Pôrodník MUDr. Gažo na Kramároch - skúsenosti

niki89
10. jan 2015

MUDr. Gažo ako porodnik a porod na kramaroch, ake mate skusenosti? Ja, idem teraz k nemu prestupit ale neviem co ma caka, nakolko iny gynekolog na kramaroch ma nechcel prijat, lebo som v 22tt a moja byvala gynekologicka bola daleko a sa zhorsila. Ake su vase nazory/ skusenosti? Dakujem

lubimesastale100
10. jan 2015

ahoj ja chodim gazovi ale nerodil ma ...rodi u kocha a to je dost draha zalezitost....ale kamosku rodil kedysi davneksie a chvalila si ...inak ako dosktor je fajn len ked sa neopytas nevies 🙂 to mi trosku vadilo ze je jak partizan 🙂 inak odbornik je dobry

ushuaia
10. jan 2015

vyborne vystihnute nadomnou...je dobry lekar , ale pravda ked sa neopytas sama viac info nedostanes...tak by vysetrenie ci prehliadka prebiehat nemali...Zijem v zahranici, ked som na sk zajdem k nemu...ale je aj drahy...Pre porovnanie, rodila som v zahranici...poradne trvali hodinu a lekar bol ochotny vypocut ma a najma zodpovedat vsetky moje otazky, bolo to uplne ine...tu mas vyhradenych 20 minut a to doslova...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre