• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

20. júla 2017 
@adros maly dotazik.aj žiletku?pri prvom to pytali teraz neviem.snad mi už nechyba nič.alebo jednorazovu holiacu celu?!
7. nov 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monka9999 žiletku? to počujem prvýkrát. Ja som sa doma priebežne holila. Jasnačka že to nebolo dokonalé, veď som si cez brucho tam nevidela :grinning: ale v pohode to stačilo. A ak nebudeš oholená, tak ti to spravia tam na príjme :slight_smile:
7. nov 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul77 Ahojky,sestricke do ambul.Mudr.Štrbovi som sa dovolala a maju tiez nove tel.cislo ako si uviedla....a ta sestricka je fakt neprijemna a neochotna...tak mi rychlo mi povedala kontakt a polozila ze som nemala šancu zapamätať !!!
8. nov 2011 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazalienka no viem ze je uz aj Mudr.Štrbo presťahovany ale o tej novej ambulancii pre Mudr.Chovanovu neviem...iba viem ze ma teraz 3 tyzdne dovolenku ..
8. nov 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela123
take cislo som nasla na nete, prepac
8. nov 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul77 v pohodicke ..:slight_smile:
8. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela123 @zazalienka @zuzul77 Ahojte, čítam, že spomínate Dr.Chovanovú, viete mi povedať, ako je to s jej novou ambulanciou? Bude patriť pod nemocnicu alebo súkromná?? Neviete, či bude prijímať nové pacientky, alebo si len presunie svoje staré (ako tomu bolo pred mnohými rokmi v Gyn.centrum s.r.o.)??
8. nov 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiribaby Ahojky,vobec neviem ....ale pochybujem ze bude nieco menit ked pride o 3 tyždne, lebo som mala info ze možno nebude ordinovat do konca roka ... a zastupuje ju Mudr. Štefániková ..
8. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela123
a nedala ona vypoved v nemocnici a preto si zriaduje ambulanciu? len v nemocnici ani neviem v ktorych priestoroch by to mohla mat
8. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul77 na FB má foto aj nejaké info, nemá ho blokovaný:slight_smile:
8. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazalienka ako najdem dr .chovanovu na fb.
8. nov 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacik normálne si hore napíšeš Lubica Chovanova a najde to
8. nov 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zazalienka uz som ju nasla
8. nov 2011 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul77 neviem o tom ze by dala výpoveď v nemocnici ...ale nie je to vylúčene...
8. nov 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacik ahojky, nasli si aj nejake info a kontakt na ňu ?
8. nov 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela123 ano ma tam nejake cislo do ordinacie :slight_smile:
8. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gumkacik ok musim pozriet..diky:slight_smile:
9. nov 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela123 ak este zhanas kontakt tak tu je do jej ambulancie 5936128. chodim k nej. a do kedy ma dovolenku? chystam sa k nej o 2 tyzdne.
9. nov 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka oxytocin je latka ktora sa pouziva na vyvolanie porodu? Takze ked niekomu vyvolali porod, znamena to, ze zene dali oxytocin? Dobre tomu rozumiem?
9. nov 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat28 porod sa može vyvolat viacerymi sposobmi, nielen oxytocinom. Myslim,že častejšie sa použiva vyvolanie prostaglandinovymi čipkami.
Oxytocin sa podava napriklad aj vtedy,ked su stahy maternice slabe, ked sa babatko nema v brušku dobre a treba ho rychlejšie porodit - to su situacie, kedy može zachranit životy.
Tiež sa u nas v poslednych rokoch podava paušalne každej rodičke v druhej dobe porodnej.
Ak chceš vediet viac, spytaj sa svojho lekara-ten ti to vysvetli.
G.
9. nov 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dulkagabulka ok, dakujem za vysvetlenie :wink: Pytam sa lebo vsade pocuvam ako sa zenam vyvolava nasilu porod, aj ked este ani nemaju kontrakcie, len preto lebo lekar ma prave sluzbu...
9. nov 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nat28 to zaleži od teba, či sa , v pripade, že dietatku sa bude v brušku darit a aj ty budeš zdrava, rozhodneš pre vyvolanie, alebo sa rozhodneš počkat na spontanny začiatok porodu
9. nov 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dulkagabulka no ved prave ze rada by som pockala kym sa mala vypyta sama. Ale je to este daleko, tak dakujem za odpovede :wink:
9. nov 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berus222 dakujem velmi pekne, viem ze isla 29.10- na 3 tyzdne do Brazílie...ale kedy zacne ona ordinovať ..zastupuje ju MUDr.Štefániková .. volakedy robila iba štvrtky a teraz tuším pondelky ...?
9. nov 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela123 ano, teraz robieva v pondelok
9. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v trnavské porodnici jsem rodila už 2x a kdyby jsem se měla rozhodnout po 3 šla bych tam určitě znovu :wink:
9. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
podarilo sa mi zistit, ze Dr. Deckov vypoved nepodal...takze kto je jeho pacientka alebo si s nim dohodla termin, nemusite sa bat, ze Vas nebude mat kto odrodit :slight_smile:
10. nov 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul77 a ked tam nepatrim nikomu,lebo ja mam gynekologa v čachticiach?aj pri prvom som tam chodila a mesiac pred porodom som chodila do TT.ale teraz ani neviem komu mam akože ist.nechcem si zazmluvnovat lekara.a som na rizikovom. :unamused:
10. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monka9999
tak budes chodit do rizikovej poradne a ked pride cas na porod, tak urcite sluzia lekari na porodnici...ved nebude cela klinika bez lekara
10. nov 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzul77 aj ja si myslim že ma niekto odrodit musi.aj ked si ma pri prvom pohadzovali oko zemiak.bola som tam tyžden pred terminom hospitalizovana a ked som dostala bolesti tak povedali že termin mam až zajtra.a nechali ma od rana od6do druheho dna do rana .maly sa narodil o8hod.nad ranom mi povedali že z nočnej ku mne už nikto nepride že nech vydržim kym pride ranna smena.a ako rizikovu pacientku ma zoberu?ked povedali že budu brat len bez komplikacii?
10. nov 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok