Pôrodnica v Ilave

sonaona
15. apr 2012

ahoj som matka troch chalanov a stoho som dvoch rodila v ilavskej nemocnici od domova je to skoro 200 km rodila som spinalnne a bola som velmi spokojna pan doktor anesteziolog mi dal instrukcie ktore som dodrzala a bolo super sice nemocnica neni moderne vybavena to nevadi ale co sa tyka personalu od primara cez anesteziologa doktoriek a sestriciek som spokojna proste vsetci su tam super a dakujem im za krasnych chlapov 😉 a myslim si ze v prvom rade je akych ludi mas okolo seba a nie aky prepich kde je

aknedz
25. apr 2012
betuska22
4. okt 2012

ahoj, ja momentálne ilavskú nemocnicu určite neodporúčam, po skúsenostiach v ich pôrodnici som taká sklamaná prvý pôrod bol super ale ked som išla o 2 roky znova, to jedna katastrofa čo sa tam deje, ak vám môžem budúce mamičky poradiť najdite si niaku inú pôrodnicu..... je to tam des.... káždá druhá mamička ide z pôrodnice dokaličená a dokedy to sama nerieši tak nikto nič nespravi a ked rieši problem tak je ona ta zlá.....čo som tam ja zažila neželám fakt nikomu ☹

ferihegy
6. okt 2012

Ja som v Ilave rodila v decembri 2011 cisárskym rezom v spinále. Anestezioólg bol veľmi milý, dokonca aj keď pichal spinal žartoval. Anesteziologička, ktorá bola pri mne - pri hlave ma po celý čas držala za ruku a vedľa vo dverách som videla na manžela ktorý mi kýval 🙂 lekári boli super, pán primár s ďalším gynekológom odviedli super prácu, jazvu mám krásnu a lekár mi rozprával na sále vtipy 🙂 MUDr. Petrikowski 🙂 A čo sa týka personálu na oddelení, je to na 100% - ochotné mladé baby 🙂 Na sále sú sestričky staršie a z nich som až taký dobrý pocit nemala, ale zlú skúsenosť ja s nimi nemám. Jediné obrovskééééééé mínus sú sestričky na novorodenenckom. Česť výnimkám. Mala som veľké bolesti a ledva som zliezala s plačom z postele. keď som im malého doniesla že potrebujem odpočívať krútili na mňa očami :/ Ale druhé dieťatko tam pôjdem rodiť určite tiež.

ewes
20. mar 2013

JA SOM MALA DVA PORODY V ILAVE,NO A CO SA TYKA PERSONALU,TAK SOM VELMI SKLAMANA:(NECHUTNE SESTRICKY,KTORE SA TVARIA ASI TAK ZE KEDY IM UZ PADNE"..teda kedy maju koniec smeny!ALE NASTASTIE NA LEKAROV NEDAM DOPUSTIT🙂takze je na kazdej z nas aku nemocnicu si vyberieme🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre