• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Považská Bystrica

15. marca 2016 
@ferkooo2 nechcem si ju zastavat,je to fakt hrozne co si prezila,ale pises,ze si mala lieky este pred tehu,ja si vzdy precital poriadne letak na co su a tak....a keby ich naozaj neodporucaju pri moznom otehotneni,bolo by to tam.
Mne nasadila antibiotika za silny zapal a povedala,ze nemozem otehotniet,dokial sa to neprelieci.
Mozno by bola geneticka chyba tak ci tak,s liekmi alebo aj bez .
Ked si si ista ze pochybila,mala si napisat zalobu a dat preverit uradu nad zdravot.starostlivostou.
Vela stastia k dalsiemu otehotneniu.
13. mar 2016 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kosta123 moja jasom newedela zesu tie lieky silne to mala vefiet ona a zapal sa dal vyliecit cipkami boli to len mo cove cesty a ona mi dala silne antibiotika na oblicky!!!@ vedela zesa snazime o babo oto ide ziadne upozornenie kazdy dr.pikrutil hlavou nadnou...kebysi zazila toco ja ver ze inak rozpravas:cry:
15. mar 2016 o 15:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kosta123 no ved prawwe ze vedela zesa snazime o babo oto ide a eyte povedáala ze ich mam uzivat cele tri mes.cosom bola tehotna a letak by mali asi prepisat tam bolo ze liek na udrzanie plodu tak som jej verila a hovno boli asu na oblicky...no uz mi to babo nevrati...a sudit sa snou?nato nemam gule a ani peniaze len bymito ublizovalo a ja nerada robim problemy len ide oto aby to neurobila aj niekomu druhemu...lebo toto zazit nikomu nezelam:cry:a dakujem snad sa dockam babetka zdraweho a bez starosti...papa
15. mar 2016 o 15:36  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017 (46. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok