• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Ružinov. Aké máte skúsenosti?

17. augusta 2017 
Dievčatá mám ísť už do poradne do ruzinova....prosím ktorá viete a zodpoviete moje otázky budem fakt vďačná!!!!
Tak že poradňa je v utorok a štvrtok??? Alebo len vo stvrtok?
Na monitor a ultrazvuk ma pošlú oni alebo to si mám sama vybaviť?
Potrebujem aj poučenie na epi v ktoré dni to býva?? A kde túto ambulanciu nájdem? Ďakujem vám moc
2. nov 2016 o 09:34  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@araula všetky tieto otazky ti zodpovedia v poradni. :grinning: Ja som tam chodila vo štvrtok...uzv. robia uz v ambulancii. Poučenie o epi robia tiez v tej ,,menšej budove,, vojde sa a prva doprava tam su aj kancelarie a je tam ambulancia kde daju poučenie, bolo to aj vo štvrtok okolo obeda...kočky doplnia viac. Ja som tam mala zazmluvneneho porodnika takze to bolo trošku ine v tomto, ze som vedela kedy tam on je a volal ma na terminy kedy on ordinuje. Odporučam aj vyplatit epi, pritomnost otca pri porode dopredu v nemocničnej pokladni, ak epi nepouziješ ako my tak peniaze vratia. Nadštandard je k dispozicii len ked je volny a to sa nedozvieš skor ako po porode ked ta budu davat na izbu.
2. nov 2016 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@medovka14 prosim ta,kolko dni sa standardne lezi v Ruzinove,resp.kolko vizit musi mat novorodenec za sebou, ak je mamicka po bezproblemovom porode? A co vsetko je na zozname,co treba priniest pre seba a dieta?
13. nov 2016 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca210 zoznam som nasla na ich stránke, podľa neho som šla :slight_smile: naša sa narodila v utorok o 0:01, a v piatok nás pustili, no musela som sa "vypýtať" kedze to bolo o deň skôr :slight_smile: myslím že štyri dni sa býva štandardne
14. nov 2016 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca210 moja sa narodila v piatok na obed a keby sa neobjavila zltacka a mne nejake zvysky v maternici tak by nas pustili uz v pondelok...bolo plno tak prepustali aj 3dnove (ak teda naozaj neboli problemy) :slight_smile:
14. nov 2016 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To by bolo super,dakujem vam :slight_smile:
14. nov 2016 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@araula
@sardinka336
ahojte baby, ako funguje ta poradna? ktoré dni? treba sa objednať? dr mi dala nejaké číslo ambulancia 54 ,vraj ordinuju kazdy den, ale nikto to neberie. tak teraz neviem
14. dec 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2danculik poradna bola utorok, štvrtok ale podla stranky ordinuju aj v ostatne dni zalezi ako ta objednaju tak tam budeš chodit....Podla čísla dverí usudzujem ze ta poslala sem http://www.unb.sk/gynekologicka-ambulancia-ii-konzultacna/
volaj tam, kym niekto nezodvihne a popytaj sa kedy mas prist.
14. dec 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. dec 2016 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2danculik ahoj votriem sa do debaty, dovolala si sa nakoniec? mne dala Dr. tiež číslo, tak či je fakt nutné sa objednávať alebo stačí tam proste len prísť.
23. dec 2016 o 10:16  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timica Staci prist zobrat cislo na recepcii a zapisat sa na monitor
23. dec 2016 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, mám zaujem si ist porodnu salu atd..neviete mi prosim poradit tel.cislo a kontaktnu osobu, ktora to vybavuje v nemocnici?
16. júl o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.unb.sk/ii-gynekologicko-porodnicka-klinika-lf-uk-a-unb/
@janullaa tu je link na porodnicke oddelenie, prepni si hore na ostatné a tam je kontakt ak chceš vidieť porodnu salu, ja som ale bola na tu "prehliadku" a vzali nas na jednu izbu na štandarde čo bola prazdna nakoľko porodne sály boli plne a tam to prebiehalo, takže vela sme nevideli ale opýtať sa dalo
17. júl o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes ma rodil pan dr.Matus Chuda. Mamickam ho vrelo doporucujem, je to uzastny doktor s luckym pristupom a velkym srdcom som nadmieru spokojna citila som sa pri porode ako keby som rodila doma. Pan doktor je u nas jednicka. Dakujeme mu, ak by som rodila znova ho vyhladame.
17. aug o 20:03  •  čaká bábätko, termín má v januári 2018 (21. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monikamomo11 Raz zastupoval moju dr. na poradni a fakt super človek. Bodaj by som aj ja naňho pri pôrode mala šťastie :D
17. aug o 20:19  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok