Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

eko
22. máj 2007

Ahoj anett
neboj mi ťa tu nenecháme samu. Ja som to myslela tak, že keď si píšeme o deťoch
tak to nepatrí do tejto témy. Ale veď ty sa o chvíľu pridáš k nám a tiež
budeš písať o svojom bábetku. Len vydrž, nemáš už dlhý čas a možno to bude
aj skôr. A čo ti povedal lekár na to, že si taká spuchnutá? Nemala by si
k nemu zájsť?
Danko mal aj večera teplotu, dnes zatiaľ nemá, ale je taký unavený, nič nechce
jesť. Nejak sa mu nelepší. No neviem, či čakať, či ísť k lekárke ešte raz.
Drž sa, dúfam, že ti bude lepšie.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
22. máj 2007

ahoj snezienka moja zlatá vies ako som uz rozmýslala ze sa pojdem stebou prejst no nemôžem to by som vela nezvládla a uz radšej nechcem provokovat to moje telo. no moja tie tvoje 4 kg ti závidim ja uz mám 26 kg naviac brrr to je hrozné no ja som nebojacna asi len do vtedy kým to namna nepríde to vieš ze v kutiku sa bojím ale čo zrobím ked sme sa nato dali musím to vydrzat a mozno budem mat taký hnusný porod ze poviem dalšie ani za svet. posielam Lucke pusinku pa

eko
23. máj 2007

Ahoj snežienka
Tak už je chorá aj Natálka,včera som bola ešte pred obedom aj s nou u lekárky,
lebo jej začala stúpať teplota. Tiež ma hrdlo, ale nemá také vysoké teploty
a má aj soplík. Danko má ešte stále škaredé hrdlo, ale teplotu už nemal, dnes začal aj kašľať. On už v pondelok, keď mu klesla teplota chcel ísť do škôlky, lebo sa nudí. Ja by som ho radšej aj 2-3 týždne nechala doma, aby sa celkom
uzdravil a znovu niečo nechytil. Len neviem, či to bude možné, lebo on fakt
nevie čo od nudy. A o mesiac sú tu prázdniny a bude musieť byť 2 mesiace doma.
Pohotovosť je na detskej poliklinike, cez víkendy od 7 do 22. Cez týždeň od 16
do 22hod. Po 22 hod ti ošetria deti na detskom oddelení v nemocnici.
Som rada, že ste v poriadku a snáď na budúci týždeň keď budú moje deti zdravé
tak sa stretneme.

Ahoj anett
Neboj sa naozaj nemáš na výber, keď porodili všetky ženy pred tebou aj ty porodíš a musíš veriť, že to nebude až také hrozné, veď keď ti dajú tvoju
maličkú uvidíš zabudneš na všetko zlé a pre bábo urobíš všetko na svete.Keď
už budeš chodiť s maličkou na prechádzky tak verím, že potom sa stretneme.

Pekný deň vám obom.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
franco25
29. máj 2007

hmm ako pozeram je tu diskusia o vsetkom inom len nie o porodnici v spisskej novej vsi

anett1
29. máj 2007

franco ale však tu je debata o pôrodnici v SNV prečitaj si to tu celé 😉 snezienka chcem sa ta opýtať aké si mala pôrodne bolesti mna včera večer neskutočne začali boliet križe ale tak ze som myslela ze to neprežijem začalo my potom tvrdnuť aj bruško a hrozne bolieť no po 2 hod my to prešlo a dnes ráno ma neskutočne bolel zaludok.

eko
29. máj 2007

Ahoj snežienka
Neboj sa situácia sa určite znormalizuje a budeš s maličkou všetko zvládať.
To, že po celom dni máš tohot dosť je normálne a hlavne keď Lucka málo spinká.
Obvodnú lekárku ti neviem odporučiť, ja chodím tu na Mier rsp. bola som asi
3 x za 10 rokov. V podstate som spokojná, až na to, že je tu stále veľa ľudí.
No malá ti teraz dobre priberá, 600g za 2 týždne je výborné. Kedy chodíte
na prechádzky? Keby bolo dobré počasie tak koncom týždňa, alebo na budúci
týždeň by sme sa už konečne mohli stretnúť. Ja dúfam, že už budeme o.k.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
31. máj 2007

Ahoj snežienka
Škoda, že to dnes nevyšlo. Natálka je od pondelka zapchrípnutá, včera bola veľmi
bála som sa v noci, aby nedostala laryngitídu. Dnes poobede už je trošku menej
a dúfam, že jej to prejde. Dnes som nakoniec nešla k lekárke. Veď čo by mi dala,
keď dnes doberá posledné antibiotiká už 10 deň. Ja tomu nerozumiem, že včera bola na tom horšie ako keď ochorela. Dankovi je v poriadku, len dúfam, že nechytí to zachrípnutie od Natálky. Včera som bola sama v meste, manžel prišiel
skôr, tak som ich nechala doma a bola som sa odreagovať. Držím prsty, aby ste
zvládli svadbu. Na budúci týždeň budete tu v SNV alebo ešte ostávate v Košiciach? Majte sa.

anett1
6. jún 2007

ahojte babenky kde ste sa stratili? ja som ešte po kope tak som zvedavá kedy to príde od pondelka my je hrozne všetko ma bolí v pondelok som mala také stavy že som skoro skončila na pôrodnici ale potom to prešlo neskutočne ako my tvrdlo bruško a aj bolesti do krížov som dostala no prešlo to tak som pekne išla spinkat no a od vtedy my to všetko tlačí dole bolí to no ale kontrakcie to uričte niesu tak som zvedavá kedy ma to chytí už by mohlo lebo ma asi porazí ked s bolestami budem ešte prenášať. tak sa majte pekne ja keby som už mala to za sebou tak sa vám ozvem pozdravujem detičky a posielam im pusinky. pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
11. jún 2007

Ahoj snežienka
Keď budeš písať anett, tak jej za mňa poblahoželaj, tak už to má za sebou, hlavne, že sú obe v poriadku.
V sobotu sme boli celý deň u mojej starej mamy, bolo super, počasie krásne.
Včera sme chceli niekde poobede ísť, ale tá búrka nám to prekazila. Keď pôjdete
vonku a budete mať čas zastavte sa pri nás.
Majte sa.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
15. jún 2007

Ahoj snežienka
Tak čo ste neprišli? Lucka je stále nepokojná? Musíš len vydržať, aj keď viem,
že je to ľahké rozprávať a iné je skutočne prežívať. S tým bicyklom asi je to
naozaj skoro, predsa 2 mesiace nie je tak veľa od pôrodu. Pôrod je predsa len
dosť veľa záťaž pre organizmus. Keď bude Lucka spokojnejšia a pôjdete vonku
určite sa ozvi. A ako sa má anett? Už by mala byť doma z pôrodnice, ale nejak sa zatiaľ neozvala. Dúfam, že sa má dobre aj ona aj maličká.
Pekný víkend prajem.

anett1
15. jún 2007

ahojte babenky prepáčte ale nejako som sa nedostala k pc. doma sme uz od utorka všetko je v poriadku. mala Anettka je nádherná na spapanie. pekne poslucha zatial pekne papa aj ked niekedy viac pýta cicku a mna uz stoho neskutočne bolia bradavky ale dá sa to, pekne my spinká v noci zatial musím poklopat nebol ziadny problém so spánkom pekne spinká a papa. Už som si nato zvykla. No a vam poviem ten môj pôrod tak to asi nikdy viac bože však ja som tam isla umriet na tom pôrodnom stole a kričala som ako najatá to nikoho nebolo počut len môj krik tie posledné kontrakcie boli najhoršie na svete brrr ked si nato spomeniem mam zimomriavky na tele ale zase tlačenie my islo super super som sa pritom uvolnila takže som len asi 2 krát poriadne ale poriadne zatlačila a mala bola na svete. Manžel pri pôrode bol a som mu zato vdačná lebo neviem si predstavit ako by som to zvládla však pri mojích bolestiach som este aj sestričkinu ruku stískala chudina celu ju mala dorananu. no ale na konci si vydýchla. no utekám neskôr sa ozvem pa pa

anett1
15. jún 2007

ešte niečo mám foto v albume malej tak kukuk 😉

anett1
15. jún 2007

chcem sa vás opýtať mojej malej sa neskutočne čká neviete my poradit čo mám robit dakujem vám pa pa

eko
17. jún 2007

Ahoj anett
Eše raz blahoželám a prajem vám obom hlavne zdravie. Tak už to máš za sebou. Uvidíš časom zabudneš na bolesť a ostane len to pekné. Pozrela som si foto
malej Anettky, je krásna černulka. Na čkanie, asi nič nepomôže. Deťom sa zvykne čkať, keď majú veľa nacikanú plienku, ale nie vždy je to tak. Mojim pomohlo keď trošku poplakali a hneď ich čkanie prešlo. Dúfam, že teraz, keď už budete chodiť vonku tak sa nám podarí stretnúť všetkým trom.
Anett a pri kom si rodila? A manžel sa nakoniec rozhodol, že bude a ako to zvládol?
Pekný deň.

Snežienka
Dlho si sa neozvala, ste v poriadku?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
19. jún 2007

ahoj snezienka dakujem ti velmi pekne za radu boze my sme to nase dieta tak nechali trpiet celý den kým sme prišli nato ze ju bolí bruško 😢 ale ked sme jej dali teplomer tak uz to islo a bola spokojná ale zase ju bolí bruško neviem čo môžem jest a čo nie. Ide ma stoho porazit lebo zjedla som bravčové na cibulke a na druhý den bryndzové halušky a hned ju stoho začalo boliet bruško. Uz sa bojím dat niečo do ust. Dnes ma prist doktorka sa nanu pozriet tak som zvedavá čo my povie. No odlahlo my ked hovoríš ze aj tvojej sa čká je to neprijemne ked ju vidím čkat ale nenarobím nic. no mne bolesti začali večer o 23 h ale na porodnicu som isla az ráno o 7.2O h a rovno ma dali na sálu pichli vyvolávačku a o 11.50 h uz bola mala na svete vraj to je super že to tak krátko trvalo ale ja si to nemyslím však ja by som umrela keby my tie bolesti trvali dlhšie doktor my povedal že on počítal ze mala sa narodí az okolo 15.30 h tak som sa na neho pozrela a spýtala som sa ho či to myslí vážne že ja by som to nevydržala a verím tomu ze ani personál by to primne nevydrzal tak som tam kričala 😀 no na tu bolest ja asi nikdy nezabudnem. Posielam aj ja Lucke pusinku drzte sa pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
25. jún 2007

Ahoj snežienka
Keď budeš tohto týždňa mať čas tak príď. Baliť naširoko treba dovtedy, kým ti
lekárka na ortopedii, čo sa chodí na ultrazvuk s nožičkami nepovie, že už je
to v poriadku. /keď ma bábo asi 3-4mesiace/.
Dnes mám taký divý deň neviem čo skôr, takže končím. Maj sa.

anett1
25. jún 2007

ahojte. snežienka v štvrtok idem s malou do poradne tak uvidíme čo my povie doktorka v sobotu sme malu vážili lebo s manzelom sa nam zdala ze nepribrala ked sa narodila tak mala 3350g ako sme odchádzali domov z pôrodnice mala 3250g a v sobotu ako sme ju vážili mala 3550g takze nam pribrala no nám sa vôbec nezdá je nejaká chudšia ale zase sa nám zda ze sa vytiahla do dlzky tak neviem no uvidíme čo povie doktorka a dufam len ze sme ju v sobotu dobre odvázili. Inač sa máme fajn v noci my pekne spinká niekedy sa budí pekne presne kazdé 3 hodiny niekedy my vyspí aj 4,5 hod. no dufam len ze jej to takto zostane a bude nadalej tak pekne spinkat. Porodnika ja som mala super nekričal vôbec aj ked sa mu čudujem lebo som si zasluzila poriadny výprask ked som tak tam kričala a umierala 🙂 ale bol zlatý nepovedal ani pol slova. takze vtom som rada

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre