Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

lexinka
7. feb 2009

luckai, ja som do nemocnice vobec nechcela ist (myslela som, ze to variesime jednodnovou chirurgiou, ale kedze bolo podozrenie na mimomaternicove tehotenstro, musela som do nemocnice). plakala som ako diva, ked ma vecer viezli a od manzela som sa nechcela odtrhnut. prave on a jeho starosti o mna ma presvedcili, aby som isla. a vobec nelutujem, ze to uz mam za sebou a skutocne vsetci boli neuveritelne zlati.
a co som tu citala reakcie na primara Dr. Mancika, musim sa len cudovat! ja som bola prenho uplne cudzi clovek, videl ma prvykrat v zivote a zhodou okolnosti mal sluzbu, ked sme prisli do nemocnice a spraval sa ku mne neuveritelne. vsetko mi pekne vysvetlil, co sa diagnozy tyka a rovnako aj zakroku. ak som mala nejake otazky zasla som za nim a vzdy bol trpezlivy. skutocne perfektny pristup. a sestricky vzdy ked sli okolo sa zastavili na izbe ako sa citime a ci nieco nepotrebujeme...

mojsejovka
7. feb 2009

ahojte.. 🙂
no my sme dnes prišli z pôrodnice a jednoznačne levickú pôrodnicu môžem len odporučiť.. 🙂 dokonca som predsa len mala aj nadštandardnú izbu.. 😵
super doktori aj sestričky, komplet personál, príjemné prostredie..

pauly
9. feb 2009

ahoj Alžbetka, to si ma veľmi potešila 😵 ja patrím k doktorke Zuzčákovej a som s ňou spokojná ale zato že mám obavy z pôrodu, tak som rozmýšľala že si dohodnem pôrod, a potrebovala som sa opýtať na ňu. Ďakujem.
Ty už máš po ? A čo sa vám narodilo, dievčatko alebo chlapček ?

petusko
9. feb 2009

ahojte, chcem sa spýtať, či vykonávajú v LV pôrodnici odber pup. krvi. 🙂

ejusa
9. feb 2009

Urcite ano,lebo pri vyplnani paperov sa ma pytali,ci chcem...Ty si davas?

katariana
9. feb 2009

Ahoj Petusko,odoberaju v LV pup.krv a ani pred tym nic nemusis vybavovat,maju vsetko potrebne v nemocnici 😉
Ahoj Ejusa,uz sa pomaly zotavujes po porode???maly je velmi zlaty.pozerala som album,taky je ako babika,vydaril sa 😀

ejusa
9. feb 2009

Dakujeme Katarianka,aj Tvoj malicky je ako obrazok.Pojdem urobit novy album..tak,uz sa citim lepsie,trosku som nevyspata,ale inak je maly velmi dobry,napapa sa a vecsinou haja,ozaj malo place,klop klop 😉 ,keby takyto ostal,bolo by dobre 🙂 A Ty ako znasas tehotenstvo?

alzbetabenkova
9. feb 2009

pauly ano mam uz rocneho maleho,len to tam nejako neviem prepisat, a ta zuscakova je ozaj super, no ja som sa porodu nebala a bol priserny,preto sa toho neboj,je jedno ako sa bojis, to je asi aj tak dane.hlavne sa nestresuj,vsetko sa da vydrzat, ked zbadas male hned na vsetko zabudnes, no ak chces tak si objednaj porodnika, je to asi lepsie,lebo sa ti budu viac venovat,ved peniaze hybu vsetkym, neviem, ja som schytala fajn lekara, no ak pojdem nabuduce rodit tak si objednam lekara, lebo sestra kym nevedela ze poznam vrchnu,bola menej snaziva ako potom,takze bud mat znameho alebo objednat lekara 😎

katariana,ak sa mozem opytat ty si otehotnela hned po chvilke od maleho?lebo aj ja hned rozmyslam o druhom,no zatial je to na vazkach, ako sa citis?aky si mala porod?a ake bolo prve a toto druhe tehotenstvo? vies o tom ze sme spolu chodili na pripravu do kostola tusim na krst??a neviem ci si ta nemylim ale nechodila si aj na 4 zs? inak maly je beautiful

petusko
9. feb 2009

jej baby, vďaka 🙂 no chceli by sme, Peťkovi sme nedali, teraz by sme dali.
ja som bola doteraz rozhodnutá ísť rodiť do NR, ale teraz mám červíka, lebo v LV mi robí známa sestričku, tak že by za mňa trošku žmurkla 😅 tak už dva dni nič nerobím, len čítam a rozmýšľam 😅 😀
ale ohlasy sú tu dobré, tak začínam byť naklonená Leviciam...

katariana
9. feb 2009

Ejus,dakujem 🙂 a uz teraz sa tesim na novy album 😉 tehotenstvo je zatial v pohode,este som velmi na zaciatku,len som dost chora,tak dufam,ze bude vsetko o.k.viac si musim chranit brusko,lebo maly je sintrik 🙂 to je super,ze je maly dobrucky,aj nas bol dobre babatko a teraz len kuka,co sa mu kde hodi 😀

Alzbetka,mas pravdu,boli sme spolu na priprave a chodila som na 4.zs 🙂 chceli sme mat deturence hned po sebe,nech vyrastaju spolu,myslim,ze to tak bude fajn 😎 prve tehotenstvo bolo fajn,len 8.mesiac som si odlezala na rizikovom ☹ aj porod bol v pohode,len maly mal rucku pri hlavke,tak sa trocha tazsie tlacil 😝 zatial je toto tehotenstvo v pohode,ale aj pri malom mi zacalo byt zle az v 8tt,tak uvidime 😅 ked sa citis na druhe,tak nerozmyslaj a pustite sa do vyroby 😉 😉 😉

alzbetabenkova
9. feb 2009

petsus nevahaj a kludne porod v lv, ked mas znamu o to viac, naco ist do nr?

kat tak drzim palce, no aj ja by som, len budem musiet mojho nahovorit a tak mesiac pockat lebo som zacala s naplastami antikonc... v stredu odlepim poslednu a uvidim, v kazdom pripade viac ako pol roka cakat nebudem max ten pol rok a robime babiku dievca 😎 😀 a koho si mala pri porode? a ak sa mozem opytat zijete s muzikom a malym sami?

katariana
9. feb 2009

alzbetka aj my sme teraz robili dievcatko 😀 ale muzicek nechce vediet pohlavie do porodu,tak ma aj porazi 🙂 ...mala som manzela pri porode,ak si myslela na to a ak na doktora,tak Batovskeho a bol genialny 😉 ,porodnu asistentku som mala Ingu,taku mladu blondinu a osetrovatelku Svetlanku,bol to uzasny mlady team,uz po porode som si ich zajednala k druhemu 😎 ,ale teraz by mala byt pri mne super kamoska,sestricka z gyndy,takze bude na sale veselo,prvy porod zmeskala 😖 ty sii mala koho pri porode???bola si spokojna???byvame s mojimi rodicmi v domceku,pred svadbou sme pristavovali a teraz na jar ideme robit este podkrovie 😅 vy byvate samy???pozrela som album,maly je velmi chutny 😀
petus pod do lv,neolutujes 😉

alzbetabenkova
9. feb 2009

no cicka to mas tak, ja som mala pri porode kopku a tiez super zvysny personal neviem ☹ moj muz je strachoprd tak nebol, ku druhemu asi tiez nepojde tak hadam splasim niekoho ineho, to mas dobre ze tam mas znamu 😎 inak od porodu je mojim najvecsim snom pracovat na oddeleni gyn.-porodnom alebo na sestonedelke, mne sa to tam proste strasne paci, ja by som tam robila hoc co, zistujem si prave ci vsetok personal musi mat nejaku zdravotnu skolu... no a byvame s mamkou mojou a to je ten problem, ze sme ja muz a maly v jednej izbe, aj my prerabame dom nedaleko v cankove, toto leto chceme dokoncit len tie hnusne eura ako budu 😖 hadam vse dobre dopadne...a to je naj dovod preco stale uvazujem ci hej ci nie, lebo ak sa do konca tohto roka neprestahujeme, nechcen zobrat do jednej izby to malinke😀 a drziiim palce na malu cajocku 😀

katariana
9. feb 2009

dakujem 😀 myslim,ze na osetrovatelku,nepotrebujes zdrav.vzdelanie 😅 pri porode velmi nevedeli,ze tam mam znamu,ale za ten mesiac,co som si odlezala ma uz vsetci poznali,takze ked som prisla rodit,tak ma privitali so slovami,uz ste tu??? 🙂 ani ja som si neni ista ci stihneme dokoncit podkrovie kym sa druhe narodi,ale keby nie nejako to vyriesime.my berieme uver na to podkrovie 🙂

alzbetabenkova
10. feb 2009

no ved to je to,ze my sme uz zobrali uver na ten dom cize dalsi uz nechceme,len my sme sa preratali, v dome sa vzdy najde nieco co este treba 😉 najprv ze to bude aj vela a ze vide aj nabytok, n a potom ze aj podlahove kurenie, aj najlepsi kotol a tak a teraz musime cakat,no a uver vies, my mame na 30 rokov a uz teraz je to blbe, ked nevies co sa vsetko moze stat za den nie este za tak dlho, dalsi nechceme. a ta osetrovatelka, no urcite nieco musim vymysliet, je to proste moj sen pracovat tam´tak uvidim, dufam ze raz ano

pauly
10. feb 2009

aha Alžbetka, tak to potom je už riadny huncút, musíš mať z neho veľkú radosť 🙂 A presne ako si napísala, je lepšie si zaplatiť a dohovoriť pôrod, lebo len tak máš istotu že to bude OK, aj keď stať sa môže všeličo. No a ja s mojím strachom si musím dohovoriť lekára a aj sestru.

katariana
10. feb 2009

pauly mas to zbytocne vyhadzovat za to peniaze,lekari aj sestry su naozaj velmi ludsky a ustretovi voci kazdej pacientke 😉 ,nemusis mat z toho strach 😉
alzbetka,tak drzim palce,aby ste domcek pomaly dokoncili a mohli sa nastahovat a mnozit 😉 chapem,ze nechcete dalsi uver,aj my berieme vacsiu sumu,aby sme spravili vsetko a nemuseli uz potom do nicoho vrazat peniazky 🙂

alzbetabenkova
10. feb 2009

no tak to drzim palceky aby vsetko vyslo, radsej si to dva krat preratajte a nechajte aj rezervu,keby nahodou nieco,strasne preco nevyhrame sportku?????a inak byvate v lv?

no pauly neviem ale vobec sa porodu neboj,kazdy to prezije,a ked zbadas male vsetko prejde,ja som ani necitila sitie lebo som ho mala pred sebou, neboooj

pauly
10. feb 2009

Ste zlaté Alžbetka a Katuš 😵 keď som si to prečítala hneď mi je lepšie, lebo o pôrode som nečítala dobré veci. Viem, musím myslieť pozitívne a hlavne na malé 🙂 No vy ste asi statočnejšia ako ja, keď to takto kladne beriete.

alzbetabenkova
10. feb 2009

tak to si na omyle, to ja ked ma nieco zaboli, nie ja necakam hned jem lieky, pozri ja som mala taky zly ze som tam kricala a nastastie som bola na sale sama lebo inak by sa mamicky zblaznili,ale viem ze to bolelo no uz ani neviem aka bolest to je

katariana
10. feb 2009

alzbetka este s tou sportkou nie je nic stratene 😉 a ano byvame v lv aj vy???
pauly porod je taky uzasny zazitok v zivote zeny,ze sa absolutne nemas coho bat 😉 a ked mas taky obrovsky strach z bolesti daj si epiduralku,aj ked podla mna to zvladnes aj bez toho 😉 som len na zaciatku 2.tehotenstva,ale uz teraz sa tesim na porod 🙂 je to fakt krasne,ked uvidis drobca,ktory v tebe rastol 9mesiacov 😉

alzbetabenkova
11. feb 2009

ano aj my byvame v lv, zatial no dufam ze dlho nebudeme, strasne sa tesim do domu, na cankov.inak maly ste krasne foto aj zo svadby.maly ste v goldene?
pauly veru sveta pravda co vravi katarianka, neboj sa je to naj pocit, aj ked bolestivy, to spaja nas zeny, vtedy sa stavaju nase zivoty naplnene a je vedecky dokazane, ze kazda zena co rodila to chce prezit este aspon raz aj ked mnohe KLAMU ze nie, nech je akykolvek zly porod, vzdy je to to najkrajsie na svete

katariana
11. feb 2009

budem vam drzat palce,aby ste sa prestahovali,cim skor 😉 ano mali sme svadbu v eagle 🙂 a kde si videla nase svadobne foto? 😕

alzbetabenkova
11. feb 2009

uz ani neviem zda sa mi ze na mojasvadba,albo si mala nejake tu??alebno mi sibe a ani si to nebola ty??aj to je mozne 😀 😀 😀

katariana
11. feb 2009

neviem svadone foto mam len na pokeci,ked chces kukni,mam tam aj viac maleho,nick mam chrisilv 😉 vy ste kde mali svadbu???

alzbetabenkova
12. feb 2009

my sme mali v tilli povodne sme mali mat v goldene,ale bolo to trocha zlozitejsie, tak v tilli, a jasnee tam som videla fotocky 😎 😀

pauly
12. feb 2009

Máte pravdu, asi som veľa myslela na zlé a nie na to čo je krajšie a podstatnejšie, no už aby som porodila a tiež takto povzbudila niekoho 😵
Katka vy čakáte už druhé? Obdivujem tvoju odvahu, ale zato budeš mať dvojnásobnú radosť z detičiek 😀 Keď vidím tvojho malého na fotke čo más - no je zlatý.

alzbetabenkova
12. feb 2009

aj ja ju obdivujem a aj jej potichucky zavidim 🙂 pauly do maja si vychutnavaj tehotenstvo, porod pride kedy pride a bude to krasny zazitok

katariana
12. feb 2009

baby ste zlate 😉 nemate ma zaco obdivovat,jednoducho milujem deti a materstvo ma naplna 😀 a ako vravis pauly,na nase zlato sa staci pozriet a hned mas chut rodit take deti aj kazdy rok 😉
alzbetka,nezavid a prav si druhe 😉
baby zajtra idem ku doktorke,budem vidiet male v brusku,tak mi drzte palce,nech je vsetko v poriadku 😅
pauly vychutnavaj si tehotenstvo,kolko len vladzes,je to fakt uzasne 😉

alzbetabenkova
13. feb 2009

kat potom napis ako si dopadla, drzim palce😀 a ku akej dr chodis? pocuj a ak sa ta smiem opytat,co si robila pred babom?myslim zamestnanie,ak nechces nemusis odpovedat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre