Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

lucia1981
8. mar 2011

@adka47 ďakujem za info...práve preto by som ju chcela, že ma môžu prísť hocikedy pozrieť manžel aj synček a rodina, hlavne synček aby mohol byť s novým braček koľko bude chcieť...

adka47
8. mar 2011

@huxy ahojte huxynky, no to som už viac krát počula aj čítala , že keď dieťatka doslova vrieskajú tažko sa vedia prisať,ja som prestala prvého kojiť preto lebo mal koliku a myslela som si , že z môjho mlieka a už teraz viem , že to bola riadna sprostosť , preto to nebudem vzdávať ani ja , držím ti palce -hlavne neprestávaj!!!!!buď silná!!!🙂
a keď sa ti bude chcieť môžeš nám bambuľku odfotiť 🙂

adka47
8. mar 2011

@lucia1981 no vidiš aj môj bude mať bračeka -veľmi sa teší , ale je jediný -manžel ten je zúfaly a potom z neho aj ja -ach musíme sa s tým zmieriť☹

lucia1981
8. mar 2011

@adka47 ja som tiež veľmi chcela dievčatko a žiadnu inú možnosť som si nechcela pripustiť, meno bolo vybraté len pre dievčatko a brušku som sa prihovárala ako by v ňom bola malá princezná a keď mi v 19tt povedal môj doktor že to bude chlapček tak prišlo veľké sklamanie, teraz sa za to aj hanbím, ale aj som si poplakala a nechcela som tomu proste uveriť, manžel ten sa tešil on hovoril od začiatku že mu je jedno čo to bude len aby bolo zdravé a náš Lukáško sa na bračeka tiež teší ... a už sa teším aj ja, dôležité je to že je v poriadku a zdravý... a zase ja stále dúfam, že do tretice nám to vyjde.... 🙂

mirka251
8. mar 2011

@lucia1981 ja viem tak,ze ked prides do porodnice,tak povies,ze by si tu izbu chcela a ak bude volna,tak ta tam hned zo saly prelozia 😉 aj ja uvazujem nad nadstandardom 🙂

79zuzik
8. mar 2011

@mirka251 ahoj Mirka ja chodím na cvičenia v LC, chodí sa každú stredu na čase sa dohodneš ako ti vyhovuje ak budeš chcieť tak ti pošlem číslo, alebo sa rovno príď pozrieť zajtra

79zuzik
8. mar 2011

@adka47 ahoj adka všetky kočíky sú pekné no len si už vybrať z tých troch, ja ešte pôjdem kuknúť do 2 obchodov majú prísť nové tento týžýdeň

79zuzik
8. mar 2011

@lucia1981 ahoj pani Číčelová je z Lc a robí kurzy len tu v Lc, každú stredu aj ja tam chodím, mne osobne to pomáha lebo tieto cviky robím aj doma a aj ti poradí

lucia1981
8. mar 2011

@79zuzik a kde býva to cvičenie a o koľkej?

mirka251
8. mar 2011

@79zuzik ja chcem aspon par krat ist,len ja som nie priamo z LC ☹ to cislo mi mozes poslat do IP 😉 dakujem

79zuzik
8. mar 2011

@lucia1981 cvičí sa stredu a objednáva si podľa dohody ako komu vyhovuje, býva to v budove okresnej hygieny, je to tá ulica keď chceš prejsť zo železničnej do zlatej uličky

lucia1981
8. mar 2011

@79zuzik ešte sa chcem opýtať koľko to cvičenie trvá? ja som v LC za 20 minút z VK len pracujem stále do 15.30 takže by som mohla len tak neskôr....

adka47
8. mar 2011

@lucia1981 to akoby som čítala presne svoje pocity!ale presne!!!len nie som s tým ešte tak vyrovnaná ako ty , možno preto , že ma nemá kto podržať , lebo aj manžel je veľmi sklamaný a stále dúfa že to bude dievčatko aj keď mu vravím , že sa opäť sklame - ja viem , že je najdôležitejšie zdravie a to si prajem najviac pre svoje deti , ale túžba je tiež veľmi silná -niekto má dve dievčatka čo by sme my dve dali za jedno že?

kiara0666
8. mar 2011

ahojte baby. ktora ma termin porodu hned na zaciatku aprila?

lucia1981
9. mar 2011

@adka47 veď práve, že niekto má a..... ☹ aj moja kamoška má prvého chlapčeka a teraz majú doma 4 mesačné dievčatko, stále mi príde ľúto keď s ňou príde ku nám a zoberiem si ju na ruky....ja mám dvoch bratov, mladšieho aj staršieho a som rada že ich mám, veľmi som chcela aby aj náš Lukáško mal malú sestričku na ktorú by dával pozor...vieš ono vyrovnať sa s tým, to je ozaj ťažké, len ja mám jednu veľmi dobrú kamarátku, ktorej sa nedarí už dlhší čas otehotnieť a ona mi povedala, že čo by dala za takého chlapčeka ako ja nosím v brušku a to ma dosť zobralo a uvedomila som si, že mať dieťa je obrovský dar, či je to chlapček alebo dievčatko...

adka47
9. mar 2011

@lucia1981 máš pravdu samozrejme je to tak !!!

iivkam
9. mar 2011

@lucia1981 cvičenie trvá tak asi pol hodinku a sa mi zda ze aj okolo 16.00 hod. je este stale pani číčelová tam, ale najlepšie bude keď si zavolaš a ona Ti povie čas, že od kedy do kedy sa cvičí

79zuzik
10. mar 2011

@lucia1981 cvičenie trvá cca pol hodiny, a cvičia baby aj o 16,00 možná aj o 16,30 treba len zavolať

huxy
10. mar 2011

@kiara0666 caves 🙂

mirka251
10. mar 2011

ahojte,tak dnes sme zvladli glukozovy test 😉 a baby ste niektora zapojena do toho prenatalneho programu,ci nie?

adka47
10. mar 2011

@mirka251 ja nie a čo je to za program?

mirka251
10. mar 2011

to je nejaky celoslovensky program a ma to pod kontrolou primar Bielik 🙂 idem druhy krat na sono do nemocky a potom vlastne budu sledovat ako vplyva prostredie v ktorom zijem na vyvoj baba v tehotenstve a po porode

lucia1981
10. mar 2011

@mirka251 ahoj ja som ho dnes tiež podstúpila 😒 ráno som o pol siedmej vypila dva deci tej presladenej vody a keď som vošla o pol osmej k sestričke do ordinácie tak sa na mňa zhrozene pozrela, že čo mi je, že som taká biela.... 😢 tak jej hovorím, že mi je strašne špatne z tej glukózy a už ju cítim v krku tak len dúfam, že to zo mňa nepôjde von... 😨 ale dala mi pohár vody a potom to prešlo, som zvedavá na výsledky, lebo ja teraz sladké akosi veľmi môžem.... 🙂 Mirka a čo je to za program?

mirka251
10. mar 2011

@adka47 a ku ktoremu dr. chodis?

mirka251
10. mar 2011

@lucia1981 tak nejako som sa citila aj ja,ale zvladla som to 😉 ani ja teraz velmi sladke nejem,tak uvidime ake budu vysledky 😉 hore vysie som pisala,ze co to je 🙂

lucia1981
10. mar 2011

...tak o tom som ešte nepočula, mne keď dnes robil môj doktor sono tak drobček si vegetil v brušku s rúčkou za hlavou a potom si začal cmúľať prštek....júúj už nech je tu s nami.... 🙂

jajanulienka
10. mar 2011

@kiara0666 Ahojky, ja mam termin na 2. aprila, ale doktor mi povedal, ze treba robit vsetko pre to, aby uz islo von, vraj je vsetko pripravene. Inak, som z Kalinova. *jb*

mirka251
10. mar 2011

@lucia1981 aj ja sa uz neviem dockat,kedy to uz bude 😉 ja na poradnu idem ax 17.3,tak si este musim pockat na sono,ale v utorok v nemocke uvidim 😉

79zuzik
11. mar 2011

@adka47 ahoj adka dnes som sa rozhodla medzi týmito kočíkmi čo povieš? Dorjan ten čo sa aj tebe páči alebo detský kočík Kowmet Hummer – AKCIA www.svetkocikov.sk

wew
11. mar 2011

Ide niekto do poradne 18.3?... Zuzi tak ty si už na tom lepšie než ja ked už rozmýšľaš len nad 2kočíkmi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre