sa opýtala nebol problém akurát možno na 1 alebo 2 čo boli nepríjemné čo na prvorodičku vybehnú ako keby už odrodila a starala sa predtým o 10 detí ,inak fajn keby si mám vybrať išla by som do Pe zas akurát by som si zaplatila doktora 😊a kamoška rodila tiež v Pe pred rokom aj pól a tá bola veľmi spokojná ,nemala žiadne komplikácie tá si pochvaľovala.

adrianka7d
autor
3. aug 2020

@unicornlady a aku dr ju odrodil, mala klasicky ci cisarsky?
@natalinatali ahoj a to je ten arab? A aky dr je tam dobry? A kamoskj kto rodil? Ja tam doktorov nepoznám, ja mam uz jedneho syna rodila som v Topoľčanoch ale mala som cisarky a preto teraz zvazujem aj pe lebo tam je mozne ze po cisarskom mi urobia aj klasicky porod co v to je automatika aj druhy cisar, ja som v Topoľčanoch nebola spokojna zo sestrickami ktoré boli na novorodeneckom aj preto zvazujem pe, boli neochotne protivne a tiez asi mysleli ze mam uz 10 deti. Inak som spokojna stym ako mi urobili cisarsky tak sa neviem rozhodnut, na toho araba v pe som pocula tiez nie moc dobre recenzie tak neviem. Ale dakujem ze si sa podelila o svoje skúsenosti 🙂

unicornlady
3. aug 2020

Rodila klasicky. Mala doktorku, meno neviem. Predtým rodila v Trenčíne, podľa recenzie jedna z naj nemocníc, a teda prístup bol zlý. Tam človeka berú len ako ďalšieho z radu, ešte aj sestričky nepríjemné, že nech nekričí atd... a keď sme ju išli pozrieť, tak plná chodbička príbuzných a iných mamičiek. V PE sme boli sami na návšteve.

natalinatali
3. aug 2020

@adrianka7d no mňa nerodil Nidal ,ale ten druhý Arab neviem si spomenúť ako sa volá ako pôrod bol v pohode len potom im nešla vybrať placenta tak tam prišiel Nidal a to bola teda výhra no 🙈takže jedine Nidala by som nechcela pri pôrode ,ale to len z mojej skúsenosti ,vieš ako to býva 5 je spokojných s ním a dalších 5 nie je ....a kamoška mala takú mladú doktorku na meno si tiež nespomínam ,ale opýtam sa a napíšem ,inak akože sestričky sa starali ,všetko boli zlaté až na tie výnimky ,ale tak to je podľa mňa všade .A hlavne som sa tam dobre cítila ,lebo tam je všetko pekne na novo prerobené 😊

lucindav
3. aug 2020

@adrianka7d v Partizánskom doktor Nadzam je skvelý, ľudský, aj sme sa vela nasmiali 😁 ja som mala ale naozaj velmi jednoduchý a nekomplikovaný pôrod. Sestričky a pôrodná asistentka boli tiez fajn.

adrianka7d
autor
3. aug 2020

@natalinatali dakujem velmi pekne, jasne poznam jedny mamicky, chvalia druhe maju zlu skusenost ale to je vsade.
@lucindav dakujem, no ja by som bola rada za prirodzeny porod ale moc tomu nedavam 😥

natalinatali
3. aug 2020

@adrianka7d tá dr. sa volá MUDr. Michaela Mariani a presne táto rodila ešte jednu babu čo poznám a tá si ju tiež veľmi chválila 😊

lucindav
4. aug 2020

@adrianka7d však ja som napríklad rodila prirodzene, všetko bolo v poriadku. Máš dôvod na sekciu?

lucindav
4. aug 2020

@adrianka7d aha, teraz čítam že prvá bola už sekcia. Skús sa nakontaktovať na niekoho tu spomínaného a prebrať svoj stav, iné neporadím 🤷🏻‍♀️

adrianka7d
autor
4. aug 2020

@lucindav jasne, ja som chcela vediet len skúsenosti ci uz z doktormi alebo sestrickami, lebo stale premyslam kam ist 🙂 dakujem za info.
@natalinatali dakujem ze si to zistila 😊 budem nad tym premyslat laka ma to veru skor asi do toho pe

Tu začni písať odpoveď...

Odošli