Pôrodnica v Trstenej. Aké máte s ňou skúsenosti?

reja
14. feb 2007

Ahojte kocky,
su tu nejake Oravky, ktore maju skusenosti s porodnicou v Trstenej?

norikk
27. jan 2011

som si teraz spomenula k tym pamperskam.....nosi sa 20 kusov....ja ked som ich sla zanies na novordenecke,sestricka ma poslala,ze si ich mam nechat 😵

kattikina
28. jan 2011

ahoj baby tak ako to je stacia my do porodnice len tie plienky 20 jednorázoviek , veci ked my donesie manzel ked pojde s porodnice?

norikk
28. jan 2011
tina_22
2. feb 2011

@kattikina Ano, stačia ti len tie pampersky, veci pre teba-klasické hyg. veci na pobyt 🙂 ,ostatné až pred odchodom z pôrodnice, 😉 ak chces mať dieťatko po pôrode stale pri sebe, musíš si doniesť aj vecičky pre neho- na kúpanie a prebaľovanie a tak. Prajem hodne zdravia síl pri pôrode

kattikina
3. feb 2011

@tina_22 dakujeme

kattikina
14. feb 2011

ked chcem ist na nadstandartnú izbu musím to ohlasiť prv alebo ked pridem do nemocnice na pôrod. treba mi pri nej aj veci pre malé alebo ked ho nebudem chciet mat pri sebe tak nemusím stacia plienky?

norikk
14. feb 2011

@kattikina radsej povec hned ze chces nadstabdard,aby ti niekto neobsadil....a na nadstandarde dieta pri sebe nemas, cize stacia iba plienky

tina_22
14. feb 2011

@kattikina Myslím, že stačí to ohlásiť pri pôrode, keď ťa bude sestrička prijímať,len sa môže stať, že nebude voľné miesto, ale to by tam musel byť nával 😀. A pre babo ti stačia plienky, nič viac, ostatné, až pri odchode domov.

kattikina
14. feb 2011

@norikk
@tina_22 dik za radu , lebo všetci mi odporúčajú nadštandard už len kvôli hyg. zariadeniu 😉

norikk
14. feb 2011

@kattikina jj hlavne kvoli tomu ja som bola na obycajnej, a hruza s tymiu xc a sprachami,,,ako som uz pisala, sprchovali sme sa pri otvorenom okne a to bol koniec septembra......takze stastie nedostat zapal prsnika

kattikina
14. feb 2011

@norikk no to ti verím , preto si radšej pripaltím a viem ze tá sprcha bude len pre nás tri čo budeme na izbe 🙂 a aj klud bude dufam lepší

norikk
14. feb 2011

@kattikina klud je vsade rovnaky, aj na obycajnych,,,a na nadstandardnych i tak mali furt otvorene dvere

kattikina
14. feb 2011

@norikk ako tak pozerám riadneho chlapa máte. ako si rodila normálne alebo cisárskym?

norikk
14. feb 2011

normalne, ale cely porod som po nich hukala ze chcem cisarsky.... 😀

zuzka1989
14. feb 2011

ahojte chcem sa opytat niekoho kto uz rodil v trstenskej nemocnici ci si tam treba priniest aj odsavacku na mlieko??? dakujemmm

tina_22
15. feb 2011

@zuzka1989 Tak ja som mala problem, pomaličky sa mi spušťalo miečko-po sekcii to ide ťažšie a tak sa mi teda odsávačka zišla- sestrička povedala, že by mi požičali, ale že im ju pacientka pokazila- takže mne sa moja z domu zišla a viem,že tam mnohé žienky mali svoje odsávačky. Ale stačí, keď ti ju v prípade potreby donesie manžel z domu, možno ti ju nebude treba. Veľa zdravia a síl pri pôrode 😉

grenka
15. feb 2011

@norikk to ja som bola v novembri a to prisla akurat taka zima a mrazy a okno otvorene brrrr...chodili sme do tej prvej od sestriciek...aj zachod bol teply... 😀

norikk
15. feb 2011

@zuzka1989 odsavacka sa zide hocikedy aj mimo porodnice

voskovaeva
22. feb 2011

@ritaklea nemusis si do trstenej nosit celu vybavicku len 20ks plienok vybavicku si nesiesakurat tu v ktorej pojde babetko domou

aleka
22. feb 2011

nočné košele dávajú stále v nemocnici alebo si treba doniesť svoju z domu?

norikk
22. feb 2011

@aleka davaju ale mozes si priniest aj svoje, ja som pouzila dve svoje a dve nemocnicne

aleka
22. feb 2011

@norikk ďakujem 😉 a prosím ťa kde tu niekde na okolí predávajú nočné košele pre kojace mamičky? viem že v Námestove, no nevyhovuje mi otvárací čas 😒

norikk
22. feb 2011

@aleka uuu tak to ti neporadim,ja som kupovala nie na orave

norikk
22. feb 2011

@aleka na izbe som mala mamicky,ktore pouzivali len nemocnicne....lenze tie su hocijake, väčšinou velke ako stan a bez gombikov 😀

mirka1985
22. feb 2011

ahojte dievcata, chcem sa spytat ako to je s epiduralkou? treba to vopred objednat, zaplatit? bude mi ju mat kedykolvek kto pichnut?

dadka1010
22. feb 2011

@mirka1985 mne ju doktorka napísala do tehu knižky a vraj sa mám pri pôrode rozhodnúť. Epidurálku vraj ale pichá len dr. Moriová, takže ak tam nebude asi máme smolu. 😅

aleka
22. feb 2011

aj ešte jedna doktorka len si neviem rýchlo spomenúť jej meno...............

mirka1985
23. feb 2011

takze su tam dve, ak tam ani jedna nebude, tak mam jednoducho smolu? no neviem, ci nezacnem uvazovat o DK, tam ju zevraj podavaju 24 hodin denne.

norikk
23. feb 2011

@mirka1985 jj radsej chod DK, ked som ja rodila, tie doktorky tam neboli, boli odcestovane a minimalne cely tyzden rodili zeny bez....a ak nie si na nadstandardnej,tak to tam neni ziadny luxus najmä wc a sprchy, mozno som fajnova, ale ja uz o trstenej pri dalsom porode neuvazujem

dadka1010
23. feb 2011

@mirka1985
@norikk No neviem kočky, ale len kvôli tomu, že Ti nebude mať kto pichnúť EDU, by som ja do DK rodiť nešla. Predtým sa rodilo aj bez a ženy žijú doteraz. Mám ju síce napísanú, lebo mi ju doktorka odporučila, ale rozhodovať sa budem pri pôrode. Síce som ešte nerodila, ale už som v Trstenej 2x ležala a moja spokojnosť bola 100%. O DK som moc toho dobrého nepočula, čo sa týka nadštandardu, určite ho chcem aj ja, ale ak nebude voľná, tak sa neotočím vo dverách. Ale každého názor. Potom napíšem ako som bola spoko, keď porodím. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre