• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrodnica v Lučenci

2. mája 2017 
@adka47 ahoj no ja ešte neviem aký kočík, ale už sa začnem obzerať po kočíkoch
5. mar 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@huxy ano huxy tak treba prikladať vždy keď uznáš za vhodné , veď ty si tej malej krásavičke maminka a ty vieš čo je preňu najlepšie:slight_smile:
6. mar 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik veľmi pekné su ABC design , ale záleží na tom kolko chcete investovať , lebo pekné sú aj Dor Jan a stoja okolo 330eur
6. mar 2011 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka251 presne tak hlavne nech je zdravé , veď čakáš prvé tak je to aj jedno my čakame druhé a nevyšlo nám to ,veľmi sme chceli dievčatko a vidíš je to chlapček -ach aká škoda:( :pensive:
6. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 mne sa páčia aj cangaroo predávajú ich v obchode vedľa clavisu, nepočula si o tej značke niečo?
6. mar 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik nie ešte zatial nie , ale idem pozrieť na nete a počom sú v Lc?
6. mar 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 cena cangarro scorpion (v skutočnosti green je vveľmi pekný, krajší ako na obrázku) je cca 240 € bez vajíčka, my ho nepotrebujeme máme, len sa obávam či vanička je dosť veľká,pozri prosím ťa a daj mi vedieť čo si o tm myslíš lebo by som nerada kúpilo niečo čo potom oľutujem
7. mar 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 ahoj chcem sa spýtať, tie kočíky DorJan si videla na len na nete alebo aj niekde priamo v predajni? ja som ten kočík tiež pozerala ale v skutočnosti som ho nevidela, je pekný len či má aj dosť veľkú vaničku.... :confounded:
7. mar 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 ahoj minulý týždeň som pobehala všetky obchody v lc a túto značku nemajú
7. mar 2011 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik no lebo ani tu vo VK nie je veľký výber všade majú tie camarelo q12 ale neviem, tento Dorjan sa mi veľmi páči,len by som nechcela mať kočík z netu, lebo je potom problém s reklamáciou ak náhodou.... :unamused:
7. mar 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 veď aj my práve preto chceme z obchodu, tu v Lc sú 4 obchody tak keď budete mať cestu tak pokukajte, ak budeš chcieť tak ti napíšem kde sú tie obchody
7. mar 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik budem rada a aj si sa pýtala čo by Ti odporučili a ktorá značka je kvalitná...?
7. mar 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 oni odporúčajú tú Q12 preto, že je vanička veľká, potom majú tam tie poľské kočíky, a v jednom majú len cangaroo - ktoré sa mne páčia. na internete si pozri Bambino a Mariquita, to sú predajne ktoré sú aj tu v Lc
7. mar 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzik
@lucia1981 ahojte no ja som tiež pobehala všetky obchody v Lc. a nič , a tak som sa dala na net. a obzerám každý deň niekolko hodín , kamarátka má kočik Dor Jan a vravela , že vanička je veľká , presne pre nás čo rodíme na leto , aby sa nám tam dieťatko spratalo aj s fusakom v zime -takže ja odporúčam Dor Jan (sú aj veľmi pekné aj dobrý výber a aj cena),a ešte z tých drahších Chicco aj tam je vanička veľká a ABC design-záleží už od vkusu a financii. Pár stránok vám sem dám , ktoré sa páčia mne a aj Dor Jan -nebojte sa objednávať z netu podľa mňa je to riziko , ale musíme asi risknuť , keď už tu v Lc nemajú nič!Ja keď som bola na hlavnej v obchode -nemali ani jednu vaničku na kúpanie , ani postieľky len vraj zabalenú v krabici:frowning2:-tak som odyšla zhrozená-no čo už.
Ja budem tiež objednávať z netu a asi z českej stránky lebo ma to vinde o 100eur lacnejšie a dovoz zdarma
7. mar 2011 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.e-kociky.sk/?525,danny-sport-prestige-flowers-collection-2011
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/32568
http://www.babymarket.sk/sk/3868/29/giordani-ethos-trio-3-kombinacie
ešte Chicco pošlem musím najsť tú stránku z ktorej chcem objednať .Čo vravite na tieto?páčia sa vám?Mne sa páči veľmi ten ABCdesign napíšte čo vy nato-poradte! :wink:
7. mar 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no ten ABC desing to vyzerá tiež dobre, ale ja som dosť unesená z toho Dorjan tie kombinácie s kvetmi sa mi veľmi páčia... ja mám brata v BB tak som mu dnes volala aby sa mi skúsil tam pozrieť či tento kočík niekde nemajú a ak nie tak si asi budem musieť predsa len objednať cez net
7. mar 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte riesite kociky,tak my sme kupili Camarello Q12,hlavne preto,ze ma velku vanicku :wink:
7. mar 2011 o 18:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka251 neodfotiš nám ho ?:slight_smile:
7. mar 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 prikladam,ale asi nie dost casto.nie vzdy sa to da.hlavne ked mala sa zobudi a hned placka ze chce papat.teda doslova vrieska.a utisit sa ju da uz len flaskou.lebo prsnikom sa to nedari,kedze ju rozculuje,ze to neide tak lahko.ale zatial to nevzdavam.
7. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka47 mam ho v albume kukni :wink:
8. mar 2011 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky aj ja riešim dilemu že aký kočík ja som veľmi veľa kočíkov našla na nete čo sa mi páči hlavne som pozerala na stránkach : www.svetkocikov.sk, a na www. e-kociky.sk .
Na nete majú perfektné ceny bojím sa objednať cez net ale asi to risknem. Aj mne sa páči Dorjan a má aj celkom dobré rozmery vaničky cca 81x33x20 cm má napríklad Dorjan- Dany sport line 3. len jednu chybu majú že nemajú nánožniky. Tak neviem ešte velmi. Rozmýšlam že ktorý by bol najlepši lebo ten čas sa nám kráti.
8. mar 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka251 ahoj...ten kočík vyzerá super, teraz naozaj neviem či camarello alebo Dorjan a nezdá sa Ti ťažký, dá sa s ním v pohode manipulovať?
8. mar 2011 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 vobec nie je tazky moj drahy sa do neho zalubil a kocikoval po dome asi tyzden ,velmi dobre sa s nim manipuluje :wink: maju ho aj v LC v bambine ak ho chces odskusat na zivo :wink:
8. mar 2011 o 08:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a baby chodite aj na cvicenia nejake pred porodom,neviem sa rozhodnut ci ist :unamused:
8. mar 2011 o 08:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja som tiež nad tým cvičením uvažovala, pri prvom som nechodila nebolo kde a teraz tu vo VK tiež veľmi nie sú možnosti ale išla by som aj do LC ak by sa dalo aspoň pár krát, vraj je to dobré .... :wink:
8. mar 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka251 odporúčam ísť na cvičenie velmi mi pomohlo, vedela som ako mam dýchať správne pri porode a tlačiť... ja som chodila k pani Číčelovej, sympatická pani a vela mi aj poradila ked som nieco nevedela ked som bola tehotna
8. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iivkam ahoj a tá pani je z LC a to si chodila len sama alebo robí nejaké kurzy?
8. mar 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a ešte sa chcem opýtať neviete ako je to s tým nadštandardom v LC, či sa dá izba dopredu rezervovať alebo ako to funguje... :unamused:
8. mar 2011 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 ahoj ano pani je z LC, robí kurzy chodili sme tam po 4 az 5 zien, to ma casovo rozdelene kazdú stredu.. som jej volala sme sa dohodli kedy mi to casovo vyhovuje ... a nebanujem ze som tam chodila pomohli mi aj cviky najma ked som dostavala krce do noh vedela som ako si pomoct a hovorím velmi mi pomohlo to dýchanie co nam poradila a precvicovali sme pri porode, lebo sestricky najma jednu som nemala velmi príjemnu pri porode a jeden vacsi ston pri nej bol ako keby som ju tym otravovala a vyrusovala tak som sa snazila predýchavat ako som sa to naucila na kurze ... ja to len odporúčam :slight_smile:
8. mar 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia1981 ahoj, áno vraj sa dá izba rezervovať a si v nej sama môže ťa prisť manžel pozrieť do izby aj rodina a platí sa myslím za jednu noc 17 eur
8. mar 2011 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok