• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

23. decembra 2016 
@ada21 s divekym je to tak, ze si ho musis zazmluvnit v nemocnici a ak k nemu chodis aj do gynaexu, tak musis zaplatit aj tam poplatok kt. je dost vysoky, neviem presne kolko. Ja osobne som mala dr. Kozolkovu a bola som spoko :wink: :wink:
5. apr 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta takze ked nechodim do gynaexu, tak staci zaplatit len ten poplatok normalne v nemocnici za zazmluvnenie lekara? tak dakujem za odpoved
6. apr 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta ja som mala lekara z gynaexu,nebol to sice Diveky ale neplatila som ziadny poplatok v gynaexe...... :confused: :confused:
6. apr 2012 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monicka23 @ada21 tak ja neviem, posledne info som mala prave pri tomto lekarovi, ze sa musel poplatok platit aj v gynaexe aj v nemocnici..... @ada21 radsej si to prever priamo u neho. :wink:
6. apr 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada21 @noemarta ja som mala Divekyho, chodila som k nemu aj do gynaexu a za zazmluvnenie som platila len poplatok v nemocnici.
6. apr 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirell no tak to uz asi zmenil, lebo viem co baby so mnou lezali na izbe, ze hovorili, ze museli aj tam platit.... :confused: :confused: :confused: :confused:
6. apr 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta plati sa kazda poradna. Okrem toho Gynaex v cenniku mal aj zazmluvnenie - poskytnutie tel cisla lekara na "non stop konzultaciu" - dost velka suma, ale toto som neplatila.
6. apr 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sirell @noemarta tak vam dakujem za info, v utorok mam ist do Ruzinova na ultrazvuk a vtedy by mal aj ordinovat doktor Diveky (teda v inych dverach samozrejme), tak dufam, ze sa tam nieco dozviem a snad sa s nim aj stretnem.
7. apr 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sirell no toto som presne myslela, a preco si to teda neplatila :confused: :confused: :confused: :confused:
7. apr 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta Ani ja som nic neplatila v gynaexe,staci,ze sa tam plati kazda navsteva zvlast,vyjde to na peknu ciastku :pensive: :sunglasses:
8. apr 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada21 ja chodim k Divekymu do Gynaexu a rodila som s nim pred 4 rokmi a platila som len v nemocnici za zazmluvnenie, tel. cislo bolo samozrejmost. Teraz planujem tiez zazmluvnit, aj sme sa o tom bavili, ale ziadny poplatok, co by som mala platit v Gynaexe nespominal, tak som zvedava, lebo viac penazi do toho investovat nemienim :unamused:
9. apr 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mne rodila naj kamoska minuly tyzden u Divekyho, tiez sme obidve pacientky gynaexu a poplatok je klasicky v nemocnici za zazmluvnenie...nic extra sa v gynaexe neplati. :slight_smile:
10. apr 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lyrra ahoj aj ja chodim do Gynaexu k Dr. Divekymu a neplatis ziaden poplatok ja mam porod na spadnutie a platis len zazmluvnenie tych 300 EUR, co pyta nemocnica :wink:
11. apr 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frukoleyla dakujem, esteze tak:slight_smile: drzim palce nech vsetko dobre dopadne :wink:
11. apr 2012 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lyrra dakujem si zlata :slight_smile: hlavne nech je to rychle ako pri prvom :wink:
11. apr 2012 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co ste rodili v Ruzinove s EPI, kde je pls. to oddelenie KAIM? ..ked som rodila pred 2 rokmi malu, tak to bolo v suterene, ale na papieri co mi dala sestricka je napisane, ze to je na prizemi.. Asi sa to teda zmenilo.. Viete mi poradit kde to tam najdem?
12. apr 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@genialna je to na prizemi,vojdes dovnutra a hned sa das napravo do takej chodby a tam hned nalavo v takom vyklenku :slight_smile:
12. apr 2012 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@genialna presne ako hovori @monicka23, teraz v utorok som tam bola :wink: ak by si to nevedela najst opytaj sa na recepcii :wink:
12. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monicka23 dakujeeeem.. :wink:
12. apr 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile: chcem sa opytat, tie co s tym mate skusenost....ako to je s prijmom v Ruzinove v noci? Dakujem :slight_smile:
13. apr 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frukoleyla ja som prisla v noci zhruba o 23:00..ides na "pohotovost" vlastne, tam kde vsetci chori idu v noci...rodiace mamicky ale maju prednost, tak tam treba zaklopat, povedat, ze ides na porodnicu, oni tam zavolaju, daju ti papierik a poslu ta hore na 9te:slight_smile: Tam zazvonis a prijmu ta..ziadna veda:slight_smile:
13. apr 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@m.i.r.i jeeej dakujem za rychlu odpoved, si zlata :wink: super som pokojnejsia, keby ma to v noci nahodou chytilo :slight_smile:
13. apr 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nejako neviem najst info o tom kedy byva to posedenie s anesteziologom ohladne epiduralky, treba sa tam objednat? Kedy tam byvaju? viem len ze je to v budove polikliniky v prvej chodbe na lavo
Dakujem za info
17. apr 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1982zuzka minuly rok to bolo tusim kazdy den o 13,00 hod. A potom raz do mesiaca bola velka prednaska o epiduralke.
17. apr 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co ste potrebovali pre babo v ruziinove po porode, mozete mat vlastne oblecko alebo vam daju nemocnicne? a tie co boli na nadstandarde ako ste boli spokojne?
18. apr 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majcika ahoj.. vlastne oblecko mat nemozes.. vsetko ti daju.. oblecenie, plienocky, perinku, kremik.. kolko budes potrebovat.. z domu ti stacia rukavicky a capicka..
18. apr 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kohutovci diky :slight_smile: a s nadstandardom nemas skusenost?
18. apr 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majcika nie nemam.. ja som nechcela nadstandart.. :slight_smile:
18. apr 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. apr 2012 o 07:31 • dulkagabulka
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok