Poznáte dobrého gynekológa v Dúbravke?

sha2011
14. aug 2017

Môže niekto odporučiť dobrý gynekológ v Dubravke a Karlovu Ves?
Ak má niekto skúsenosti s MUDr. Andrej Karkalík (FEMINATAL)?

arinel
15. aug 2017

Ja som u MUDr. Karklika bola 2x, je celkom fajn ale nic extra, dost ma vylakal ked mi robil UTZ v tehotenstve, ja chodim k jeho kolegyni MUDr. Zagyovej a musim povedat ze super pristup, starostliva, vysvetli vsetko... Oni sa striedaju v jednej ambulancii, tak si treba dopredu zavolat kto prave ma sluzbu 🙂

cacianka
15. aug 2017

ja som sa tam slušne pohádala - lebo na ordinačných hodinách overených vyšším územným spolkom mali uvedené hodiny osobitne pre tehotné, osobitne pre objednané aj neobjednané a v čase pre neobjednané ma nechceli vziať, lebo berú len objednané za 10 €. ! že ved to majú na dverách - obyčajný papier, aké im natlačím za dve minúty 50 kusov. vypočula som si prednášku o parlamente, vláde, poslancoch a poisťovniach, vyšetrenie bolo bolestivé, teda viac ako inokedy.
zaplatila som si nadštandardné labáky, že budú do 10 dní a aj tak boli až o mesiac.
no veru som s nimi skončila, už tam nechodím.
a v kuloároch som počula už dosť sťažností, aj na prístup, aj na vysoké a meniace sa poplatky. biznis

bona_dea
15. aug 2017

a toto práve riešim aj ja.
Hľadám gynekológa ideálne v Dúbravke, v Karlovke, Devínskej alebo v Devíne.

bona_dea
15. aug 2017

prosím vás, aké poplatky vlastne?
to ako na Slovensku nehradí poisťovňa bežnú starostlivosť u gynekológa?

cacianka
15. aug 2017

pokiaľ viem poisťovňa platí tzv,. kapitáciu (mesačný poplatok u lekára (obvodák, zubár, gynekológ) u ktorého máš zmluvu. potom platí preventívky, bežné ošetrenie, potrebné vyšetrenia, labáky, ale len v prípade potreby a nie 10 x za rok, alebo podľa diagnózy. ked chceš niečo viac, alebo nadštandard, platíš.
tvoja poisťovňa by ti to ak chceš mala vysvetliť, čo a koľko ti hradí.
tiež si môžeš spraviť prístup na tvoj účet v poisťovni a pekne so pozrieš čo všetko ti lekári predpísali, koľko to stálo, alebo koľko si platila ty, či ti zamestnávateľ platil odvody. a čo si sa pýtala presnejšie - obyčajné vyšetrenie vzoriek je hradené poisťovňou, ale ja som si zaplatila rozšírené, viac ukazovateľov skúmajú, vraj je to lepšie, no bola by som zvedavá, čo sa za tým skrýva...

lencil
20. aug 2017

Ja som u pána Karkalika tiez, nie je moc zhovorčivý a treba sa pýtať ale inak som s nim spokojná. Párkrát som bola aj u dr Zagyovej s ktorou sa strieda a tá je tiež super veľmi mila. Inak sa objednáva ale keď je problém ak si pockas tak ťa vezmu. Aj sestrička je super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre