Pôrodnica v Nitre

katttka1981
1. okt 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať na vaše skúsenosti s Nr pôrodnicou. Neviem sa rozhodnúť, zvažujem medzi Nr a Lv. A tiež by ma zaujímalo čo si treba zabaliť do Nr, aj pre bábätko aj pre mamičku. ďakujem

aeisha
1. okt 2013

ahoj. takze s nr porodnicou mam iba pozitivne skusenosti....obidva razy. Ja osobne na nu nedam dopustit...perfektny pristup, starostlivost...ozaj ked som sla druhy krat, bola som rada,lebo som vedela, ze som v rukach odborneho a fakt mileho personalu.
zbalit....babatku plienky, vlhcene obrusky, mozno ciapocku + oblecenie,v ktorom pojde babatko domov.(ale to moze niekto priniest aj neskor)
mamine: 3 kosele s rozopinacimi gombikmi, papuce, papuce do sprchy, uterak, hyg.potreby(kefka,pasta,toaletak,krem, hreben......)zupan,podlozky na postel (cca6), poporodne vlozky,......

m_ij_ka
10. okt 2013

aj ja som rodila dvakrát v nr, bola som maximálne spokojná, personál bol skvelý, čo sa týka pobalenia vecí nebudem sa opakovať, napísala všetko aeisha 🙂

zuzuk22
16. dec 2013

@m_ij_ka a nocne kosele Vám tam aj dali ci nie len svoje ste museli mat ? Lebo ja mám len jednu

zuzuk22
16. dec 2013

@aeisha a nocne kosele Vám tam aj dali ci nie len svoje ste museli mat ? Lebo ja mám len jednu

blondi2
16. dec 2013

@zuzuk22 treba si priniest svoje nocne kosele.

loliki
16. dec 2013

@zuzuk22 Podla potreby. Jednu starsiu na porod, moze sa zaspinit a aspon jednu po porode. Ked budes dlhsie kvoli zltacke alebo inym komplikaciam nech ti donesu pribuzni.

aeisha
16. dec 2013

@zuzuk22 tak tak ako kocky píšu. ...prvý krát som mala aj take tričko( hlavne pred pôrodom)...košele su ale lepšie...

m_ij_ka
16. dec 2013

@zuzuk22 svoje musíš mať, je dobré mať so sebou aspoň dve tri

reny1
6. jan 2014

Mna velmi zaujima, ci v nitrianskej porodnici pustia otca k babatku!!! Nechcela by som, aby sa pocas mojho pobytu v porodnici, pozeral na svoje dieta cez sklo. V Galante vraj pustaju, ale zeny sa na tu porodnicu na nete hrozne stazuju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre