Pôrodnica Šahy. Máte s ňou niektorá skúsenosti?

etnicka
12. feb 2009

ahojte, v maji sa budeme stahovat ku Saham a nahodou som sa dozvedela, ze tam je porodnica. Mate s nou niektora skusenosti? Na internete je strasne malo informaci... dakujem 🙂

nikollette
12. feb 2009

Etnicka, do maja je to male zteba vonku..
ci uz na dalsie babo planujes??

etnicka
autor
12. feb 2009

🙂 jasne, uz na druhe planujeme 😉 1 by bolo samemu smutno 😉 Doteraz sme vedeli len o Leviciach a Banskej Stiavnici, tak ma zaujimaju aj tie Sahy, budeme to mat za rohom...

patricia1971
12. feb 2009

etnicka-moja mama je odtiaľ,mám tam celú rodinu z jej strany....sesternica pred 4 mes. rodila, tak skúsim zistiť,ale viem, že mala nejakého dobrého lekára, ale mám pocit, že dochádza do Šiah....vyzistím a dám ti vedieť.... 😵

etnicka
autor
12. feb 2009

patricia, dakujem 🙂

patricia1971
12. feb 2009

volala som s mamou, že pôrodnica v Šahách ešte funguje, aj sesternica tam rodila, bolo tam super, ale stále sa hovorí, že ju majú rušiť....ale to už riešia dosť dlho.....že ďaľšia je v Levicich a v Želiezovcach...... 😵

etnicka
autor
12. feb 2009

Aj v Zeliezovciach? wow 🙂

patricia1971
12. feb 2009

že vraj áno,ale tiež sa hovorí stále o zrušení, ale že zatiaľ stále fungujú.....takže keď tam niekde náhodou pojdeš rodiť, možno bude už len v Leviciach... 🙂

etnicka
autor
12. feb 2009

Nechapem, preco chcu stale rusit porodnice, v BA porusili vsetky okrem 3 a teraz nevedia, co s tolkymi rodickami 😖

patricia1971
12. feb 2009

neviem, ale že tú v Šahách chceli už rušiť,majú nejaké dosť vysoké dlhy....ale zatiaľ nerušia....a kam sa ideš sťahovať? 🙂

etnicka
autor
12. feb 2009

Do Sazdic 🙂 je to taka polosamota, len 4 domy pri ceste medzi 2 dedinami 🙂

nyuszikam
16. máj 2010

Ahoj Etnicka! Ja som veľmi spokojná s pôrodnicou. Aj moja dcérka tam narodila. A teraz čakáme bábätko. 🙂 Termín mám 09.07. Takže už nemám veľa. Keď máš nejaké otázky, kľudne napíš. Keď viem tak odpoviem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre