Pôrodnica Trnava. Aké máte názory?

melory
15. jan 2007

budem rada, ked tu bude co najviac prispevkov, aby si mohli vsetky trnavcanky urobit ako taky prehlad o trnavskej porodnici 🙂 🙂 🙂

soncam
24. sep 2008

Rodila som v blave na kramároch. Jedna baba ležala so mnou na rizikovom teraz v juni.Ona bola po pôrode jej odsávačku požičali ale neviem či preto lebo malá bola na iske. Keď som malého nakojila ostalo mi stále dosť mlieka a tak som si musela ešte odsať. dojčila som pol roka a mala som aj kopec mlika v chladničke aj v mrazničke. Niektoré baby maju vpadnuté bradavky alebo zatial nevyťahane a vtedy je môže byť problém, že sa malé neprisaje, tak potom si baby tiež odsávaju a dávajú mlieko cez flašu. Kamarátka zase kojila malého skoro do 3 rokov a ked ho chcela odnaucit tak si tiez odsavala mlieko aby jej nezatvrdli prsia. Inak odsávačka sá dá kúpiť aj na inzerát. Ja mám medelu piestovú a som s ňou spokojná. Videla som aj aventacku aj tá je dobrá. Veď uvidíš.

soncam
24. sep 2008

sory píšem ako maďar 🙂

tesorino
24. sep 2008

ahojte ja mam odsavacku ties medelu mechanicku, sestra s nou bola spokjna tak som si ju tiez kupila z inzeratu 🙂

soncam
24. sep 2008

ahoj ja somju odporučila tiež sestre

tesorino
24. sep 2008

ja som ju kupila za nejakych 300sk, co je dobra cena

sissik
24. sep 2008

ahojte
debbie super, mozeme ist spolu.

je naozaj nutne mat vlastnu odsavacku uz v nemocke? co ak nebudem mat ziadne problemy a budu to len zbytocne vyhodene prachy? niekedy odsavacky neboli.

sissik
24. sep 2008

ak to dobre pocitam, tak najblizsia exkurzia bude 6.10., ano?
musim sa opytat, lebo nejak stracam pojem o case 😉

debbie
24. sep 2008

Ahoj sissik ano je to 6.októbra tak my s mužíčkom ideme na 100% tak aspoň nebudeme jediní.... 😀 a nechce sa ti ísť dnes cvičiť do nukleonu? hhihih už sa teším malinká je taká pokojnučká vždy po cvičeníííí... 😅 asi sa jej to naťahovanie páči.... 😀

sissik
24. sep 2008

debbie cvicit pojdem az potom, ked mi to schvali lekar. bola som na amniocenteze a som na PN, tak nechcem zbytocne pokusat osud. poradnu mam 1.10., ak mi to dovoli, najblizsi termin na nejake cvicenie pojdem 😉

debbie
24. sep 2008

Tak to hej aj ja som sa musela spýtať dr.som rizikovka tak držím palčeky .......papa 😀

sissik
24. sep 2008

diky, vsak sa po poradni ozvem. a asi budem potrebovat upravit termin vychadzok, poobede ich mam od 15 do 17. kedy byva to cvicenie v nukleone? predpokladam, ze v ramci vychadzok to stihat nebudem

debbie
24. sep 2008

No od 16.30 a tuším sme tam boli do 18.00 tak tam bolo super že som si to ani nevšimla hihi ... 😀 . Tak sa idem pripraviť dáme si dačo malé pod zub a športu zdar.... 😅

petusaaa
24. sep 2008

ako bolo, debbie??

debbie
24. sep 2008

Ahoj petuška bolo super bola tam zase jedna nová a tá zuzka už porodila a má holku bez epi v topoľčanoch.....super cvičenie došla som taká hladná hhihi

tesorino
24. sep 2008

debie si tu pisala ze si rizikova, to mozes chodit cvicit??

petusaaa
24. sep 2008

a cvicili ste to iste, co minule?
ahoj tes 😉

tesorino
24. sep 2008

ahoj peta 🙂

tesorino
24. sep 2008

ja som mala dnes strasny den, take depresie ☹ som si aj poplakala, potom som s toho zufalstva zacala upratovat a zehlit 😀 aspon na nieco to bolo dobre

petusaaa
24. sep 2008

to to pocasie 😖 ja som dnes tiez zehlila malemu veci 😉 este ma cakaju dva susiaky a dve pracky... neviem, kam to poukladam 😖 idem si akurat spravit malinik.. ty si uz zacala?

tesorino
24. sep 2008

este nie, kde si ho kupila??

debbie
24. sep 2008

Tes ano cvičiť už môžem a neskáče sa je to také posiľňovanie ...čaj mám aj ja a kúpila som ho oproti kina

tesorino
24. sep 2008

no zajtra si tam behnem kupit ten caj, dufam ze to ozaj pomoze 😀 este som si chcela kupit nejake podbradnicky, lebo mam doma po segre ale tie su take iba na doma 😒 a chcem aj take pekne 🙂 a potom by som uz mala mat vsetko

petusaaa
24. sep 2008

ja som ho kupila na hlohovej. a pytaj si caj z listov ostruziny malinovej. celkom fajn chuti. ja si don davam aj kyselku alebo citron... a nema sa sladit

tesorino
24. sep 2008

no co sa stane ked si ho osladim.....ja by som ho asi bez cukru ani nevypila 😅 a ako casto ho pijete?

debbie
24. sep 2008

Peťuš ano skoro rovnaké cviky aj to potom sme si nacvičovali ako predtým bolo fajn hihihi tak ti budem držať palčeky aby ti dr povedala že ste s riškom ok a pôjdete aj vy

tesorino
24. sep 2008

ozaj baby zachvilku nam ide doktor Haus, pozeravate?? 😀 ja ano

petusaaa
24. sep 2008

debbie, tak to dufam, lebo za chvilku nebudem vediet ani rozpravat, ked som tu tak sama 😀

tes, neviem, co sa stane 😀 hadam bude ucinkovat aj tak... ja ho pijem zatial dvakrat denne, a od 38tt budem pit 3x denne

petusaaa
24. sep 2008

ted, ja uz som videla vsetky casti.. som si ich stiahla.. ale ide csi las vegas a to som este nevidela.. iba do 6 serie som to videla. a toto je uz 7😉

tesorino
24. sep 2008

peti a kde si si stiahla hausa?? ja by som to tiez chcela vidiet, vela casti mi uz uslo 😒

tesorino
24. sep 2008

ozaj baby, ja by som chcela kupit aj stahujuci pas po porode, ze sa rychlejsie stiahne maternica a aj brusko je rychlejsie ploche 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre