Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

adypo
26. jan 2007

Ahoj, ja chodim k Dr. Ligusovi a podla mna je perfektny... Ale viem, ze aj Dr. Dandara si velmi chvalia ... 🙂

vikuska
6. apr 2007

Ahoj,slama,ja chodim k Dr.Dandarovi uz 12.rokov a nemenila by som. 🙂 U Dr.Ligusa som bola raz a to na zastupovanie,ked Dr.Dandar mal dovolenku a ja som zacala necakanie krvacat v 6 tyz.tehotenstva.Bol ochotny,zobral ma skoro hned,aj ked mal tam objednane vlastne pacientky.Vysetril ma a napisal lieky.Myslim si,ze dobreho gynekologa spoznas aj podla mnozstva pacientiek... 😉

bznka
7. apr 2007

Dandara nepoznam ale viem ze si ho pochvaluju, ju som chodila k Ligusovi, mala som nan asi najlepsie odporucania, bol fajn ale nepozdaval sa mi v nejakych veciach, niekedy som mala pocit ze su mu nejake veci lahostajne, tak som od neho vzala kartu.cakala som od neho viac, ale mnohe si ho chvalia no ja som mozno nemal to stastie. Dalo sa s nim porozpravat to bolo plus pre mna, ale viac nic ine.

ies viacero nazorov na jedneho lekara, a stale si hovorim ved po pol roku mozem menit ak sa mi nepozdava.

megustas
7. apr 2007

ahojte...ja neodporucam Vjaterovu...tej sa vyhnite velkym oblukom 😉

mihalicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelika666
7. apr 2007

a vraj je nova ambulancia niekde pri frantiskanskom kostole.. nepoculi ste o tom? 😕

mihalicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelika666
7. apr 2007

ano a ambulanciu ma asi jeho zena Dr. Palova..

a neviete kde presne to je? 😅

mihalicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelika666
8. apr 2007

dakujem 😉

vikuska
11. apr 2007

Ahojte,ja som na Vjaterovu pocula tiez viac zle,ako dobre. 😒

adikasb
11. apr 2007

Ahojte, megustas mas nejaku konkretnu negativnu skusenost s dr. Vjaterovou? Lebo dost ste ma teraz prekvapili tym negativnymi hodnoteniami na nu... Ja k nej chodim, aj ked nie az tak dlho - zacala som k nej chodit pocas tehotenstva a zdala sa mi O.K., ja som s nou nemala ziaden problem, ale je pravda, ze som mala v podstate uplne bezproblemove tehotenstvo. Tak ak mate konkretne skusenosti, tak ma celkom zaujimaju.

sharlotta
11. apr 2007

A co MUDr. Kosova, vuete o nej niekto? Ja mam u nej kartu, ale bola som tam len raz...Ak niekto nieco viete, budem rada...

megustas
12. apr 2007

ahoj adikasb...ja si ta pamätam z poradni...asi zo 2 krat sme sa stretli a raz na uzv u minarikovej 😉
ja som mala problemy pocas tehotenstva a nevedela mi pomoct...dokonca ani ma na ne upozornit a skoncila som v nemocnici tesne pred smrtou...na kontrole po sestonedeli sa mi smiala do tvare ze som lezala v nemocnici a ze som padavka...a pritom malemu a mne slo o zivot a vrchol vsetkeho bolo,ked som sla pred tyzdnom za nou s prosbou o predpisanie liekov na zastavenie laktacie a vyvrieskala sa na mna aka som ja krkavcia matka...klamarka a neviem co vsetko...tie lieky potrebujem preto lebo su mi nasadene tabletky ktore nemozem uzivat pokial kojim...a su potrebne na moju liecbu choroby...ktoru nepriamo zavinila aj ona 😠 to vsjo na jej osobu!

andrea.m
12. apr 2007

megustas a nenapadlo ťa obrátiť sa na ústav pre dohľad nad zdravotnou nstarostlivosťou?

megustas
12. apr 2007

napadlo ale uz sa nemienim s nou natahovat...je to proste stara zena ktora si mysli ze zije v stredoveku kedy lekar mohol vyskakovat kolko len chce... 😒

andrea.m
12. apr 2007

no to by jej ale trebalo pripomenúť že už je iná doba 🙂 ale máš pravdu je to tvoje rozhodnutie a hlavne že ste s filipkom v poriadku 😀

megustas
12. apr 2007

ved ja som aj taktne naznacila🙂ale nejak nepochopila 😒 nevies mi povedat kedy si mozem vybrat kartu od lekara?lebo ona mi tvrdila ze az k prvemu v mesiaci lenze uz vela báb mi povedalo ze je to blbost...ze chce za mna len prachy zhrabnut!

knockin
12. apr 2007

ahojte, u Dr. Pálla som bola na 3D.Ako lekár mi sedel, lebo mi vsetko poukazoval a povysvetloval ale ako clovek nie.U Kosovej som mala kartu.Nie je zla ale to nekonecné cakanie bolo hrozne.Objednajú vas na 10 a zoberu o 12.Asi najviac spokojných pacientiek som počula u Dandára, Frankovského, Ligusa

adypo
12. apr 2007

... ja som uz tiez pocula dost staznosti aj na MUDr.Minarikovu aj na MUDr.Ochtinsku a este aj na MUDr.Mudru, no tak neviem ... ono asi to treba tak brat, ze aj lekar je len clovek a ma svoje dobre aj zle dni.... ako som uz napisala ja chodim k MUDr. Ligusovi, on sa javi ako lahostajny k urcitym ale nepodstatnym veciam ... ale inac je vynikajuci odbornik.. a kopec zenam pomohol co nemohli mat deti ... takze tak ... akurat co mi u neho vadi, je u sestricky, ze nieje kusok sukromia ... lebo nazvolava kopec zien do vnutra k sebe a osobitne sa kazdej pyta, ze kedy bola prva menstruacia a kolko vazite a vytok a tak ... podla mna to su moje sukromne veci, ktore ine zeny nemusi zaujimat .... 🙂

adikasb
12. apr 2007

megustas, poslala som Ti IP 😉
A inac co sa tej karty tyka, tak tu si urcite mozes vybrat kedykolvek, nielen k prvemu v mesiaci...

kacenka78
12. apr 2007

Sharlotta, ja som chodila ku MUDr. Kosovej a povedala som si ze po porode beriem kartu od nej prec, zatial som to nezrealizovala, ale ak by prislo dalsie tehotenstvo, uz k nej chodit nebudem...ona je ludsky strasne mila, ale ak mas nejaky problem, nie vzdy ho odhali, teda nestara sa o niektore vysetrenia, ja som mala zapal pocas tehotenstva a zistili mi ho v ramci bezneho vysetrenia v porodnici v Saci, kam som subezne chodila...a Mudr. Kosova si dava platit za vsetko, aj za pritomnost otca pri ultrazvuku!!!!!

mihalicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bznka
12. apr 2007

ja som najprv tiez chodila k doktorke Ochtinskej, tolko bola pochvalovana ze som nad nicim nevahala - no po prvom tehu som brala kartu ako sa dalo, jej sa v mojom tehu vsetko zdalo OK, ved vlastne ani nic poriadne nerobila a jednoducho zbytocne sa vyjadrovat.

Potom Ligus, bol fajn ale mal svoje muchy a mna dost nastval. Ja menim asi gynekologov jedna radost, jedny si ho vychvaluju a druhy nadavaju. Ale pravda je to ze ked clovek nema problemy tak je vsetko OK a potom ak nieco dojde tak ta strarostlivost sa mi zda mensia a zanedbana.

adikasb
12. apr 2007

bznka, a ku komu chodis teraz, ak to nie je tajomstvo? A si s terajsim lekarom spokojna? Lebo ja teda uvazujem, ci nevezmem kartu, ked ste dali take negativne hodnotenia...

vanessa3
3. máj 2007

Aj ja mám zlé skúseností s Ochtinskou. Napr. ak som ráno zavolala že mám kandidózu a potrebujem súrne vyšetrenie a lieky tak ma sestrička išla objednať o 3 týždne!!!!!!!!!!! a keď som povedala že je to súrne a potrebujem vyšetriť hneď tak povedala že si mám prísť sadnúť do čakárne a možno ma zoberú. Keďže som nebola ochotná u nej presedieť celý deň s ďalšími 10 ženami- ako je u nej zvykom tak som išla k jednému známemu gynekológovi a on mi hneď predpísal lieky. Na najbižšej kontrole som jej to oznámila a ju dobre že neroztrhlo. Celý prístup a systém / žiadne súkromie/ je tam hrozný. Je normálne aby sestrička asistovala pri výtere? Inač tiež sa tam vyzliekate pred niekoľkými ďalšími dievčatami za asi 1m ,,vysokými" skrinkami na karty. 😠 😠 😠 no hrúúúúúúza. A to ešte nie je všetko ale už sa mi nechce písať. 😝
Ahojte babenky

misiak1983
5. máj 2007

ked som ja chodila k dr.Ochtinskeja som sa chcela objednat na preventyvu sestricka povedala ze az o5 tyzdne no ked som jej povedala ze mam urobene sono tak som mohla prist aj na druhy den a aj cas som si mohla vybrat smutne ze?no a stym vyzliekanim ani nehovorim 😢

nelinka
9. máj 2007

aj ja som chodila k ochtinskej....
a bolo t hruza ds
najprv sa na mna vyzgravela ze som nemala drobnych dvadsat korun(vtedy sa este platilo) a ze my nema z 50korunacky vydat....blba...
ked som sla predpisat antikoncepciu tak mi povedala ze naco mi je 😲
ze som este mlada na sex ...mala som vtedy trvaly vztah uz 2 roky a to som mala 18
a ked som zistila ze som tehotna..okamzite som od nej chcela odist..a my nechcela dat ani kartu ani vypis z karty. pri tom som bola ochotna aj za tu kartu zaplatit, kolko mala v cenniku...
a este k tomu som musela doniest potvrdenie od lekara ku ktoremu prestupujem ze ma berie do zdravotnej starostlivosti....
vrieskala tam po mne ze ako sa opovazujem od nej odist... 😲

jeffko
10. máj 2007

Ahojte! Ja bývam v okrese Prešov chcem prispieť aj svojimi skúsenosťami. Chodím už asi 7 rokov k Dr.FRANKOVSKEMU ne sa tam osobne páči, aj keď prostredie by niektoré ženy možno odradilo, ale tolen čakáreň a u sestričky, pretože tam ú tito priestory spoločné s Dr.DANDAROM, u lekára dnu už je to v pohode, a lekár je tiež fajn, ja som spokojná, aj sestrička je milá, len vždy sa treba dopredu objednať, ale ak je niečo súrne, tak nie je problém. U Dr.Minarikovej som bola na ultrazvuk, tiež na mňa vobec nezaposoila dobrým dojmom. Inač neviete niekto, koľko sa platí sa 3D ultrazvuk? 🙂

mihalicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre