Pôrodnica v Čadci - skúsenosti

veronika141
4. jan 2017

Ahojte kočky, aké máte skúsenosti?

maxiva
4. jan 2017

Tak ja som rodila pred troma rokmi a lekari boli vsetci dobri😄

vevikkuric
4. jan 2017

Rodila som pred dvoma rokmi... Ja som bola úplne spokojná...od príjmu, cez čakačku s mojím manželom, až po samotný (nakoniec cisársky rez) a následný dvojtýždňový pobyt, keďže z cisárskeho to prešlo do operácie močového mechúra... Lekári, sestry...na jednotku...

anickaa123
4. jan 2017

@veronika141 ahoj ty máš termín v máji ?

jennstella
4. jan 2017

Ja som tam rodila pred skoro 15-timi mesiacmi a velka spokojnost. Ako su tam niektore sestricky,ktore mi nesadli a pytat sa musis na vsetko,lebo mi nic same od seba nevysvetlili,ale celkovo porodnicu hodnotim dost pozitivne.

veronika141
autor
4. jan 2017

@anickaa123 áno 1 mája 🙂

veronika141
autor
4. jan 2017

Ja tam idem už teraz kvôli ťažkostiam a je možné že tam ostanem až dokonca, tak sa informujem pre istotu :P

frenkiss
4. jan 2017

Ahoj, ja som rodila 7.7. 2016, teda pred pol rokom. Sestrička ako ktorá. Jedná tam bola veľmi milá, no boli tam aj protivné sestričky, čo sa so mnou vadili, keď som prišla na pasy, že prečo mi mala spí, že som ju mala zobudiť. Chvíľku som ležala dole, už neviem presne ako sa to oddelenie volalo, tuším len gynekologické a tam boli neskutočné hrozné milé sestričky. Ale čo ma najviac sklamalo, zaplatila som si tu naštandardnu izbu a čakala som stale , že príde ku mne sestrička z novorodeneckého, kedže som bola po cisarskom, ukazať kojiť. Az po troch dnoch som sestricke povedala ze preco nikto ku mne nepride, a ona na mna zhukla, ze to este u vas neboli...ja ze nie... mohla som sa pytat skor, no bola som po cisarskom a bola som rada ze som

anickaa123
4. jan 2017

@veronika141 ja 29.4 🙂 sa tam možno stretneme 🙂

veronika141
autor
4. jan 2017

@frenkiss tak to ma mrzí, že máte takúto skúsenosť... Dúfam, že budú mať lepší prístup

veronika141
autor
4. jan 2017

@anickaa123 budem ta čakať už od jedenásteho januára :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre