• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

20. októbra 2017 
ja som tiež rodila v Leviciach v roku 2015 a nemôžem povedať tiež nič zle,prijali ma o pol tretej rano nemala som ešte bolesti iba mi odtiekla plodova voda.Keď mi začali bolesti tak mi sestričky vysvetlili ako spravne dýchať ako ležať atď....Nemali moc času na mňa keďže mali za tu noc viac pôrodov.Pôrod super,ženský kolektiv,...rodila ma doktorka ani neviem ako ale porodila som rychlo samozrejme bolesti boli ale s tým sestričky nič neurobia.Po pôrode ma 2 hodiny nechali ležať na pôrodnej sále,bábätko ležalo spokojne vedľa mňa celé dve hodiny.Po dvoch hodinách mi ho priložili na prsnik.A potom sme šli o poschodie nižšie.Tam mi bábätko nechali až do večera a večer mi ho zobrali aby som si oddychla a vyspala sa.Chitila som dobru izbu kde sme boli len dve je oproti jedálni.. Čo sa týka sestier tak som bola spokojna čokoľvek som potrebovala mi poradili...nemala som žiadne vyhrady....Trapilo ma skôr to aké boli niektore ženy nehygienicke... vložky na zachode hocikde pohodene,krv o tej ani nehovorím.... hygienicke návyky žiadne :angry::unamused: no a ešte jedna vyhrada bola že tam nebol prístupný bufet...to mi trošku vadilo keďže strava bola niekedy uboha...
4. jan o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@siss5496 prilozenie dietata 2h po porode? a dovtedy lezalo vedla v postielke? a s tymto je niekto spokojny?
14. feb o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apollo13 preco nie az babatko spinkalo tak je to ok mne prvu prilozili hned ako sa narodila lebo plackala druha zaspala pocas toho co ju zabalovali do perinky a dali mi ju tiez cca po dvoch hodinkach ked sa zacala preberat obe sa krasne prisali a papkali o sto sesto :slight_smile:
14. feb o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofiadurovic tak jasne ze zaspala ked ju zavinuli. nechapem ci je taky problem nechat matke dieta tie dve hodiny koza na kozu.. vtedy su deti velmi čulé a aktivne a skumaju matku a plazia sa k prsniku. jasne ze ked ich zavinu tak apaticky zaspia a premarni sa jedinecny cas ked je hormonalna hladina matky a dietata nastavena tak ako nikdy. ked sa to premarni uz sa to nezopakuje...nechapem zdravonikov ze toto nepodporuju ked sa o tom vie ake je to dolezite...
15. feb o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apollo13 ja som mala pri prvej porodny plan vtedy mi splnili vsetko dotepanie pupocnika, malinka bola na mne cele dve hodinky umyvali, vazili, merali ju az potom proste super nerobili problem z toho druha sa pytala skor ako mala takze som bohuzial plan nemala jedinu vec co mi pri prvej nedovolili to ma hnevalo nechcela som oxytocin a to nerespektovali primar mi v stiavnici povedal ze ma bez neho neodrodi a v leviciach som rodila krasne bez neho a bolo to ovela lepsie :slight_smile:
15. feb o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sofiadurovic by som mu povedala: Ok, sak mna odrodit nemusite, mna uz moja mama porodila a svoje dieta si porodim sama.

ved predsa lekar nesmie odmietnut rodicku len preto ze ona odmietne nejaku medikaciu? keby ste boli na sale povedali nie, tak co urobi? vyhodi vas z okna?
15. feb o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apollo13 ja som nemala s tým žiadny problem ako prvorodičke sa mi to pozdavalo a bola som spokojna ,a keďže tam vtedy bolo plno tak určite som nechcela sestričky naháňať aby sa venovali iba mňe,boli tam aj iné ženy ... :relaxed: malého som mala pri sebe,on si spokojne ležkal tak som nemala dôvod robiť paniku
6. mar o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa spýtať neviete ako robí teraz Dr Braun respektíve ako je na dovolenke?
4. júl o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosím Vás dr. Braun pracuje v utorok? Ďakujem
20. okt o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok