Pôrodnica v Spišskej Novej Vsi

viktoria
31. aug 2006

Ahojte. je tu niektorá, čo ide rodit do Spišskej novej vsi, Ja by som tam mala isť...

titi1
8. mar 2007

ahoj eko,
som pristahovalec do Le, akedze tam nechem rodit, tak hladame nieco ine, rozmyslala som nad banskou štiavnicou, ale manzel ma problemy s dovolenkou a kedze ochce byt pri tom, tak hladame dalej.
dik za info. 😉

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
8. mar 2007

Ahoj snežienka
Môžem ti na tel. číslo čo si písala anett napísať sms s mojou adresou? Tak budeš
mať aj môj tel. a ozveš sa mi keby si nevedela trafiť a ja ťa ponavigujem.
Mne by vyhovovalo okolo 13.00.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
12. mar 2007

Ahoj snežienka
A ja dúfam, že anett sa nič nestalo a sa ozve. Zase mám doma obidvoch. Danko
je od soboty zachrípnutý, dnes mu je lepšie. Keď sa nič vážne nestane tak
v stredu by sme sa mohli stretnúť. Buď postráži deti manžel a ja prídem sama,
alebo keď budú zdraví tak môžme ísť na prechádzku aj s nimi. Ja z tej škôlky
už strácam nervy. Po 3 dňoch zase nejaká choroba. Ešte do stredy sa ozvem.
Prajem ti príjemnú predpôrodnú prípravu a pekný deň.

anett1
12. mar 2007

ahojte ženušky. 🙂 Prepáčte žs som sa tak dlho neozvala ale cez týžden som to nejako nestihla a cez víkend sme boli v PO pri švagrine a potom u svokrovcov. Snežienka ako bolo na tej príprave? napíš čo a ako, inač ja idem zajtra škoda len že nemôžeme chodiť spolu. dám potom vedieť ako to bolo. jej babenky ja môžem sa stretnuť len tak až po 15.30 hod. lebo do vtedy som v robote. dnes som bola v meste tak som zase nakupovala ☹ tie peniazky sa ale vedia rozkotulať. no ja sa lučim a pozdravujem vás eko dufam že detičky su zdravučke. pa pa snežienka napísem ti sms kedy by sme sa mohli stretnúť o.k.?

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
13. mar 2007

ahoj snežienka tak dnes som bola na tej príprave bolo super sestrička super inač ja ju poznám a je strašne zlatá a baby su fakt super boli sme tam 7. hodinu a pol sme cvičili no tak hodinku štvrť super som sa ponaťahovala bože však som ani nevládala ja totiž už mám 18 kg naviac tak som tam fučala no des ale super a potom nám rozpravala o prsníkoch a o tele. na další týžden máme tiež o 16 hod. aspon dufam že som si to dobre zapamätala. no napíšem ti smsku tak v piatok by my to aj vyhovovalo uvidím manžel aký program si urobí ale keby išiel na plaváren tak sa môžme stretnuť. s eko si sa už stretla? inač EKO pozdravujem ťa ako detičky? tak pa pa

emicka
13. mar 2007

Ahoj anett.Rodila som v SNV.Bola som maximalne spokojna.Personal bol super,sestricky pomahali ako sa dalo.Mam velmi dobru skusenost.Babatko mozes mat kedy chces pri sebe.

eko
13. mar 2007

Ahoj snežienka
Dankovi je lepšie, takže ja sa ti zajtra ozvem, ale asi až okolo 15.30-16.00.
Radšej by som prišla sama, ak nie tak vezmem aj deti a trošku sa poprechádzame.
Maj sa

eko
13. mar 2007

Ahoj anett
My so snežienkou sme sa už stretli. Pýtala som sa známych o detskú postieľku,
no zatiaľ nikto nechce predať. Keby sa niekto našiel dám ti vedieť.

eko
13. mar 2007

Ahoj emicka
Si zo SNV? Aké máš staré bábetko?

anett1
14. mar 2007

ahojte babenky. emicka velmi si ma pitešila už sa aj menej bojím včera som bola na tej príprave a trošku my to odbúralo ten strach ženušky dnes by sme sa mohli stretnuť ja by som tiež mohla tak okolo 15.30 h vtedy idem z roboty a manžel robí do 18 h tak ja napíšem sms snežienke lebo v robote internet nemám už sa teším. eko postielku už mám vdaka za ochotu. pekný den vám prajem.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emicka
14. mar 2007

Ahojte maminky a buduce maminky.
Som zo SNV a mam 6 mesacne babatko.Anett dohodni si prehliadku pôrodnice.Ja som bola a velmi mi to pomohlo.Ak mas strach môzem ti poslat nejake fotky na tvoju emailovu adr.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
14. mar 2007

ahojte snežienka tak keby som to vedela tak idem s tebou do mesta sa poprechádzať manžel ma pekne vyripkal zostal v robotke 😠 inač emicka bojím sa už iba trošičku pôrodu včera to cvičenie my pomohlo uvedomila som si že ked sa budem báť nič stým nevyriešim ešte viac si to zhorším takže uvidím ale možno sa to pred koncom zmení a bude ma chytať depka. no dnes my manžel oznámil že chce byť pri pôrode som takto rada 😀 ale dúfam že to nepovedal kvôli tomu že som sa ho nato pýtala každý týžden. ale teraz zase rozmýšlam či tam mu mám dovoliť aby tam bol. neviem taktiež to ešte uvidíme. inač foto my pošli budem rada moja mailová adresa je anulka4@post.sk. už teraz sa teším. a ktej pôrodnici na príprave rozprávali že počas tých príprav robia aj exkurziu pôrodnice. ty si kedy rodila v snv? kde bývaš v SNV? pa pa babenky a pekný zbytok dňa idem žehliť ☹

emicka
15. mar 2007

Ahoj snezienka,ahoj anett.
Pôrodu som sa veeeeelmi bala.Napokon som to zvladla a bez epiduralky.Anett ak chce tvoj manzel naozaj ist s tebou k pôrodu,dovol mu to.(ak to naozaj chce).Neukrat sa o najrajsiu chvilu v zivote,prezit prichod Vasho babatka na svet spolu so svojim manzelom.Ja som rodila v auguste 2006.Viem,ze teraz sa mi to hovori lahko,ale ta bolest naozaj za to stoji.A uz sa nebojte,pretoze to co citite vy,citi aj vase babatko.Uzivajte si kopkanie vasho babatka v brusku.Stastne maminy maju stastne babatka.

anett1
15. mar 2007

ahojte emicka ja sa už ani nebojím skôr by som povedala že sa velmi teším neviem čím to je ale asi tým že sa my to blíži a som velmi zvedavá čo to bude a hlavne aké to bude. velmi a asi preto sa teším no možno týžden preed budem chytať depku. no manžel raz chce byť pri pôrode raz nie no nechám to na neho nebudem ho vôbec presviečať najprv ma to mrzelo že nechce byť pri pôrode ale teraz to už nechávam na neho. pekný den vám prajem a emicka pošli my tie foto ked môžeš. pa pa

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eko
17. mar 2007

ahoj snežienka
Ešte máme trochu soplik, ale ináč o.k. Tepláky sú dobré, boli sme kúpiť i tie
botasky bielo-červené a dokonca boli v akcii za 350,- Sk. Máš zlé pečeňové testy? Ja som mala zle po pôrode asi 9 mesiacov trvalo, kým sa mi upravili.
Brala som flavobion. Čo berieš? Ešte odporúčajú piť čaj z byliny pestrec
obyčajný. Maj sa a keď budeš mať čas príď niekedy na budúci týždeň na kávu.

viktoria
autor
18. mar 2007

ahojte, každá žena po pôrode si povie nikdy viac, ale ked vám daju do náručia ten maly uzlíček na všetko zabudnete, ked som rodila dceru tiež som vravela nikdy viac a hned ma to prešlo, druhé dieťa som chcela strašne no môj manžel nie chcel mať len jedináčika, ale ja som chcela tak silno druhe dieťa že potom chcel už aj on, a tým chcem povedať, že pôrod je naozaj bolesť ale dá sa to prežiť a v SNV je dobrý persolnál, viem že sa bojíte aj ja som sa bála, ale prejde to všetko skôr ako si to uvedomíte, potom budete už len štastné mamičky... držím palce.... 😉

emicka
18. mar 2007

Ahojte.Suhlasim s viktoriou...a bolo to presne tak.Aj moja prva reakcia po pôrode bola NIKDY VIAC.Ale ked som odchadzala s pôrodnice povedala som si "toto
chcem zazit este raz.!

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anett1
20. mar 2007

ahojte babenky. Ani si neviete predstaviť ako vám závidim že už to máte všetko za sebou ja sa neskutočne teším na bábo neviem prečo ale tak ako som sa bála pôrodu tak teraz sa teším a hlavne na ten moment ked my drobca prvý krát dajú do ruky velmi sa teším. snežienka už máte kupený kočík? myslím na teba a neboj sa zvládneš to a verím že to zvládneš najlepšie ako budeš vedieť a fakt ked uvidíš toho svojho drobca ani nepomyslíš na pôrod. Hm dobre sa my to rozpráva že? ja som tiež počula že vela žien malo popôrodnú depku no len dúfam že ja ju nebudem mať. síce doma ma niekedy pochytí také niečo ža ako ja sa budem o drobca starať že čo ked to nezvládnem ale nejak bolo nejak bude no nie? pa pa dievčence a pekný zvyšok dna.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre