• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

21. januára 2017 
Som.Aj mi dost tvrdne brucho.Nic mi nezostava len cakat co mi povie v stredu az dovtedy vydrzim.
19. mar 2007 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja idem tiez v stredu na kontrolu, mne povedal, ze mi moze tvrdnut aj 30x za den, ze si mam zacat davat horuce kupele a hrat sa vo vani s bruskom, a potom trochu sexu nech sa to roztiahne.
lenze ja som tak chora, ze nic nejdem urychlovat, lebo by som ani muchu neporodila.
19. mar 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V cera som sa kupala aj malemu sa to pacilo tak sa prevaloval.Dnes dam na tvoju radu.Co mas natku a kde si tak nakapala?
19. mar 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
myslim ze som dostala virus, maly chodi do skolky a vselico nosi domov, ale boli sme aj na takom vylete, kde bolo chladno....neviem, len sa citim hrozne, boli ma hrdlo a tecie sopel, uz nevladzem nic, som zufala, ale ved prezijem snad, kycham tak, ze ked si pomyslim byt zasita po porode a kychat tak ma boli ....idem vecer sa tu zastavim, teraz muz potrebuje pc
19. mar 2007 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, cifroska a mel, držím palce, bubaczik ako sa máš?
20. mar 2007 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...ta kde si sa schovavala? :grinning: mam sa celkom dobre,brucho uz neboli,len mam asi natiahnuty ten brusny sval ta sa ani smiat nemozem :grinning: dnes som bola rano na krv,idealne pocasie..a mam doma mamu,chuda tak mi chce okna umyt a nemoze..bo leje..ale sak do soboty len prejde...kde maju lacne bavlnene plienky???
20. mar 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,ja som samoluba :grinning: :grinning: a ty sa mas ako?
20. mar 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, v praktiku som nakupila plienky, pekné a kvalitné ale cenu ti pozriem až doma, lebo som v robote, no my stále niekde beháme, zháname, ale dnes už ideme konečne objednat kuchynu, ja som jedno okno umyla, tie v obyvčke mi musi pomoct muž a ostatné-kašlat na ne
20. mar 2007 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je velkosklad, tak cena je dobrá
20. mar 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,rainbow dakujem.Zajtra idem,ale asi ma posle domov stale mam brucho vy
soko.Ty sa mas ako? :slight_smile:
20. mar 2007 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cifroska zajtra uz rodis to mi ver
20. mar 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom fajn, moc toho nenaspím, ale to si už zvykám..teraz chodíš každý den do nem?
20. mar 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory, ty máš nejakú zázračnú gulu, že :grinning: , a ty ako?
20. mar 2007 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som spraskla misku cestovín s fazulou- jaj to bude noc plná vášnííí :grinning:
20. mar 2007 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co si daka vescica Teodora?No aspon bysom to mala za sebou.Bola som v pondelok a teras idem v stredu.
20. mar 2007 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ked ides v stredu tak si ta tam uz nehaju, ja idem v stredu ale len na poradnu a v nedelu do porodnice s taskou ale mam podozrenie ze ma zase vratia, ako tuto nedelu
20. mar 2007 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.
Mel aj dnes ma poslal domov.Vsetko skontroloval,vsetko je O.K.Keby nieco mam prist a ked nije tak zas v piatok.Chodime tam hore dole jak taky ...Co narobime musim cakat. :wink:
A ty si ako pochodila?
21. mar 2007 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cifroska a ku komu chodis?
21. mar 2007 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bubaczik.
Chodim doktorovi Cechovi.Tusim aj ty knemu chodis nije?
21. mar 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano aj ja chodim...to uz musi byt riadne na psychiku,ze ta stale posiela domov..aspon ze ja sa tomuto stresu vyhnem..
21. mar 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V cera som mala termin.Ale mam problemi musia mi pred porodom davat antibiotibiotika tak to chce mat pod kontrolu.Horsie to znasa asi muz stale z roboty odbehuje no ale co musi vydrzat.
21. mar 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom asi vedia co robia..tak radsej dober lieky,aby potom malinke nemuselo zbytocne..ja este vydrzim tak do 36-37tt,a budem sspokojna..
21. mar 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez to nemas lahke.Ja som zacala marodovat uz v auguste a zo zaciatku som musela len polehovat.Bolo to strasne.U nas doktor nic nezistil a tak ma poslal do TT cechovi a ten si ma tam nechal.
Ty sa ako citis?
21. mar 2007 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte , dnes som bola na poradni a zas nic, stale jeden prst, ale uz nemam zatku, vcera vypadla.... :wink: to sa hovori, ze do troch dni?
21. mar 2007 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mel.No ty ma snad este predbehnes.Ja som tam jak taky inventar.Mi sme
isli dneska skoro rano az by to chcel vyvolat a zas nic.
:slight_smile:
21. mar 2007 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel a pojdes do Topolcian rodit?
21. mar 2007 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chcem ist do topolcian, ano, paci sa mi to tam. mne sa este nechce po tej chorobe, este teraz tazko dycham :frowning2: a musim zosilniet.
21. mar 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vraj s tou zatkou vypadnutou mozem chodit aj 3tyzdne? ja ze 3dni!
21. mar 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule- som tu na skok - vidim cifroska,ze babenku sa akosi nechce- uz vydrz, ochvilu ho tu mas
Mel aj s tebou to uz vyzera na rozpad :grinning: ja som rodila o den a pol po odideni zatky, tak sa chystaj :wink: moc sa uz tesim na dalsie trnavske babetka, aj ked vam ten pobyt v TT nezavidim, som stastna, ze som odtial doma
Ozaj Mel ides do tych TO, lebo druhe babo by som uz tiez asi v TT nechcela
a co silvinka, dlho sa neozvala
No idem oslobodit muzika,malu boli brusko, nas vecny problem :frowning2: inak by to bolo moc idealne, lebo prespi krasne od 3 do 5 hodin
Zatial papa a drzim palceky :wink:
23. mar 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule.Este stale nic.No ale v pondelok mam ist na prijem.V piatok vahal ci to ma vyvolat no nakoniec povedal nech to este dozreje. :wink:
Mozno sa to spusti aj same.
Mel si este doma?Alebo uz rodis? :slight_smile:
24. mar 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok