Pôrodnica v Skalici. Vaše skúsenosti

majka221
7. máj 2009

dufam ze si tu vymenite medzi sebou pozitive aj egativne skusenosti 🙂

aaadelika
25. júl 2013

mamičky ak vás môžem poprosiť,v ktoré dni ordinuje primár??nechcem k nemu ísť...

mamartinka
25. júl 2013

@aaadelika tu si sa pitala https://www.modrykonik.sk/skupina/13/ Viem ze sa tam 4 striedaju ale ktory den je primar neviem.

aaadelika
25. júl 2013

/mamartinka/ to viem že sa tam striedajú,len tam idem prvý raz teraz,posledný mesiac a neviem ktorý a kedy ordinuje☹vďaka za radu

mamartinka
25. júl 2013

@aaadelika odkopirovane co sa jedna baba tiez podobne pitala magie27
Ahojte, zajtra mam ist do poradne do nemocnice tu v Skalici, neviete ci tam zastihnem Dr. Budinskeho a o kolkej mam asi ist aby som dlho necakala? Dakujeeem
18. jún 2013 9 komentárov Už sa mi to nepáči 1

cawes dlho cakat budes, v stredu tam myslim je
18. júna 2013 o 23:29 • Páči sa mi to

magie27 (autorka správy) Diky , tak pisala som kamoske pracuje na gyn.odd. A ze mam ist kludne aj o 13 hod. a ze Dr.Budinský je streda a piatok. Tak to necham asi az na piatok. Ale dakujem
19. júna 2013 o 06:14 • Páči sa mi to • 1

piacere @magie27 v stredu poobede má rizikovú poradňu primár... Budinský je tam v pondelok.
19. júna 2013 o 06:30 • Páči sa mi to

magie27 (autorka správy) Diky. Tak dnes nejdem. Pojdem asi ten piatok vyskusat. Lebo mne zase Dr.Donoval vypraval ze Dr.Budinsky je tam pondelok a streda, no a kamoska zase ze streda a piatok, tak asi ist vyskusat bude istejsie emoticon ale pojdem tam teda az tak okolo 13 hod.
19. júna 2013 o 06:39 • Páči sa mi to

romcabrigiska @magie27 oni sa striedaju hociako ako im to sekne po dohode
19. júna 2013 o 07:26 • Páči sa mi to • 1

galaxy budinský robí v podnelok a v stredu
19. júna 2013 o 07:38 • Páči sa mi to

jana_toky presne tak, kedykolvek sa prestriedaju, takze podla sluzieb ho tam nemusis vzdy zastihnut :(.
19. júna 2013 o 11:25 • Páči sa mi to

petraas budinsky robi v pondelok a v stredu...ja vzdy chodim na 7 a som prva...on chodi tak 8:10 takze cakam nieco cez hodku ale bola som par krat aj cez den a to som cakala 2-3 hodiny
23. júna 2013 o 19:26 • Páči sa mi to

magie27 (autorka správy) Dakujem emoticon bola som v piatok, bola tam Dr.Surinova a prisla som o 12:45 a bola som prva emoticon takze pohodicka

piacere
29. júl 2013

Prosím vás, ak mám ísť na predoperačné (plánovaný cisársky), to je niekde priamo v nemocnici? Kde? Mám ísť na EKG a interné...

mamartinka
29. júl 2013

@piacere v nemocnici je to vedla porodnice.V nytri je aj lekaren.Marian Hrnciar tam je lekar.Ako vojdes do nemocnice pojdes stale hore ako do porodnice.Je tam hned po pravej strane ta ambulancia a vedla porodnica.

mamartinka
29. júl 2013

@piacere v nutri som chcela napisat.

nokinecka
25. aug 2013

Tak damy, musim pridat tiez svoju skusenost so skalickou nemocnicou. Nakolko som bola 8 dni po termine, tak som bola hospitalizovana, s tym, ze mi porod vyvolaju. Hned v prvu noc som dostala jednu vyvolavacku, ktora vsak nezabrala. V dalsiu noc sa scenar opakoval, zase vyvolavacka, ktora zabrala trochu. A tak som v treti den rano dostala tretiu vyvolavacku a uz to islo "len taky fukot" 🙂 vsetky tieto dni bol v nemocnici dr.Budinsky, ktory ma aj na koniec rodil. Pocas kontrakcii bol stale na blizku, kazdu chvilu ma vysetroval, zaujimal sa...Pri porode bol perfektny, pri siti tak isto. Stale sa ma pytal, ci to boli, no omrtvil mi to tak, ze som skoro nic necitila. Sestricky detto...uzasna podpora, zlate boli, pomahali, radili, obskakovali ma...sestricky na novorodeneckom to iste. Takze ja osobne skalicku nemocnicu mozem len a len doporucit

bambula7777
19. sep 2013

ja som rodila v skalici a v zivote by som tam uz neisla.hruza ci to bolo pristupu, prenasate alebo tyzden tam lezita? nic s vami nerobia len cakaju.rodil ma primar no des uplane odmerany a ofrflany. sestricky tiez a strava tiez.ked pride navsteva nema si ani kde sadnut po chodbach sa stoji a ze deti tam nemozu,no ked mate dieta kde asi ma byt?vonku na ulici?

bambula7777
19. sep 2013

@aaadelika ani sa nedivim asi ho poznas,co:

aadulik2110
19. sep 2013

@bambula7777 ono záleží na koho natrafíš..... ja som prenášala a rodila som až na 3 deň, čo som bola v nemocnici. Keď som rodila, tak som "natrafila" na super doktorku a pôrodnú asistentku. Žiaľ rodila som cez 2 zmeny a tak prišiel "ufrflaný" primár a nepríjemné sestričky.... ale čo už, sestričky na novorodeneckom boli fajn. Naozaj nevýhoda skalickej nemocnice sú návštevy.... po pôrode stojí človek na chodbe, je tam prievam max. tak dá sa vyniesť stolička z izby... a keď je človek na VIP, tak môže za ním prísť aj malé dieťa, ale ak nie je.... dieťa nemá čo na oddelení robiť.... trošku divné zásady

zuveru
20. sep 2013

Ja som mala tu cest dnes mat poradnu s kvaltinom, mno hruza des, mrmle si popod nos ziadne piriadne vysetrenie ...

lionx
23. sep 2013

ajojte,,chcem sa spytat,,nejaka skusenost so sekciou,,a aka bola starostlivost po,,,personal atd,,dakovala,,pekny den 😉

zuzanarichard
26. sep 2013

@zuveru ahoj,dúfam,že už máš po pôrode a nenatrafila si pri ňom na Kvaltína...jeden arogantný odľud!!!neznášam ho...stačilo mi v januári,keď som potratila a on sa ma celej krvavej opýtal,že na čo som prišla...tak mu hovorím - len tak...môj muž povedal,že ak mi vyjde rodiť v jeho službu,tak pojde so mnou...nenechá ma ma sále s ním samu🙂držím palce!!

zuveru
26. sep 2013

@zuzanarichard ahoj, este nemam ale zajtra poradna tak dufam ze nenatrafím nanho. Sa cudujem ze ho este neodvolali z funkcie...

tehu
3. okt 2013

ahojte 🙂 , vedeli ste, že kurz psychofyzickej prípravy na pôrod už má aj skalická pôrodnica? Teraz začínajú od októbra.

baruskas
6. okt 2013

@zuzanarichard sto ľudí sto chutí...mna kvlatín zachránil život a aj mjej dcére...nebyť neho tak čuchám fialky z spodu...ja som naďabila na mladú doktroku ktorá má nechala niekoľko hodín tlačiť...a popri tom bola dcérka zakliesnená v prodných cestách...klesali ozvy..krvácanie...od pol desiatej do piatej na kozy a nič...ráno som už nevládala už som to vzdala...prišiel kvaltín..do päť minút som bola na sále a akutný cisárky rez...málá má štyry roky a n čelé stále "krásnu" spomienku na jej narodenie...vždy ked jej to zbadám..Bohu ďakujem že prišiel...

zuzanarichard
7. okt 2013

@baruskas ,dobré ránko...no,to bolo pred štyrmi rokmi,teraz sú naňho samé ponosy,je veľmi nepríjemný,chová sa,akokeby tam bol nasilu...ale ako hovoríš,sto ľudí,sto chutí...každopádne ja s ním mám len zlý zážitok a dokonca aj moja mamka,rodil s ňou mňa a povedala,že už vtedy to bol kretén...

sympatacka2
27. jan 2014

ahojte baby, ja pridam tiez neprijemny zazitok s panom primarom. Prisla som na poradnu , pri vstupe do ordinacie som slusne pozdravila , on sa otocil na svojej tociacej stolicke zazrel a opytal sa preco som vobec prisla, to bol prvy sok.Ja v miernom soku odpovedala som ze ved na kontrolu je to tam v tehotenskej knizke vsetko hned napredu,dalsia otazka, kolko vazim. povedala som mu, priznavam si nikdy som nebola najchudsej postavy,a tehotenstvo mi tiez pridalo dost na vahe , vynadal mi ze ako si to predstavujem, ze si uvedomujem vsetky rizika, pricom som nemala vobec rizikove tehotenstvo, vsetko sa vyvijalo ako sa malo, a ani moja gynekologicka ku ktorej chodim nikdy nepovedala ani pol slova k mojej vahe takze predpokladam ze keby bol aj nejaky problem tak za 8 mesiacov co k nej chodim by ma snad aspon raz upozornila, dalsi sok pre mna prisiel ked som vysadla na kozu, pozrel ma asi 5 sekundovym vysetrenim, popocuvam mi na bruchu akymsi zeleznym lievikom , popritom nic nehovoril , ako som zliezla z kozy, hned nakazal sestricke odmerat tlak, ja som uz bola v takom soku ze mi tlak vyletel na 158/100 , a este som aj v papieroch mala vsetky vysetrenia aj od interneho ze som v pohodke len mam syndrom bieleho plasta, samozrejme dalsie hlupe narazky ze to neni ziadny syndrom ze to je z toho ako vyzeram ze keby som chudsia tak taky tlak nemam ... vychadzala som z ordinacie ako obarena, nedozvedela som sa nic, len mi pan primar vynadal,som z toho pristupu velmi sklamana, cakala som trosku profesionalnejsi pristup, verim tomu, ze pan primar je odbornik a ani mu to neodopieram ale treba sa vediet aj spravat, to je dolezite, ved on je tam kvoli pacientkam nie pacienky kvoli nemu .... mal by si vstupit do svedomia...caka ma dalsia poradna s nim, viem ze bude asi znovu neprijemny...ale asi si clovek nevyberie ... uz teraz som znechutena a nemam ani len naladu tam ist...

anericha
7. mar 2014

Raz tak a raz onak, keď negatíva,tak aj pozitíva.Všetko má svoju rovnováhu.človek sa ozve hlavne,keď je nespokojný.To dobré je akosi samozrejmosťou..Ja len ...na margo...vďačím pánovi primárovi Kvaltínovi za svoj život a život mojho syna.Bez neho by sme tu neboli. Nehodnotila som jeho frflanie pod nosom, jeho správanie..i on je človek.hodnotila som jeho prístup, ktorý bol v kritickom stave absolútne profesionálny. A hlavne bol životachraňujúci. ďakujem mu.

mijacek
31. mar 2014

Ahojte baby,
chcela som sa niečo spýtať. O 3 týždne mám termín a chystám sa rodiť v skalickej pôrodnici . Rodila som tam pred 3 rokmi tak či sa tam niečo zmenilo alebo nie. Myslím personál atd.
A ešte by som sa chcela spýtať chcela by som nadštandardnú izbu a chcem sa spýtať či náhodou neviete ako to víde cenovo... lebo ja si to už nepamätám a nemôžem to nikde nájsť.

Predom dakujem za odpovede 🙂

mamartinka
31. mar 2014

@mijacek Ahojik.Skus sa aj tu v teme Skalica spitat https://www.modrykonik.sk/group/13/

katka1601
9. apr 2014

Ahojte tehulky viete mi niektora povedat ci byva pri porodoch aj Mudr.Vavra?

piacere
9. apr 2014

@katka1601 vraj už k pôrodom dávno nechodí

mamartinka
9. apr 2014

@katka1601 presne ako pise
@piacere Vavra zial uz k porodom davno nechodi.

katka1601
10. apr 2014

@mamartinka Tak v tom pripade je to pre mna jasne.pojdem rodit na myjavu 🙂

ifankah
9. máj 2014

Ahojte dievcence, ja by som mala ist na posledne styri poradne pred porodom do Skalice, ale nedvihaju mi telefon. Chcem sa spytat, ze ci je potrebne sa tam dopredu objednavat (alebo tam mozem len tak nacupitat) a ktore dni su najvyhovujucejsie ( z pohladu, ktory doktor v ktory den robi 😉 ) Dakujem Vam

mamartinka
9. máj 2014

@ifankah Ahoj.Ked chces napis a opitaj sa radsej aj tu v teme Skalica- https://www.modrykonik.sk/group/13/ Musis sa do tej skupiny Skalica ale prihlasit.Tam ti baby myslim skor aj poradia ako tu.Tam viacej chodia ako tu.Tady moc uz nikto nechodi.Sem tam niektora napise.Skus radsej tu Skalicku temu.Pekny den.

nikca0
15. máj 2014

@ifankah Ahoj ja tam chodím každý piatok, teraz tam idem po 3x a pokažde tam bola ina doktorka a same mladunke. A nemusíš tam volať nič iba prideš a musíš čakať až keď budeš na rade 🙂

mamartinka
27. máj 2014

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre