Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

zuzanapalkovicova
18. okt 2011

@blumchen007 tak super ja este nemam ziadne predoperacne moj lekar ma nikam neposlal ale uz od stvrtka si to vybavujem ci ma niekto posle alebo nie pre istotu aspon nieco z kardiologie a krv a moc by som chcela

blumchen007
18. okt 2011

@zuzanapalkovicova ja som si to vybavovala asi týždeň, anesteziologická amblancia, krv, EKG, interné, potom ešte raz anesteziologická .. a to som behala z polikliniky, do nemocnice a na Prednádražie, ale mám to, už by som to asi nezvládla, ledva dýcham, malá mi dá teda zabrať. brucho zarovno nosa, nevidím si poriadne na špičky nôh 😀 , no neviem, ako vydržím do toho piatku

blumchen007
18. okt 2011

@nejra aj tak mám pocit, že všetci čakajú na obálku. Chápem zasa na druhej strane, že ak príde nejaká mamička, ktorá tam len ziape, už pri začiatku, celý priebeh pôrodu je Dr. asi v strese a napätí. Ja nemôžem povedať nič zlé, rodila som pred viac ako piatimi rokmi, doktor bol v pohode a to som rodila 3.50 v noci vo Veľkonočnú nedeľu 🙂 Aj sestričky na šestonedelí boli fajn, aj my mávame predsa horšie a lepšie dni, tak načo si to ešte zhoršovať. Ako sa budem chovať ja k nim, tak sa budú chovať asi ony ku mne, nie?

nejra
19. okt 2011

samozrejme, ze su aj taki/take, ktore si peniaze za vyber operatera vyslovene vyziadaju do vlastnych ruk ako napr pani Dr.Stefanikova

blumchen007
19. okt 2011

@nejra tak nechcela som menovať 🙂 🙂 🙂

nejra
19. okt 2011

ale ja ano...ja som zdravotna sestra a niekedy ma naozaj zaraza takyto pristup...

zuzanapalkovicova
19. okt 2011

@blumchen007 noooo ja uz mam skoro aj predoperacne vybavene chvala bohu uz len kardiologiu a to dufam bude zajtra asi aj preto mi to tak ide rychlo lebo my sekciu naplanovali uz na buduci tyzden 27.10. a do nemocnice idem 26.10. cize treba to rychlo. cize este ta aj predbehnem ako to tak vyzera 🙂)

blumchen007
19. okt 2011

@zuzanapalkovicova no paráda, ja idem na príjem vo štvrtok, akého Dr. si mala dnes? Moja Dr. sa rozhodla takto, možno by sa aj dalo skôr, ale odo mňa nedostane nič, tak vydržím 🙂

zuzanapalkovicova
19. okt 2011

@blumchen007 dnes bol dr Hlavek a tak odo mna tiez nikto nic nedostane ja som neplatila ani prvy ani druhy raz a nebudem ani teraz. Radsej malemu nieco kupim. Takze je dost mozne ze sa tam aj uvidime !! 🙂

zuzanky
21. okt 2011

@zuzanapalkovicova, @blumchen007
Ahojte
ja som si račej pôrodníka vybrala a zaplatila síce som tam pred pôrodom ležala cca 6 týždňov a keď sme sa dohodli, že ma aj odradí tak bola starostlivosť nadštandard. Lebo čo mi tam hovorili mamičky co už porodili, že ich vlastne "odrodili asistentky" a lekár sa tam sem tam ukázal tak som si to poistila aby bol stále prime ale je niečo iné keď sa rodí normálna a keď cisárskym . Aj pri druhom si račej lekára vyberiem stoji mi to zato 🙂 ale to je vec názoru.

gazovicka
21. okt 2011

ahojte dievcence.... kolko ste boli v porodnici dni, ak prebiehal porod prirodzene a bez komplikacii?

zuzanky
21. okt 2011

@gazovicka ak je všetko v poriadku tak za 4 dni napr. ak porodíš v pondelok do 12-tej tak ta pustia štvrtok 🙂

zuzanapalkovicova
21. okt 2011

@zuzanky Ahoj no ja som tiez prvy a druhy krat rodila normalne nie cisarsky ale lekara som si nezabezpecovala ale ja myslim ze to asi aj hodne zavisi od lekara ktory ma sluzbu ci je tam len preto ze je lekar a je to jeho zamestnanie alebo je to lekar ako ma byt . A ja som teda asi mala stastie na porodnika. Dufam ze aj teraz to tak dopadne dobre aj ked sekcia je nieco asi uplne ine.

dulkagabulka
21. okt 2011

dalšie zaujimave video /is Inou May Gaskin/ a inymi lekarmi

http://www.prirozeny-porod.eu/poraneni-brachial...

blumchen007
21. okt 2011

vie mi niektorá povedať, ako to je v TT pôrodnici s oteckom? Asi nebude môcť byť pri sekcii ... Kedy môže vidieť malinkú a mňa? Čaká niekde na chodbe alebo je tam nejaká presklená miestnosť? Ďakujeeeeeem 🙂

kika423
21. okt 2011

@blumchen007 Ahoj, ja som mala sekciu a manžel čakal na chodbe. Malú mu ukázali cez sklo chvíľu po zákroku, mohol si ju aj pofotiť.

berus222
21. okt 2011

@gazovicka v stredu prijem a porod a domov nas pustili v pondelok, lebo v nedelu neprepustaju

zuzanky
23. okt 2011

@zuzanapalkovicova tak ti, želám nech ti to dobre dopadne no ja som to račej neriskovala keď som sa dozvedela aj o tom, že jedne lekárka nechala ženu dosť trápiť a dosť sa jej potrhala a o šití ani nehovorím 🙂

luciana789
23. okt 2011

@blumchen007 Ahoj, ja som mala tiež sekciu a manžel s rodičmi čakali na chodbe, keď som bola pripravená na prevoz na šestonedelie, tak ho pustili za dvere, aby sa so mnou chvíľku porozprával a malého videli, keď ho sestrička niesla na novorodenecké oddelenie, mohli si ho pofotiť,malinký ich zaujímal viac ako ja 🙂, potom im ho ukázali ešte aj na novorodeneckom cez sklo. Sekciu som mala v stredu ráno, v utorok ma prijali a púšťali domov podľa toho, koľko vizít si "zažila" 🙂 musíš mať štyri vizity a pôjdeš domov🙂

zuzanapalkovicova
24. okt 2011

@zuzanky dakujem velmi pekne a drzim aj tebe palceky nech ti to rychlo prebehne 🙂

zuzanapalkovicova
24. okt 2011

@luciana789 Ahoj aj pri sekcii ti stacia iba 4 vizity?? som uuuplne v soku ale teda v dobrom ak to tak je to by sa mi pacilo 🙂

luciana789
24. okt 2011

@zuzanapalkovicova je to tak, aspoň v apríli to tak bolo 🙂 jedna baba čo som s ňou bola na izbe mala sekciu o 9:30, ešte v ten deň stihla vizitu a v sobotu išla domov, ja som mala sekciu 10:30 už som vizitu na oddelení nestihla, tak až v nedelu🙂

kika423
26. okt 2011

@zuzanapalkovicova Ano, stačia 4 vizity aj pri sekcii. Ja som rodila v septembri - príjem som mala v piatok ráno, na obed bol zákrok a v utorok nás pustili domov.

lubenka131
26. okt 2011

ahojte ja som mala prijem stvrtok 30.6 cisarsky mi robili v piatok o 8h 1.7 a domov nas pustili v pondelok-kamaratka rodila tiez v piatok ale az o pol4 poobede a pustili ju az v utorok zalezi ci rodis doobeda alebo poobede

lubenka131
26. okt 2011

@monka9999 nekupila som ich lebo boli zas v akcii pampers sleep and play tak mam tie 2 baliky ale uz dalsie kupim zelene tesco zas lebo tie pampersky su tenke ☹

monka9999
26. okt 2011

@lubenka131 kamaratka ich kupila malej.že su dobre.neprecikala ich ani v noci.ja chcem ešte počkat či nebude tie teskove v akcii.ešte by som jeden balik potrebovala .aby som mala aj doma ked pridem s porodnice.

monka9999
26. okt 2011

@berus222 chcem sa spytat.v novembri idem posledny raz na poradnu svojmu doktorovi a potom by som už mala chodit do TT do nemocnice.mala som doteraz rizikove.kam mam ist?

lubenka131
26. okt 2011

@monka9999 ja tiez vyciham akciu na zelene a kupim dnes som dala prvy krat malemu na noc tesco trojky a uvidime ci budem musiet v noci prebalit...ked tak hodim tie oranzove pampers do kosa 😀

lubenka131
26. okt 2011

@monka9999 dole tam kde je aj prijem hned jak mas ten automat na malinovky tusim prve dvere tam je aj napisane ambulancia rizikovej poradne

berus222
26. okt 2011

@monka9999 dole na prizemie do rizikovej ambulancie. je to hned za automatmi na napoje v pravo a uplne vzadu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre