• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Piešťany

14. júna 2017 
Ahojte kočky, neviete či má Mudr. Gleso dovolenku? Máte niektorá na neho kontakt? Ďakujem.
13. júl 2015 o 10:08  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma dovolenku do 27.7. ;)
13. júl 2015 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby :slight_smile: mám16 a čakame s priaťelom bábo... Dievčatko :slight_smile: som v ôsmom mesiaci a gynekologička ma poslala na rizikove...termín mám 16 októbra a som otvorená volne na 1 prst...Chcem sa vás spýtať čo mi v nemocmoci v PN budú vlastne na rizikovom robiť ... Môže sa stať niečo malinkej?? Aké máte s tým skúsenosti a vlastne vybrala som si dobrú nemocnicu? :slight_smile:
3. sep 2015 o 11:21  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. sep 2015 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som v nemocnici 9 dní a kvôli krčku si tu mám poležať ešče minimálne týžden ale už to tu psichycky nezvládam môžem podpísať reverz s tým že budem doma stále ležať a brať lieky??
11. sep 2015 o 10:01  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, neviete ako je to s podavanim epi v Piestanoch? pocula som ze cez tyzden je to v poho, ale že cez vikend to tam nemá kto pichnut, co je na tom pravdy, máte nejaké skusenosti ?
7. okt 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leedia ahoj, presne toto sa stalo vcera (nedela) kamoske, mala predplatenu, ale bohuzial, nebol tam anesteziolog, takze jej ju nemal kto zaviest :unamused:
19. okt 2015 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas, viete mi prosim vas povedat, co vsetko je potrebne si doniest do porodnice do PN a co treba doniest pre babatko, ked pojdeme z porodnice...dakujem za info :slight_smile:
24. jan 2016 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, chodí sem niekto ešte ? :slight_smile: ide niekto teraz rodiť do PN? Ja som v 39 týždni...ako to vyzerá na porodnici, je tam plno? VIP izba obsadená?
4. jún 2016 o 12:15  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reva pridaj sa do skupiny porodnica piestany. Tam sa dozvies vsetko potrebne :wink:
4. jún 2016 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jún 2016 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akronop ok ďakujem
4. jún 2016 o 19:59  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá prosím vás nemáte niektorá súkromné číslo na primára Glesa? Ja som ho mala len mi ukradli telefón a nemôžem sa k nemu dopátrať ... ak by ste niektorá mali prosim diskrétne môžte mi ho poslať do správy? Chodím k nemu už dlhé roky a potrebujem sa s ním spojiť nakoľko neviem či má teraz dovolenku alebo nie ... a na gynekologiu sa dovolať je zázrak ... veľmi pekne vopred ďakujem. Zuzana
3. aug 2016 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@syssa
@syssa ahoj ...ja by som chcela rodiť v PN...mne tam dvakrát rodila svagrinka a vraj bola veľmi spokojná :blush:
10. nov 2016 o 07:57  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, ja si nemôžem sťažovať :slight_smile: Nemala som žiadne problémy... Prajem veľa šťastíčka a zdravíčka
10. nov 2016 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@syssa ďakujem moc pekne :blush:
10. nov 2016 o 08:10  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: nie je začo.
Keď pri pôrode budeš robiť to, čo ti povedia, tak bude všetko fajn
10. nov 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Viem,ze je to stara diskusia ale skusim. Ake robi dr. Karaba vysetrenie v tehu? Ma klasicky ultrazvuk abo 3D?dakujem
13. jún o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akronop prosim, ako sa da pridat do skupiny "porodnica piestany"? neviem najst ten spravny cudlik.
14. jún o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katushkaf Chcela som ti poslat pozvanku, ale ukazuje mi, ze si uz clenka skupiny...
http://www.modrykonik.sk/group/6495/
14. jún o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akronop ano ano, prepac, hned ako som odoslala, mi padlo do oka "Skupiny a blogy".... dakujem Ti.
14. jún o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok