Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

tamka84
29. júl 2008

evit nechodís do SA Dr. Laluhovi?

Ja som tiež mala v pláne rodiť v GA, lebo som chcela rodiť práve u neho, ale on že vraj v GA nerodí. A teraz mi jedna sestra ktorá robí v GA odporučila radšej NZ ☹ Tak ja už fakt neviem kde mám ísť.

Baby, od ktorého týždňa ste začali chodiť cvičiť? Ja som z SA a tiež by som chcela ale ani neviem kde to je. Som v 22tt, nie je ešte skoro chodiť?

evitkamalicka
29. júl 2008

tamka ano chodim k Laluhovi

emjee
29. júl 2008

baby laskavo sa drzte temy - porodnica v galante - na vykecavanie sa o vsetkom ostatnom sluzi volna diskusia resp. regionalne temy, na dohadovanie sa a sukromne veci sluzi ip

gween
29. júl 2008

Lucka, tvoja kamoška má synčeka- 3500/ 53. Išlo to krásne, mangel zvládol všetko bez problémov. Asistoval ešte aj pri prestrihnutí pupočnej snúry. Teším sa!!!!

tamka84
29. júl 2008

evit ešte otázočka,
a ty si sa nepýtala Dr. Laluhu či by sa dalo u neho rodiť v GA nemocnici? Ty tam vlastne máva služby ako pôrodník? Lebo to nemám ešte 100% informáciu.

bubatinko
29. júl 2008

ahojte tiez mam v plane rodit v GA rozmyslam nad doktorom Baránom kamoska unho rodila a bola spokojna len sa neviem dopracovt k jeho telefonnemu cislu vraj ma ambulanciu v nemocnici neviete nahodou?? a neviete kolko berie za porod citala som rozne sumy tak neviem ze kolko mu dat....

do porodu mi ostava este 3 mesiace chcela by som ku nemu zacat chodit co najskor ci staci az posledny mesiac?? ako to planujete vy?? vdaka 😉

evitkamalicka
29. júl 2008

tamka nepytala, ale chystam sa

tamka84
29. júl 2008

aj ja sa chystám, tak ked sa spýtaš skôr daj mi prosím vedieť. Ďakujem.

evitkamalicka
29. júl 2008

tamka aj ty k nemu chodis? kedy mas poradnu?

siwike25
29. júl 2008

BUBATINKO musiš ist na 10pos a za vitahom je ambulancia a tam maš vipisane že ktory den ordinuje.Ordinuje len raz do tyždna lebo ich tam je viacej striedaju sa.Za porod neviem kolko berie,mna višatroval raz a stačilo my bol taky chladny kumne. ☹ ☹ ☹ .Vyhladaj si ho čo najskor a dohodni sa snym 😀 😀

Ahojte baby ako sa tu mate? 😀

tamka84
29. júl 2008

aj ja k nemu chodím. Ja až 20.8. idem. A ty?

evitkamalicka
29. júl 2008

tamka ja zajtra, len dufam ze sa nezabudnem opytat

bubatinko
29. júl 2008

siwike to vazne ze mas taku skusenost s nim ja som nanho pocula len dobre aj kamoska ho velmi chvalila ze mily a ustretovy je ale to asi preto ze ho mala ako porodnika....

rozmylam zavolat tam na gyn odd vrchnej sestre ta mi hadam povie co a ako chodi v tej nemocnici.... prve som rodila v BA ruzinove lebo sme byvali v BA ale teraz sme sa prestahovali a nemam ponatia ako to chodi v GA

siwike25
29. júl 2008

Tolko ti poviem že ked mal moj doktor dovolenku tak ho zastupoval Baran.A ked maminky isly na poradnu a dozvedely sa že kto ho zastupuje tak sa vo dveral otačaly,ja snim nemam dobru skusenost ale ešte zato može byt dobry odbornik.Nič vzlom 😉 😉 😀 .Zavolaj na gin...odelenie a spitaj sa že ktory den ordinuje na 10 pos...A určite ti povedia. 😎

buffinko
29. júl 2008

aj moja znama chodi k baranovi a je velmi spokojna. siwike, mozno nemal vtedy dobry den 😉 no posudzovat iste nemozem, poriadne neviem ani ako vyzera 😅 celkovo vsak zeny radsej chodia k svojmu dokimu, nie k zastupujucemu. ked mojho zastupoval Dr. Jancik, nezostal tam skoro nikto - asi len 2tehulky cca v 38tt, ktore chodia uz na poradnu kazdy tyzden. tie, ktore neboli tehotne, sa zvrtli na opatku rovno.

bubatinko - no ved zavolaj na gyndu - 0317833508 a spytaj sa, pripadne tam skoc sa s nim porozpravat osobne a uvidis, ako na teba zaposobi. a normalne ku komu chodis? tvoj lekar nie je porodnik?

siwike25
29. júl 2008

NO veru Buffinko ma čistu praudu 😀 😀 zavolaj a chod tam aj osobne,počula som že su tam 3 alebo 4 novy gindoši, 😀

lucka10
29. júl 2008

Ahoj tamka84 ja chodím cvičiť do SA od 20 týždňa. Odporúčam ti to je to super.
Oproti nemocnici je slobodárka a tam sú tie cvičenia. Ja mám každý piatok o štvrtej. A som veľmi spokojná.
Ahoj gween 🙂 viem o Marcele, písala mi sms. Teším sa aj ja. Má to za sebou. Bože a teraz som pomaly na rade ja ☹

lucka10
29. júl 2008

tamka84 klikni na studioprezeny

buffinko
29. júl 2008

lucka - a preco ten smutny xichtik - hurraaaaaaaaaaaa, za chvilu sme aj my na rade.

siwike, to fakt je tam tolko novych gyndosov? nejako posilnili. a kde ordinuju?

inak - kolko je porodnych sal? a co sa stane ked rodi viac mamiciek na raz?
kto z vas mal manzela pri porode alebo sa ho chysta mat? ako to hodnotite?

lucka10
29. júl 2008

buffinko to áno ja sa veľmi teším, ani si nevieš predstaviť ako 🙂 ale mám strach z tých bolestí. ☹

evitkamalicka
29. júl 2008

lucka tak to nie si sama, mna uz teraz chyta panika ze ako tie bolesti prezijem

lucka10
29. júl 2008

evitkamalicka tak som aspoň neni sama ☹
Možno sa stretneme v nemocnici.
Budeš mať manžela pri porode?

evitkamalicka
29. júl 2008

lucka no mozno sa aj stretneme kedze mam dva terminy porodu 15.9. a 27.9....chcem mat aj manzela, ale on je taka citlivka, tak neviem ako to zvladne, ale nutit ho nebudem ak sa rozhodne ze nie

lucka10
29. júl 2008

Už máš pripravené aj veci do nemocnice?

siwike25
29. júl 2008

Buffinko tušim že 3 porodne stoly a ževraj maju novy stol na porod a ak chceš nanom rodit musiš si zaplatit 500sk.Mam to zistene su tu 3 novy gindoši ,jeden došiel z Ds a dvaja su novy-teraz sa iba zaučaju a ztoho je jedna ginekologička mlada baba. 😀 😀 😀 😀

buffinko
30. júl 2008

dobre ranko baby. no to som este nepocula, ze ked chces rodit na novom stole, musis si zaplatit 😀 to je asi nejaka galantska specialita. takze, suma sumarum - ak chces rodit na novom stole+ucast manzela pri porode+nadstandard izba vyjde to celkom slusnu sumu. inak to platanie za nadstandard beriem, za stol sa mi zda zaujimave a za ucast manzela - 😅 to mi pripada, ako by si mal zaplatit za nejake divadelne predstavenie. aj za pobyt v nemocke sa plati - strava a pod?

siwike25
30. júl 2008

Awoj do nadštandartnej izby pojdeš len vtedy ak bude volna,Za mangala zaplatiš 500sk ak bude pri tebe.Ano plati sa aj strava 1 den-50sk tušim,ja som platila ked som tam ležala ale teraz neviem či sa ešte platy .Asi tak 😀

tamka84
30. júl 2008

lucka10 ďakujem za info. Porozmýšlam.

evitkamalicka no ako? pýtala si sa dokiho? 😉

buffinko
30. júl 2008

siwike, s nadstandard izbou ani neratam, pri mojom stasti bude tolko rodiciek, ze ja budem urcite na chodbe 😀 a na novy stol sa tiez nedostanem. budem stastna, ak sa podari, aby tam bol manzel. ako dopredu treba nahlasit, ze chce byt pri porode?

baby - a nebojte sa bolesti pri porode. ved to bude znamenat, ze uz sa blizi finale. ja keby som si mohla vybrat, hned by som menila mesiace tehu za niekolko porodov. viem, dobre sa mi hovori, este som nerodila, ale takto hnusne mi v zivote nebolo a to radsej volim jednorazove bolesti 1-2 dni a potom pokoj ako ledva prezit den za dnom vela mesiacov. ja sa na porod nenormalne tesim 😵 uvidite, budete rady, ze uz konecne je to za vami. miliony zien to zvladli, zvladnete v poho aj vy 😉

evitkamalicka
30. júl 2008

tamka Laluha tam dnes nebol a ani jeho sestricka, bol tam Alfoldi a nejaka ina sestricka, takze som sa ...tak som doma z poradne a nedopadlo to prave najlepsie, sice sa neotvaram, ale brusko tvrdlo aj u lekara o 106 a navyse mam zly tlak - vysoky, takze som bola hned aj na internom na EKG, tam vsetko ok, vraj to je bud z tepla, z toho bruska, alebo z toho ze malo pijem, takze musim lezat alebo aspon co najviac oddychovat a papat magnezium a v piatok znova na interne, ak by mi bolo zle mam okamzite utekat na pohotovost....malinky je ok, uz ma okolo 2100g a dalsiu poradnu mame 13.8.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre