• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

14. novembra 2016 
Dievčatá mám ísť už do poradne do ruzinova....prosím ktorá viete a zodpoviete moje otázky budem fakt vďačná!!!!
Tak že poradňa je v utorok a štvrtok??? Alebo len vo stvrtok?
Na monitor a ultrazvuk ma pošlú oni alebo to si mám sama vybaviť?
Potrebujem aj poučenie na epi v ktoré dni to býva?? A kde túto ambulanciu nájdem? Ďakujem vám moc
2. nov o 09:34  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016 (42. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@araula všetky tieto otazky ti zodpovedia v poradni. :grinning: Ja som tam chodila vo štvrtok...uzv. robia uz v ambulancii. Poučenie o epi robia tiez v tej ,,menšej budove,, vojde sa a prva doprava tam su aj kancelarie a je tam ambulancia kde daju poučenie, bolo to aj vo štvrtok okolo obeda...kočky doplnia viac. Ja som tam mala zazmluvneneho porodnika takze to bolo trošku ine v tomto, ze som vedela kedy tam on je a volal ma na terminy kedy on ordinuje. Odporučam aj vyplatit epi, pritomnost otca pri porode dopredu v nemocničnej pokladni, ak epi nepouziješ ako my tak peniaze vratia. Nadštandard je k dispozicii len ked je volny a to sa nedozvieš skor ako po porode ked ta budu davat na izbu.
2. nov o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@medovka14 prosim ta,kolko dni sa standardne lezi v Ruzinove,resp.kolko vizit musi mat novorodenec za sebou, ak je mamicka po bezproblemovom porode? A co vsetko je na zozname,co treba priniest pre seba a dieta?
13. nov o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bianca210 zoznam som nasla na ich stránke, podľa neho som šla :slight_smile: naša sa narodila v utorok o 0:01, a v piatok nás pustili, no musela som sa "vypýtať" kedze to bolo o deň skôr :slight_smile: myslím že štyri dni sa býva štandardne
14. nov o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bianca210 moja sa narodila v piatok na obed a keby sa neobjavila zltacka a mne nejake zvysky v maternici tak by nas pustili uz v pondelok...bolo plno tak prepustali aj 3dnove (ak teda naozaj neboli problemy) :slight_smile:
14. nov o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To by bolo super,dakujem vam :slight_smile:
14. nov o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok