Pôrodnica v Leviciach. Máte skúsenosti?

nattie
22. jan 2008

Ahojte maminky a buduce maminky 😉
velmi by ma zaujimali vase osobne skusenosti - ci uz pozitivne alebo negativne ktore mate o tejto porodnici a tiez referencie z pocutia 😉

...nakolko sa mi termin porodu blizi a tuto porodnicu mam z domu najblizsie uvazujem, ze babatko prinesiem domov prave z Levic 😵

alzbetabenkova
17. feb 2009

skusim,uvidim, napisem,idem kukat zahradu,to je moj oblubeny serial asi ze je to z gynekologickeho prostredia😀
otrasny den,co uz zajtra bude lepsie a mozno horsie

alzbetabenkova
18. feb 2009

no maly zaspal o desiatej, a spal do siedmej, takze ziadna zmena, a co vy?asi ako vzdy 🙂

alzbetabenkova
18. feb 2009

inak, raz si sa ma kat pytala kto mi robil fotky na svadbe,a asi som neodpovedala,bola to dadka vecanova, nedam na nu dopustit, je to super ziena

katariana
18. feb 2009

no nasa noc bola,ako vzdy,dorana sa nam prerezal 5.zubok 😀 aj v noci sa ti zobudi na papanie,ci uz nie???dnes sme cele doobeda stravili na poliklinike,polovicke padla trieska do oka,tak sme na ocnom cakali vyse 2hod 😖 pomaly to skus malemu posuvat,po 15min.mozno si skor zvykne 😉 aj nam robila fotecky daduska,aj teraz nam bude robit s malym a s bruskom 🙂 zostali sme super kamarati 🙂 nase slniecko 😎

alzbetabenkova
18. feb 2009

no skusim to tak po 15, ale nech si spinka aj o desiatej,hlavne ze prespi celu noc, uz nepapa maaalokedy.
no cudatko muzik, jaaaj vidis, nedaju si pozor, horsie ako masi mini muzikovia😀 ale nie lutujem ho ty kokso,ved to musi boliet,a hadam nebude mat nieco aj nasledky alebo tak,ked budes s dadou tak ju pozdravuj, aj ja som uz rozmyslala o foteni s malym ked sme mali vyrocie svadby 1 rok tak som jej aj volala,ale potom to nejak nevyslo, ale urcite ak fotenie hocicoho tak s nou. mrska trva uz nejak dlho,asi ze som si nenalepila tu naplast 😖 nezvyknem mat tak dlho. no a pozdrav muzika, aj maleho a ozaj tu krupicu mu robis s normalneho mlieka kravskeho?lebo ja ked taku do tanierika tak z plnotucneho a ked do flasky,tak som zvykla z nutrilonu a co ti maly pije za sunar?

alzbetabenkova
18. feb 2009

ja cem svoj sunarik 🙄 krupicu som skusila po kupani, maly ma vysmial, ze to co je daj to okamzite prec 😀 😀
a zaspim az ked budem chciet ja

katariana
18. feb 2009

nastastie nema ziadne nasledky z tej triesky 🙂 maly tiez prespi noc,ale papa este,vytiahne nutrilon a drychmosi dalej 😀 krupicu mu robim do flase a z polotucneho mlieka a davam mu aj stipku granka 😉 mrsku mas preto tak dlho,lebo sa s tebou luci na 9 mesiacou 😎 dadku urcite pozdravim 😉 vela stastia pri uspavani 😉

alzbetabenkova
19. feb 2009

maly mal zlu noc, bol hore od 1 do 3 sa mrvil, asi zuby. tu krupicu on nechce, on len z tanierika. no a stou mrskou by si mohla mat pravdu,uvidime

alzbetabenkova
19. feb 2009

a ide mi hlavu roztrhat, dost ze som nespala, susedia od rana buchaju a vrtaju, pretoto je najlepsie zit v dome, tu staaale niekdo preraba 🙄 😠

luckai
19. feb 2009

No Betka, neviem, nám idú na jar pred domom začať stavať radovú výstavbu. neviem ako to prežijeme... 😝

pauly
19. feb 2009

jáááj babenky mne sa snívalo, že mám už malú, keď som sa zobudila, tak som bola troška sklamaná že to nie je pravda ☹ bol to úplne živý sen.
Alžbetka no ved ani mne sa nechcelo chodiť do fitka ale ked som sa raz odhodlala a schudla som tak už sa mi tam chcelo 😀 , no ale keď ty beháš okolo malého aj to je šport 🙂 či nie?

alzbetabenkova
19. feb 2009

to je ten najlepsi sport😀 na dlheee trate,denne niekolko killometrov, a lucka kde to byvas?si urcite pisala aj v okresoch ale nepametam 😅

alzbetabenkova
19. feb 2009

pauly aj mne sa chcelo asi 2 mesiace so zorou to zoralates cvicit kazdy den, no prestala som na den,dva tri a uz sa neviem k tomu vratit a mne sa snivalo ze som porodila doma v bazeniku a to niesom ete ani tehu😀 zatial 😅

pauly
19. feb 2009

Alžbetka tak ten sen asi hovorí, že bude dalšie miminko 😉 No ved aj ja uvidím ako sa mi bude chcieť cvičiť, ale určite nechcem aby mi ostali kila, to veru nie

alzbetabenkova
19. feb 2009

neboj budes chudsia ako predtym mala sa postara 😉

katariana
19. feb 2009

ahojte babenky,alzbetka aj my sme mali hroznu noc,maly tiez od 12tej do 3tej nespal a 6.30 bol uz hore,asi aj u nas to boli zubky,dufam,ze tuto noc to bude lepsie 😒 ani v dome to nie je vzdy vyhra,ked sused zacne o5tej rano odhrabavat sneh s tym,ze asi chce odhrabat aj beton,tiez to potesi 😖 ked chce tu krupicu len z tanierika,tak mu ju davaj tak,tak je nauceny 😉 baby kaslite na kila,ono naozaj zide casom aj samo,dati zacnu behat a posilnovna sa moze schovat 😅 ja sa som sa konecne dostala do normalu a kila pojdu zas hore,ale tesim sa z toho 😉 sice teraz sa na jedlo nemozem uz ani pozriet,ale to sa iste o chvilu zmeni 🙂
pauly mas aj nejake zvlastne chute???
dnes sme boli s malym vonku,no ten vietor bol hrozny,velmi rychlo sme sa vratili domov,ale aspon potom dobre spal 😵
alzbetka budes rodit do vody??? 😀

luckai
20. feb 2009

Alžbetka: bývam v Hr. Kľačanoch.
Chcem sa spýtať či ste mali alebo plánujete mať monitor dychu. My sme boli s drahým presvedčení že to kúpime, už len pre môj pokojnejší spánok v noci že nebudem mať nutkanie počúvať či drobček dýcha, ale čítala som teraz v Mama a ja že je to zbytočné ak to nie je vyslovene predčasne narodené bábo a tak. Tak teraz neviem.

alzbetabenkova
20. feb 2009

kat, velmi sa tesim s tebou, ze sa budes okruuhlit, inak ked tak tak do vody urcite😀 ale len doma v bazeniku pre deti 😅 no ty nasi chalani sa asi dohodli, tuto noc to bolo lepsie sice vstal ale len zato ze ked sa kotulal zacviikol si nozicku v postielke 😔 my sme tiez vcera boli vonku ale len do obchodu a domov,strasnee ja sa veeelmi tesim na jar, potom by sme mohli dat stretko,ked bude kraasne vecko kvitnut a tak hm? 😎
lucka, my sme mali monitor zadara od poistovne union, ak je dieta poistene v unione, na pol roka je monitor zadara pre kazde dieta aj pre druhe,tretie atd... no ale ja som s tym bola natolko spokojna,ze som si to predlzila na dalsi polrok, za 500 sk, cize len teraz boli preto, pouzivala som to do 10 mesiacov, akoze je to veeelmi dobre pre taky ten pokojny pocit, ze je vsetko v poriadku, ved dieta je naj poklad a ked vidis ze je v pohode, tak preco to nemat?

luckai
20. feb 2009

No ja som chcela mať malé v Dôvere ako somja, lebo som spokojná, ale možno to ešte prehodnotím. Ale neviem ako ti to môžu zaožičať, keď píšu že by sa to nemalo ani kupovať z 2. roky (chápem že to môže byť len marketingový ťah) Ale aj tak...

alzbetabenkova
20. feb 2009

preco by sa to nemohlo, no neviem mozno to zalezi od znacky, ale mi sme mali tu nanny, a nemozem nic na to povedat, takisto v unione, napriklad vysetrenie z prstu krv, ked ides k doktorke a nevie ci je zapal v krvi, unionka to hradi, inak musis platit, a tzo robia lekari teraz castejsie, aby nemuseli dat antibiotika zakazkym len ked je v krvi zapal, popozeraj si vyhodi roznych poistovni, ale ja by som rozhodne nesla do vseobecnej zdr. poistovne, ale kazdeho vec

emka.trhanova
20. feb 2009

pauly ahoj ,... nechce sa mi čítať celé dozadu lebo som tu už asi 2-3 týždne nebola a možno si to už niekde spomínala , že koľko si vlastne pribrala doteraz ?

emka.trhanova
20. feb 2009

pauly...vidím že si skoro v rovnakom týždni ako ja , tak možno sa aj stretneme na pôrodnici 🙂
pracuješ alebo si doma ?

luckai
20. feb 2009

Alžbetka: tak som sa práve rozhodla na základe Tvojich rád - pôjdem k doktorke Kováčovej a asi do tej Unionky (voľačo som si prečítala už aj na nete). Preverím ešte moju Dôveru, ale to vyšetrenie z prstu ma už dlhšie zaujímalo, to je veľmi dôležité a keď to Kováčová robí a Unionka prepláca, tak to ma presvedčilo. A nebudem už vymýšľať. Nemáš na ňu prosím telefónne číslo? Brnkla by som jej a dohodla sa kedy by som sa mohla prísť povypytovať...
Ďakujem

alzbetabenkova
20. feb 2009

0366312547 je cislo na pani doktorku, budes urcite spokojna, neolutujes ani v jednom rozhodnuti, ale ked chces inu poistovnu ako mas ty, nezabudni to pred alebo po porode nahlasit v porodnici, lebo to oni automaticky poslu tam kde si ty, tak povedz ze chces zmenu poistovne, maju fakt vela vyhod 😉 kludne sa popitaj ked ta nieco napadne, velmi rada ti pomozem 😲

luckai
20. feb 2009

Ďakujem, keďže som už pred tým nad ňou uvažovala, tak si ma len utvrdila v tom čo som si myslela a čo som o nej už počula.

katariana
20. feb 2009

Ahojky alzbetka,dnesna noc bola uz nastastie v pohode,vybuvali sme sa do ruzova,mlay spal do 8mej tak parada 😀 to stretnutie je super napad,ked uz bude teplucko tak vyrazime do ulic 😉 nad tym porodom do bazenika tusim zacnem uvazovat aj ja 😎 mrska uz skoncila???ked hej tak sup do vyroby,aby sme spolu kocikali s velkym bruskom 😉
lucka aj ja si myslim,ze ten monitor je super vec,my sme ho sice nemali,ale kazdu chvilu som maleho kontrolovala,pri druhom budem nad tym aj ja vazne uvazovat 🙂

alzbetabenkova
20. feb 2009

katarianka a ty s malym alebo teda aspon nastavajuce mimco neces do unionu?budete mat zadara 😉 a ta mrcha nie a nie odist 😠 🙄

katariana
20. feb 2009

neviem ,my sme vsetci vo vseobecnej,kamaratka si to kupila a mala uz bude mat rok,tak vravela,ze mi to pre druhe pozicia 😕 no ta mrcha je fakt mrcha 😠 ale ja ti uz vravim po druhykrat,ze sa s tebou luci,preto je taka dlha 😎 maly spinka???

alzbetabenkova
20. feb 2009

spinkal od pol tretej do pol piatej, takze vecer zaspi okolo pol desiatej,ale nevadiiii, kukala som batoricku, tak zato som zmyzla 😔 maly ti bude mat zachvilku rocik 😉

katariana
20. feb 2009

nas maly uz asi konecne zaspal v postielke,dnes vecer aj on vymyslal 😖 no ochvilu oslavujeme 😀 hrozne rychlo to ubehlo,akurat,ked tak rozmyslam,ked si rodila,tak ja som bola hore na rizikovom,pri kom si rodila???neviem,ci so to uz pisala,ale nechce sa mi tolko citat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre