• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

6. marca 2017 
Inak fakt cudne ze sa Kat neozyva tak dlho :astonished:
28. feb 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuska, je to cudne, hadam sa nic nestalo, napisem jej na pokec, uvidim, inak maly s tym pupcekom, no teraz je o tom akurat v novom cisle mamina casopisu nieco popisane, precitam a dam vediet, jednym okom som precitala, ze to mavaju vecsinou chlapci a niekedy z placu, a niekedy to musia operovat, neboj sa, vsetko sa da riesit, dolezite je ze si svojho milacika vsimas a vies rychlo pomoct, precitam a napisem, a tie kvapky, este davas? inak maly rastie ako z vody, velmi je zlatunky, ale mne sa inak zda ze sa ti dost podoba, natych novych fotockach :wink: :slight_smile: urcite napisem, do okresu velmi ani sa mi nece, nestiham :sweat_smile:
28. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,babenky,ste zlata,ze si robite o nas starosti :slight_smile: mali sme vela navstev,atk som nestihala a ked bol klud tak som trocha oddychovala :slight_smile: male v brusku ma trapi,grciam jak diva,ale v nevolnostiach som si precitala ze cocacola,je na to dobra a fakt to trocha pomaha,nastastie :grinning:
alzbetka,tak si sa dala na samotyranie :slight_smile: ,viem aj tango jasne.ale chcela by som pocas tehu chodit na brusne tance,nevies ci v lv nieco take je,mohla by si chodit so mnou,pekne sa z toho formuje postava :grinning: ked som bola tehu s malym tak som chodila.ale ku kolegyni v nr,tak by som rada aj teraz :slight_smile:
ejuska,ked ten pupcek nie je velmi vonku,tak staci,ked mu tam prilepis leukoplastam 50centov,kamoskina mala to mala a pomohlo jej to,za par dni to ustupi,pisala som ti to aj na region,ale kym to tam najdes :grinning:
1. mar 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kat,neviem ci take nieco je aj tu, isla by som rada, ale skor to tu nebude ako bude, ak tak treba zistit v juniore ci kde su tu vlastne tanecne:grinning: uz sa tesim na ucenie tanca, inak maly je zdravy? chystame sa von ked maly vstane nachvilku,lepsie potom papa :wink: napis castejise papa
1. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,ale mne sa zda,ze niekde na 5.zs jedna trenuje brusne tance,pozistujem :wink: maly je nastastie zdravy,sem tam nejaka modrina,ale tomu nezabranis :sweat_smile: aj my chodime pred obedom von,dnes boli s tatom uz aj doobeda,ale teraz pekne vykuklo slniecko :grinning: prijemnu prechadzku :wink:
1. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, mne sa zda, ze nieco bolo aj vzadu na mochovskej s tymi brusnymi tancami :slight_smile: a zistujem, ze mame skoro rovnako starych chlapcov :slight_smile:
1. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počuli ste čo sa stalo pred dvomi týždnami v LV nemocnici?

jedna baba tm bola vzatá do porodnice v pondelok už mala po termíne a neotvárala sa a doktor čo ju mal na starosti u ktorého mala rodiť jej nedal ani vyvolávačku ani ju nebral na cisársky a v piatok ju otvorili lebo už neboli ozvy a babatko mrtve
1. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne mirip a bola nejaka mladsia?alebo nevies asi o koh ide?az mi beha mraz :confused:
1. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože toto som si nemala prečítať,teraz mám strach :frowning2:
1. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucinka mi sme spolu aj chodili na poradnu a pozname sa aj zo skoly,ucila si na 4zs,nie???ja som tam praxovala u Milky aj u Agiky :slight_smile: na mochovskej???budem si to musiet pozistovat,lebo pohyb mi bude urcite chybat :grinning:
to babatko zomrelo sesternicinej kamoske,ona prenasala uz dva tyzdne,chlapcek mal 4kg a ona 23rokov :frowning2: asi vsade sa musia obcas kopnut,aby sa spamatali a robili,co maju :frowning2: tinka neboj sa,teraz su uz urcite opatrni a na vsetko budu davat pozor.
1. mar 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla napisat,ze ju mal na starosti poliak,uz by mal ist do odchodku :angry:
1. mar 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, veru mas pravdu, pozrela som si ta zblizka a je to tak, jasne ze sa pozname :grinning: ale ja uz k durovskej nechodim...
a to je hrozne s tym babatkom :frowning2: ja by som to asi neprezila :frowning2: tolko sa s nimtrapis, nosis ho a ke duz ma byt na svete, tak zomrie, uz je len otazne ci vinou doktora alebo nie :frowning2: ale poliak by mal ist uz fakt prec, mna prijmal a robil mi vstupne vysetrenia a uz som z neho mala zly pocit, ale ja som malaa zaplateneho svojho, tak som nastastie odrodila s mojim dokim :slight_smile:
2. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bzucinka,akurat som si na okrese precitala,ze ta durovka sklamala,ak mozes povedat,tak v com???nerada by som na nieco doplatila v tomto tehotenstve :unamused: :frowning2: inak maly je hrozne zlaty,ma take sibalske ocka ako aj nas,tiez vela vymysla? :grinning: je to fakt hrozne s tym babatkom,poliak je uz taky stary dedusko,vsak uz v oktobri mal ist do dochodku,ale asi sa mu nechce,ak toto nebude dovod,aby ho tam poslali,tak uz potom neviem :angry: :frowning2:
2. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alzbet,dneska aj mne prisla nova Mama a ja tak si to precitam,vdaka :slight_smile: Kat,ale ja sa bojim mu tam sama od seba dat ten peniaz na pupcek...pockam radsje do poradne?,idem v stredu...hrozne s tym babetkom..
2. mar 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuska,hraskova ti poradi to iste,ked to nema velmi vonku,ale ako myslis a zvykne sa to aj samo vtiahnut :wink: kmotrinu malu na to operovali ako 3mesacnu,ale ona ho mala veeeeeeelmi vonku :unamused:
2. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak des, normalne som napisala cely lajster a neodoslalo mi to??? :angry:
2. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus, napisem ip :slight_smile: a inak vy ste chceli tak po sebe babetka, alebo sa postastilo
2. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceli sme :grinning:
2. mar 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katus super, tak nech sa vam to vydari az do konca :slight_smile: lebo takto po sebe ja to dost, sestra tak mala dalo sa, ale bolo to dost, ale zalezi aj ake su deti a ako prezivas tehulkovaie, lebo mne bolo pri malom cele tehu zle a ak by mi malo byt aj teraz ked je takyto maly tak by to bolo tazke, ale ved maj je tu co nevidiet :slight_smile:
2. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucinka mne je aj v tomto tehotenstve hrozne zle,ale da sa to zvladnut,sice maly je sinter a da zabrat,ale da sa to:slight_smile: dufam,ze ti nebude byvat zle a maj je tu naozaj ochvilu :grinning: maly sa vam podaril na prvy up,alebo ste sa dlhsie snazili???a predpokladam,ze teraz idete urobit dievcatko :grinning: aj my sme tak robili :wink:
2. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati maly sa podaril na prvy sup, lebo chcel byt vsade s nami, na svadbe, ale to sa este neprezradil, ze tam bol a aj v zime na zaplatenych dovolenkach :grinning: :grinning: :grinning: a vy budete mat dievcatko, to je super, mne je jedno aj ked bude chlapec :slight_smile:
2. mar 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem,co budeme mat,len manzel tvrdi,ze robil dievcatko,tak uvidime :grinning: aj mne je to v podstate jedno,ale bolo by pekne,keby sa nam podaril parik :sweat_smile: takze maly bol uz od zaciatku taky huncut :wink: vedel co robi :wink:
3. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no betar jeden, ale on je a aj v brusku bol velmi kludne babo :slight_smile:
3. mar 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je dobre,nas uz v bruchu vymyslal,pri ctg mu stale hladali srdiecko,lebo sa vrtel a zotalo mu to do dnes :grinning: ale aspon vieme,ze ho mame :wink:
3. mar 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas je dnes ako to pocasie umravcany a akoleppidlo a ja taketo pocasie tiez nemam rada, tak sme teda krasna dvojica :grinning:
4. mar 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. mar 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: konecne vyslo aj slniecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: :rolling_eyes: :angry: :frowning2: :unamused: :sunglasses: :wink: :slight_smile: :astonished: :sweat_smile: :confused: :pensive: :grinning: :grinning:
aj ja vravim bzzzzzzzzzz
10. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja by som sa chcela spytat ci niektora nievete na aku pripravu musi ist manzel, ked chce ist k porodu v levickej nemocnici. Kolkokrat sa musi stretnut s lekarom, ale pod... V Nitre vyzaduju 4 sedenia, co treba v Leviciach. Vopred dakujem za odpoved od niektorej z Vas....
13. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok