Pôrodnica Žilina

michaela46
17. nov 2016

Ahojte kočky, chcela by som sa spýtať tých čo rodili v Žiline, naozaj je to tam také príšerné? alebo každý len preháňa.. :(
Zvažujeme pomaly či Žilina alebo Čadca, samozrejme Čadca vedie, lenže bývame kúsok od Žiliny tak chcela by som vedieť názory skôsenejších 🙂

petruldo
17. nov 2016

https://www.modrykonik.sk/group/6509/
ja som v za rodila 2 x ale sekcia pred 4 a 3 r, a aj napriek ošumelým priestorom by som inam nešla a do čadce už vôbec /tam sa mi nepáči organizácia práce novorodeneckého odd./. ak môžeš, priplať si v žiline nadštandard.

evittam
17. nov 2016

@michaela46 Ahoj, rodila som 2x v ZA - a išla by som aj tretí ak by sme plánovali ešte bábo. 😉 Prvý pôrod bol prirodzený, druhý akútny CR . Perfektná starostlivosť a prístup či už lekárov alebo PA alebo sestier. Prirodzený pôrod super - hneď po narodení mi malého priložili, nemala som žiadny nástrih,.....neviem čo by ťa ešte zaujímalo. Ale určite odporúčam nadštandard. Do CA by som tiež nikdy nešla....A do MT tiež - neviem na čo. Kamarátka prvé rodila v MT - tiež sa bála ísť do ZA - druhé nestihla a sama priznala, že sa zbytočne pri prvom bála a "trepala" do MT. Mám veľa známych, kamarátok, žien z rodiny - ani jedna čo rodila v ZA nepovedala nič zlé na pôrodnicu v ZA.

meganka13
17. nov 2016

vymalovane steny a novy nabytok neznamenaju zakonite aj lepsiu starostlivost. Tiez nemozem na Zilinu nic zle povedat. A to som rodila predcasne a dokopy tam stravila mesiac. Zazila som, ze sa stali nejake neprijemnosti inym mamickam, no je tazko objektivne posudit, ci to bolo len vinou personalu... A viacero mamiciek prislo s komplikaciami aj z Cadce. Ludsky faktor moze zlyhat kdekolvek... Akurat to prostredie a zariadenie izieb je take ake je. Tych par dni sa to ale da vydrzat a ak s tym ma niekto problem, tak si zajedna nadstandard

evittam
17. nov 2016

@meganka13 Hmm,to mas pravdu ale mne ani jedenkrat neslo o vymalovanu izbu a novy nabytok ale o sukromie a urcite lepsiu starostlivost-to ti potvrdi kazda,ktora len pri porode povedala,ze chce nadstandard
Napriklad jedlo na izbu,ak som dojcila tak mi ho zohriali. Na 4.musis ist do jedalne,ak mas spolubyvajucu,ze nie je ochotna nic tak to mozno a ni nestihnes a mas smolu. Proste nie som fajnova ale za mna urcite nadstandard...Okrem ineho muz mal kluce od porodnice od vytahu mohol prist kedy chcel,ziadny problem....

michaela46
autor
17. nov 2016

@evittam
@meganka13
@petruldo
Dievcata dakujem velmi pekne,mne vraveli.na Cadcu same chvály lenze, termin mame az v aprili, cim som MT uplne vylucila a CA zvazujem ale bojim sa v prvom rade dopravy,lebo v aprili cesty niesu najlepsie 🙂
A ci uz nadstandar, niesom zrovna prepistana, takze myslim, ze toto by nemal.byt az taky problem a ako som citala, nieje problem sa aj v porodnici rozhodnúť pre nadstandard 🙂
Takze moc pekne dakujem,zaujimalo.ma.hlavne ako ste boli spokojne so starostlivostou 🙂

michaela46
autor
17. nov 2016

@evittam takze ak som spravne pochopila, oni poskytnu aj.kluce od porodnice manzelovi aby mohol prist nie len v navstevnych hodinach? 🙂

evittam
17. nov 2016

@michaela46 Ano presne tak, kluce od porodnice,vytahu. Ako povedia,ze najlepsie navstevy do max.22.00 ale nie je problem aj keby zostal dlhsie,prisiel neskor a tak-napr.ak ma nocne...😊😉

evittam
17. nov 2016

@michaela46 Moze prist kedykolvek-pri druhom za mnou chodil rano ked odviezol starsieho do skoly, bol so mnou cca do 10.-11.00, a potom prisli poobede aj so starsim😉. Pri prvom bol so mnou aj vecer...

michaela46
autor
17. nov 2016

@evittam dakujem kraasne 🌷🌸🌹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre