Pôrodník Hlávek z Trnavy - skúsenosti

ewelynka3
22. okt 2013

Ahojte, prosím Vás, viete mi napísať Vaše skúsenosti s Dr. Hlávekom? Mne ho poradila hlavná sestra na novorodeneckom oddelení. Dnes som bola u neho na poradni, mala som dobrý pocit. Na starších fórach su kladné aj negatévne názory na ňho. Ďakujem!

emachelsea
10. dec 2014

Aj mna by zaujimalo...

zuzu6
10. dec 2014

Moja skúsenosť z pred 4 rokov iba pozitívna. počas tehu sa mi páčilo, že som na poradni nemusela čakať do radu, ale vždy mi povedal o koľkej presne mám prísť a vždy ma tak aj bral (+/-10 minút) samozrejme zadarmo. dával si ma vždy, keď nemal službu na ambulancií ale bol na oddelení, takže vždy keď sme sa dohodli napr. na 10.00 pred desiatou prišiel z oddelenia a zobral ma vo vedľajšej ambulancii. pred pôrodom aj pri ňom bol super. (čo sa o sestričkách okolo nedá povedať). večer keď som už bola na oddelení ešte mi poslal sms či je všetko v poriadku. keď budem opäť rodiť tak určite uňho.

mitinka
3. máj 2019

Má niekto najnovšiu skúsenosť s doktorom teraz uz s prednostom Hlávekom?Chodí ešte k pôrodom?Budem vďačná 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre