Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

lyli
7. dec 2006

Ahoj Viktoria, volám sa lydia a tiez by som mala ist rodit do SNV, ale az v maji.

viktoria
autor
7. dec 2006

ahoj, tak ja som v SNV rodila v septembri a bola som velmi spokojná, tak ti prajem aby všetko šlo podla plánu... ak budeš chcieť vedieť niečo viac tak sa ozvi...

lyli
11. dec 2006

Ahoj Viktoria, ja sice byvam v Senci ale idu nam robit nadstavbu nad panelak a zateplovať, my mame horny byt takze bude riadni hluk. Preto sme sa s manželom dohodli, ze pojdem na chvilu k rodicom, aby som "netrpela".Aj ked neviem, ci to stihnem, lebo mam pretocenu placentu a lekar mi vravel, ze to moze prist skor, tak este neviem.

viktoria
autor
13. dec 2006

tak budem držať palce aby to šlo podla plánu, no myslím si že v tej nemocnici budeš spokojna..

anett1
11. jan 2007

ahojte baby ja idem rodiť do Spišskej ale až v júni vie niktorá ako to v pôrodnici v Spišskej chodí. Aký je tam personál? aké su tam sesričky? bábatko ti nechávajú na izbe celý čas alebo ti ho nosia iba na kojenie.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
spisiacka
26. jan 2007

Ahoj anett1, funguje tam rooming-in, takze mas babo stale pri sebe 🙂

anett1
28. jan 2007

ahoj spišiacka. ty si rodila v Spišskej?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
29. jan 2007

snežienka ahoj. ja ti dám vedieť či mi to bude teraz vyhovovať. este ti napísem. ako sa inač más? ako v robotke? este vládzeš?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
31. jan 2007

ahoj snežienka tak to som rad že niesom sama aj ja mám také zmeny nálad ale v poslednej dobe sa my zdá že sa viac bojím ako teším. ja zajtra idem na sladku vodu cukrovku tak sa ti ozvem lebo ma chytá zimnica neviem či nebudem chorá ale rada by som sa stebou stretla dúfam len že sa nebudeš hnevať ked stoho nič nebude. no pokusim sa vyzdravieť a nachytať nejakú tu energiu. pa pa

spisiacka
1. feb 2007

anett1 a snezienka33 - ahojte nie nerodila som tam este nemam deti ale viem o tej porodnici takmer vsetko. Robila som pre nich dost veci.

anett1
1. feb 2007

spišiačka a aký je tam personál sú tam vpohode sestričky vieš som prvorodička a dosť sa bojím tak preto sa pýtam.

anett1
1. feb 2007

snežienka tak so stretka nebude nič od včera ležim v posteli s teplotami 38,5 som na pnke a potím sa pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
2. feb 2007

ahoj snežienka no dnes som bola aj u gynekologičky mám strašné hnačky a bolesti bruška teploty my už prešli chválabohu mala som ich iba 2dni . teraz my predpisala diazepan a niečo na hnačky zobrala my aj výter v pondelok sa jej mám isť znova ukázať ja len dúfam že my to prejde cez víkend lebo už ani na WC nevládzem chodiť. je mi to ľuto stým stretkom fakt ja ti to vynahradím. ty sa opatruj a dávaj si pozor aby si tiež neochorela. pa pa pekný víkend.

spisiacka
3. feb 2007

ahoj anett
vies je tazko povedat ake su ale myslim ze su OK. Kazdy ma iny nazor aj ine skusenosti. Nebola som tam este ako pacientka tak neviem ako by sa ku mne spravali. Ale tak ako ich poznam teraz tak su to celkom mile zienky. Nicoho sa neboj. Obzvlast poznam vrchnu sestru ta je dost prisna. tak zatial pa
😉

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
4. feb 2007

ahoj snežienka už sa mám fajn prešla aj teplota aj hnačkovanie no dúfam že sa my to nevráti som na pnke do štvrtku takže budem radšej ležať v posteli. inač snežienka tak to sme dve kto sa strašne bojí pôrodu ja sa vlastne bojím všetkého aj pôrodu aj bábo či sa narodí zdravučké no des škoda že nečakáš bábo v júni boli by sme dve strachulky v pôrodnici a aspon by som nebola nešťastná. vieš ja som v zivote v nemocnici nebola takže ani tak si to neviem predstaviť že tam budem ležať. bude my strašne smutno ale aspon tam budem mať naše miminko. A vieš čo budete mať? my ešte nie. pa pa ozvem sa

spisiacka
4. feb 2007

Ahoj snezienka, ohladom toho porodneho planu toho vela neviem, mozno to poznam pod inym nazvom. Tych sestriciek sa neboj, a s vrchnou sesstrou velmi do kontaktu neprides, ona viac menej uraduje. Tak klud a nohy v teple.

spisiacka
5. feb 2007

Ahojky anett a snezienka, naozaj vas nechcem strasit, ako som vam pisala kazdy ma iny nazor a ine skusenosti. Aj porodnica je nemocnica a v ziadnej nemocnici nie je super, to je fakt a s tym treba aj ratat. Poznam zienky co povedali ze do spisskej nikdy viac a poznam aj take ktore povedali ze bolo super pocas porodu aj po nom, najma teraz ked su v novych priestoroch. Ja som este nerodila naozaj sa mi tazko o ich pristupe k pacientkam rozprava. Dufam ze ked obidve porodite urcite mi date vediet ako bolo 🙂
Tak zatial ahoj 😲

anett1
5. feb 2007

spisiacka ahoj tak to máš pravdu v každej pôrodnici je nejako aj dobre aj zle. nejako to vydržíme však ide o naše bábatká. neboj dám ti vedieť ako som dopadla no do júna si musíš počkať síce to zletí ako voda. pa pa

spisiacka
5. feb 2007

Ahoj anett mas cistu pravdu ide predsa o vase babatka a pre ne vydrzite vsetko ved tam budete len par dni. No ved ja do juna vydrzim. Uz vies pohlavie svojho babatka? Ja som si naplanovala babatko na rok 2009 ale neviem stale sa citim nepripravena. Ako vies kedy je ten spravny cas? pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
6. feb 2007

ahoj snežienka mne z výteru zistili salmonelu tak som zvedavá ako to dopadne zajtra idem ku doktorke ja sa vypísa nechcem resp, som nechcela no z mojej roboty môžem chytiť všeličo ta už teraz rozmýšlam či sa nedám vypísať no uvidínm zajtra ako dopadnem. pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre