Pôrodnica v Galante. Aké to tam je?

biba12
5. jan 2008

Ahojte,

nenasla som tu tuto temu, mozno tu je, ale nevsimla som si. Moja kamoska chce rodit v Galante, tak by som Vas rada poprosila o nazory. Ake to tam je? Co vsetko si potrebuje priniest? Co predporodna priprava? A co lekari, ktori su z tych skusenejsich? Babatka maju stale pri sebe, co nie? Je tam laktacna sestra? Asi vela, ale budem vdacna za kazdu odpoved. Dakujem.

amuletka
17. feb 2011

@peta268 hej na toho som pocula samu chvalu a dlho sa unho caka?myslim v ordinacii

peta268
18. feb 2011

@amuletka neviem, ci sme mali iba stastie ale zakazdym na poradni tak bud nikto nebol pred nami alebo iba jedno babo 🙂 a ked sme raz isli mimo poradne tak pred nami boli deti ale cakali sme max. 20min.

leanela
19. feb 2011

@amuletka som tiez za Neuwirtovu a vrelo odporucam, mila super pristup k rodicovi i k dietatu a dobra odbornicka 😵

svetluska4
20. feb 2011

@leanela , @amuletka, asi myslite Mudr. Neuwerthovu, my k nej tiez chodime a sme max. spokojni.

amuletka
20. feb 2011

@peta268 no to je v pohode 🙂

amuletka
20. feb 2011

@svetluska4 dakujem za info

amuletka
20. feb 2011

@peta268 a iny lekary chodia na navstevu domov?o tom nic neviem jak to chodi, som myslela ze len do ordinacie sa chodi

peta268
20. feb 2011

@amuletka no niektori lekari chodia na prvu navstevu-poradnu domov

leanela
20. feb 2011

@svetluska4 ano, ospravedlnujem sa meno som zle napisala, je skvela nemenila by som za nic 😀 naposledy s leuskou pocuvala aj plysoveho macka na zelanie 😀

katarina_04
21. feb 2011

@siss_sz volala som s p. Nadaskou, ohľadne cvičenia v Seredi a že sa opravuje telocvičňa aj mama centrum, že jej mám zavolať koncom týždňa tak uvidím ako to dopadne.....
hm a chodí tam niekto cvičiť? odtiaľto z MK?????

katarina_04
21. feb 2011

ahojte dievčatá, bavíte sa tu o detských lekároch, ja by som chcela vedieť niečo o Seredských???? vie mi niekto odporučíť dobrého pediatra???? ďakujem

siss_sz
21. feb 2011

@katarina_04 no hej, volali sme jej aj my a vraj sa tam ide v piatom pozriet v akom to je stave a ze sa mame ozvat v sobotu... tak ak dovtedy neporodim, mozno sa uvidime este 😀

mareli
21. feb 2011

@katarina_04 my chodime mudr.kuzniarovej, a prvykrat nas navstivila ona u nas doma. ja som s nou velmi spokojna, malu nikdy neodbila, dokladne vysetrila, u nas nic nezanedbala, skor naopak, nasla nejake veci, ktore sme aspon mohli hned podchytit a vyriesit. a som velmi rada, ze to nie je ta antibiotikova dr., ktora hned dava atb.

adkoalauri
21. feb 2011

@amuletka Aj pani MUDr. Janegová zo Šale príde na prvú návštevu domov ak sa s ňou dohodneš.

safirko
22. feb 2011

@katarina_04 ahoj, ked nahodou chces ist zajtra cvicit, je to tento tyzden zrusene, lebo to tam prerabaju, tak aby si nesla zbytocne.

amuletka
22. feb 2011

@peta268 prosim ta a kde on ma ordinaciu?a mas nanho aj kontakt?

katarina_04
22. feb 2011

@safirko ďakujem za info, už som o tom počula 😀

peta268
23. feb 2011

@amuletka ordinaciu ma v nemocnici a tel.c. 031/ 7730556

sofhia
24. feb 2011

Zienky je tu niektora, ktora odmietla povinne ockovania babetka u detskej lekarky ci v nemocke? ake mate skusenosti...ci vsetky nechavate babetka ockovat...?

peta268
24. feb 2011

@sofhia ahoj, povinne ockovanie sa musi absolvovat, inak je to trestne, skus kuk toto:
http://www.sprievodcaockovanim.sk/ockovanie-vse...

afrederik
24. feb 2011

Veru,povinné očkovania sú naozaj povinné,proti nim nič nezmôžeš,dokonca ťa môžu pokutovať ak nedáš dieťa zaočkovať až do výšky myslím 3OOeur☹((

svetluska4
25. feb 2011

@sofhia ockovania sa netreba bat, nas maly absolvoval vsetky ockovnaia bez problemov, dokonca mu neostala ani jazvycka po kombinovanom ockovani. Akurat pri poslednom zaockovani mal mierne zvysenu teplotu ale dalo sa to v pohode zvladnut a na druhy den bolo vsetko ako predtym. Mne poradili dat na tie vpichy leukoplast s trochou octanovej masti, zda sa ze to zabralo.

sofhia
25. feb 2011

@peta268
@afrederik
@svetluska4
kocky, ak mate cas pozrite si toto a povedzte ze s radostou nechate zaockovat svoje deti :
http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=391
http://www.blip.tv/file/2224472/

lucinka83
25. feb 2011

@sofhia https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/nesuhlas-s-povinnym-ockovanim/ je to vlastne tema nesuhlas sovinnym ockovanim, kukni

sofhia
25. feb 2011

@lucinka83 diky, uz pozeram... aj to aj ine...

svetluska4
25. feb 2011

No su tam zaujimave tvrdenia , myslim tym tu diskusiu nie to co hovori pani doktorka. Mna to urcite nepresvecilo o tom ze moje deticky nedat ockovat. Podla mna to je dost rizko, my radi cestujeme a stretavame sa aj dost vela s ludmi z inych krajin. To ze sa u nas taka choroba dlhsi cas neukazala je predsa aj zasluha toho ockovania, ci sa vam zda ze je lepsie neockovat a potom sem pride nejaka pliaga co bude kosit? Ano stavaju sa pripady ze niekto zle zareaguje na ockovanie ale nie je to pravidlo.
Je to vsak kazdeho osobna vec a v tomto sa mmusi rozhodnut sam.

sofhia
25. feb 2011

@svetluska4 hej, suhlasim, ja som bola zvedava, ci nahodou niekto tu v GA a okoli neodmietol ockovanie... 😀 je to kazdeho osobna vec.

leanela
25. feb 2011

@svetluska4 plne stebou suhlasim, som za ockovanie nemali sme snim ziadne problemy a nechapem mamicky ze vahaju, asi to ma svoje opodstatnenie ked je to povinne. Ano v niektorych krajinach je moznost vyberu ale moze sa matka bez prislusneho vzdelania spravne rozhodnut ci je to dobre pre dieta alebo nie? Zvázit vsetky za a proti? Ja by som si napriklad nedovolila povedat ze nedam ockovat ked nepoznam 100% celu problematiku.

lussy007
26. feb 2011

@leanela aj ja suhlasim... mozno si mnohe maminy ani neuvedomuju ako by mohli babätkam uskodit bez ockovania...

leanela
26. feb 2011

@lussy007 ved prave preto je to povinne, ako sa moze zena rozhodnut spravne ked nepozna problematiku do detailov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre