Pôrodnica v Lučenci

mien
13. máj 2008

ahojte ja by som sa chcela spýtať aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Lučenci, lebo o mesiac tam idem rodiť, nenašla som takúto tému ak by už bola tak sa ospravedlňujem ´dakujem za príspevky

79zuzik
17. mar 2011

@lucia1981 no o 16tej už tam nebudem bola by som ťa niekde čakala ale nevadí škoda 😉 . Zo železničnej ulici prejdeš do ďalšej uličky ako keby si chcela prejsť do zlatej uličky tade sa ide aj k úradu práce(je to hneď prvá ulica vpravo ak by si išla od hlavnej ulici) no a hneď tam je budova napísané hygiena a vojdeš do takej brány hnedej pôjdeš rovno po chodníku do malej budovy nechaj si jej číslo ak by si nevedela kde máš vojsť tak ona ťa vyjde vyzerať.

lucia1981
17. mar 2011

@79zuzik ďakujem a tá pani je zdravotná sestra?

79zuzik
17. mar 2011

@lucia1981 robila predtým v ambulancii sestričku Križovi, Tomačovičovi a Balcovi. Teraz je už na dôchodku a venuje sa už len nám.

lucia1981
17. mar 2011

@79zuzik do telefónu bola veľmi milá tak sa už naozaj veľmi teším... 🙂

adka47
17. mar 2011

@79zuzik ja idem 28.03:-)

79zuzik
17. mar 2011

@lucia1981 ona je veľmi milá aj ti veľa pomôže, v tom už máš aj rôzne odborné prednášky

79zuzik
17. mar 2011

@adka47 no som zvedavá čo to bude

mirka251
17. mar 2011

@lucia1981 dakujeme a dufame,ze nas neprekvapi pri porode 😉
@adka47 dakujeme,aj ja si myslim,ze by to bolo vidiet 🙂
@wew dakujeme aj tebe,ja som bola dnes na poradni,ale sono nerobil a na dalsiu idem az 12.4,tak si pockam 😉 urcite drobec pekne rastie 😉 ja som zatial iba 4kg pribrala,uvidime na konci 😀 ty chodis na nejake cvicenie?

wew
17. mar 2011

Mirka251 ahoj! áno chodím na cvičenie tiež k pani Číčelovej ako Zuzka. No ja som už pribrala viac než 4kg tak dúfam že to aj na drobcovi vidno nie len namne. Ozaj kočky kde budete kupovať cumlíky, fľasky, atd. a ktoré sú najlepšie? ja rozmýšľam že či si neobjednám cez internet len neviem aké sú najlepšie.Už by bolo aj pomaličky sa pripravovať na príchod drobčeka. 🙂 Už len 78 dní 🙂

mirka251
17. mar 2011

@wew ahoj no ja som flasku kupila v tescu ,ale tu anticolikovu,myslim,ze je to znacka mam a stoji okolo 7 eur a jednu som taku obycajnu,lebo vraj tieto sa v nemocnici nezmestia do ohrievacky 🙂

wew
17. mar 2011

mirka251 :A cumlíky si už kupovala? čo si vlastne už pokúpila?

mirka251
17. mar 2011

@wew cumlik mam zatial iba ten co bol v tom boxe 🙂 ja uz mam skoro vsetko,len este plienky a vlhcene musime dokupit a este par dupaciek tie mam len 2KS 😉 a vcera som si uz aj do porodnice bola nakupit

wew
17. mar 2011

Mirka251 jeminenku kočky vy sa už takto ponáhľate? ja nemám dokopy ešte nič. 😒
aj zuzka si ide zajtra nakúpiť veci. No tak sa už aj ja musím činiť ale nič nestíham škola, drobec márišku to bude.....
a akú kozmetiku si kúpila pre drobca?

mirka251
17. mar 2011

@wew mne uz dnes dala sestricka aj zoznam co treba do porodnice 🙂 ja som len obycajny olivovy olej kupila a lieh na pupok,ja nechcem zo zaciatku kazmetiku nijaku pouzivat,vsade odporucaju iba ten olej 😉

wew
17. mar 2011

mirka251: to aj ja tak plánujem, že prvé mesiace len ten olejček budem používať... možno už aj mne da ten zoznam zajtra... ako počúvam okolo seba tak už viacere kočky sú pobalené, nakúpené veci majú, 🙂 ja mám len oblečenie, postielku,...

alensa
17. mar 2011

ahojte baby som veľmi rada, že som našla toto forum, ste tu dobrá partia, chcela by som sa tiež pridať, ak by vám to nevadilo a čo to poradiť. Čakáme prvé bábatko, tak mám trochu zo všetkého strach, rodiť by som chcela v LC a veľmi mi vaše komentáre v tomto fore pomohli. Ďakujem

mirka251
18. mar 2011

@wew no ja este pobalena nie som a tak skoro ani nebudem,lebo nam prerabaju dom,takze ani poprate nemam,musim cakat,kym sa to dorobi a potom vsetko chystat 😉 a postielku este treba dosmyrglovat a natriet 🙂

mirka251
18. mar 2011

@alensa ahoj vitaj 😉

kiara0666
18. mar 2011

Ahoj,tak som bola vcera,záznam mi robili 2 krat,maly sa nehybal,buval🙂 skoncila som od11 do 13:30. vazi 3200g 🙂
a vsetko je v poriadku. o tyzden som tam stvrtok znova. drzte sa pa!

wew
18. mar 2011

Ahojte kočky no moja malá láska sa má dobre už má 1 300g 🙂
Ale doktor ma vystrašil že mám dve možnosti bud dudem doma ležať alebo ma zatvorí. Tak som z toho mierne smutná.
Takže nákupi sa oddialujú o mesiac. Teraz sa budem len učiť v posteli a nákupy si počkajú ... ved obchody neujdú.no nie?
Vitaj alensa : ) každý si asi prejde obdobím strachu a potom ho nahradí neskutočná radosť z toho maleho drobčeka... nie?

jajanulienka
18. mar 2011

@kiara0666 Tak super, ale aj tak si dost dlho cakala. Nas drobec mal odhadovanu vahu 2900 g. A to si mala dobre, ze pocas zaznamu spinkal, ten moj bol v pohybe, tak tie zvuky co vydaval pristroj boli zaujimave 😉.

adka47
19. mar 2011

aj ja mám už veľa pokúpené kojenecké fľašky som objednávala ako prvé , lebo sa mi veľmi páčili ja mám značku Tomme Tippe aj odsávačku , aj dupačky , bodíky už mám , teraz začiatkom marca mi má prísť kočík potom vám ho pofotím aj postieľa mi má prisť a už mi treba len vaničku a pre mňa veci do pôrodnici.To som počula aj ja , že je v nemocnici je ohrievačka ,vtedy ešte nebola keď som rodila prvé -ani neviem ako to funguje no už vidim ako ma tam sestry znosia aj za to .

mirka7582
19. mar 2011

ahojte mozem sa kvam pridat ?

lucia1981
19. mar 2011

@mirka7582 ahoj Mirka! aj ty budeš mať chlapčeka? sme tu nejako v prevahe nad babami.... 🙂 🙂 🙂 normálne Ti závidím keď to máš už len za pár dní, ja sa už tiež neviem dočkať, hoci už doma jedného drobčeka máme.... 🙂

mirka7582
19. mar 2011

@lucia1981 prejde to rychlo ani sa nenazdas 😀 inak ja sa tiez uz neviem dockat drobceka teraz uz iba cakat kedy to pride 😉

kiara0666
20. mar 2011

@jajanulienka no to nebolo dobre,ze buval :(inak ako sa citis? dobre spavas? ja uz to chcem mat za sebou!!! 🙂

kiara0666
20. mar 2011

@mirka7582 ahoj mirka. kedy mas presne termin? kedy ides do nemocnice do poradne?

mirka7582
20. mar 2011

@kiara0666 ahoj idem 30.3 o 9:00 som zvedava co mi povedia 16.4 mam termin ale pevne dufam ze to bude skor 🙂

jajanulienka
20. mar 2011

@kiara0666 Hmm, ja som si myslela, ze je lepsie, ked sa nehybe, lebo mne to bolo dost neprijemne, aj ten zaznam tak cudne buchotal... Ale na cviceni mi porodna asistentka povedala, ze vsetko bolo ok. No, ja sa citim uz dost neprijemne, vcera ma dost bolelo vpravo pod rebrom, tak som sa vystrasila, ci to nebude hellp syndrom. V noci sa budim na wc, tak trikrat a uz ma pobolievaju krize a vajecniky ako pri menzese. Tak dufam, ze babo mi dava znamenie, ze za chvilku sa uvidime nazivo 🙂.

79zuzik
21. mar 2011

@adka47 už ti prišiel kočík???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre