Poznáte gynekologičku MUDr. Sládičekovú?

hanam
9. apr 2009

Ahojte nechodite niektora k Dr. Sladicekovej, ordinuje v Petrzalke? Ja som u nej bola len na 4D a celkom sa mi pozdava, je velmi mila a privetiva. Chcela by som totiz zmenit svojho lekara a tak by som potrebovala na nu nejake referencie. Dakujem.

delideli
11. jan 2012

@zuuzka : ahoj, dakujem.tak sa k nej objednam a poprosim ju aby mi poradila aj ohladom porodnika.

delideli
19. jan 2012

caute baby,moja prva skusenost z dneska- dovolala som sa na druhy pokus, sestricka bola prijemna, kedze som nova pacientka a som tehotna musim si zaplatit pausal 250 eur, bez neho inak nove tehulky uz asi neberu..neobjednali ma na konkretny termin,mam si dojst osobne, nahlasit sa a vyplnit nejake papiere..

delideli
20. jan 2012

@ba80 : ahoj, chcela by som sa opytat,ci nahodou nevies, ci robi dr. sladicekova aj screening NT automaticky vramci tehu poplatku?

lienocka23
21. jan 2012

@delideli ahoj robi aj screening a na morfologicky ultrazvuk objednava k inemu lekarovi, ale inac po zaplateni poplatku som este za nic neplatila 😉

strihalka
21. jan 2012

@delideli NT screening dela ona, aj morfo, ale i tak te posle v 20TT k dr. Slezakovi kde za to platis 30€....ja na druhy utz si chcem vypitat pouze poukaz a pujdem do gynfiv, kde to maji zdarma....Sladekova jen taha penize, uz me to u ni stve...byla jsem na glukoze ktera se musi porvadet rano na lacno, s tim, ze mi meitim spravi aj poradnu a jasne ze si vypitala 10€ za objednani..., pritom jsem tam musel aaj tak cekat 2hodiny...uz nevi co si brat penize...ja jsem s ni teda fakt nespokojena, ale po porde hned menim... a neustale je ve stresu, sestricka mila o tom zadna, ale dr teda v kvapu...

pokito
22. jan 2012

Ja som s pani doktorkou velmi velmi spokojna. Presla som k nej od inej gynekologicky z polikliniky hned ako som zistila ze som tehotna. Vdaka nej som po mojich dvoch abortoch v 22.tt. Hned ma poslala na vysetrenia na hematologiu, kde mi zistili dovod abortov, co by byvalu dr. urcite ani nenapadlo.Picham fraxiparine koli mutacii krvy. V poradni je vzdy velmi mila ochotna, tesi sa so mnou... Aj sestricka je skvela. Platim si rocny poplatok a myslim si ze to nie je az tak vela. Ked si pozriete ine sukromne ambulancie su aj drahsie. MUDr. Sladicekova je skvela odbornicka, a ja sa tesim, ze som ju nasla a verim, ze tentokrat a hlavne s jej pomocou sa konecne s manzelom dockame vytuzeneho babatka. Dakujeme 😀 😀 😀

ba80
23. jan 2012

@delideli ano robi... ked mas zaplateny balik, uz ti robi vsetko v ramci toho...

ba80
26. jan 2012

a akurat je pani doktorka v telke... 🙂 😎 ...veeelmi jej to svedci... 😵

strihalka
26. jan 2012

@ba80 a na ktere tv?

ba80
26. jan 2012

stv- damsky magazin...

iwet001
15. apr 2012

Ahojte 🙂 predcasom mi tato tema dost pomohla pri vybere noveho gynekologa, tak ak by rovnaky problem riesila v buducnosti ina baba, rada pridam aj svoj nazor 🙂 U pani doktorky som nedavno zacala treti trimester. Prestupila som k nej ked som zistila ze som tehotna, cize som k nej chodila uz skoro cele moje druhe tehotenstvo. Musim uprimne napisat, ze na kazdej jednej navsteve sa ku mne aj ona, aj jej sestricka spravali uzasne, obe boli velmi mile, zlate a ochotne aj ked mali za sebou dlhy den, alebo mali plno a nestihali. Na kazdej poradni mi robila ultrazvuk, vzdy mu venovala dostatok casu a poukazovala mi kde co je a co prave robi. Mam z nej velmi dobry pocit a som rada, ze som u nej 🙂

pokito
24. apr 2012

@iwet001 vsak je uzasna, zajtra k nej idem posledny krat do poradne a potom uz do nemocky 😢 bude mi za nou smutno...

alien2603
23. máj 2012

Ahojte... chcela by som vas poprosit o radu ohladom pani doktorky Sladicekovej. Momentalne som v 12tt a caka ma prva poradna...Doposial som u nej bola dvakrat advakrat som si platila za usg + objednanie...co je cca 50 Eur.Teraz vaham, ci sa mi este oplati zaplatit ten rocny balik pre tehotne..., lebo teda tych 250 Eur mi pride naozaj vela...a neviem co vsetko je vlatne v tom poplatku (aj 4D ?) ci sa to vobec oplati...Skor som premyslala, ze si zaplatim ten poplatok 150 Eur a usg si budem teda doplacat...Moze mi poradit niekto, kto s nou uz ma viac skusenosti?

rainee
28. máj 2012

ako lekarka je super, nemozem nic povedat. akurat ma hrozne vela pacientiek a je to ok ak tam idem 1x za rok na prehliadku. ale inak o nicom, clovek tam stravi hodiny cakanim a ak sa chcem objednat tak dostanem termin za 3 mesiace co pri akutnom probleme nehrozi 😒 nerada by som zase menila lekarku, ale asi nemam inu moznost ☹

iwesska
9. júl 2012

@rainee Ahoj, prosim ta, ja chodim tiez k Sladicekovej, ale naposledy som bola u nej na kontrole po sestonedeli. Cele tehu som mala zaplateny balik celorocny - vtedy to bolo "len" 150E. Takze som bola vzdy objednana, vsetko potrebne som mala v tom baliku. Teraz potrebujem ist na preventivku a to co ma zaujima je, ci sa da na preventivku prist a "odsediet" si to tam, alebo sa treba objednat. A dalsia vec - ci za tu preventivku nieco pyta, kedze uz nemam ziaden balik zaplateny. Pravdupovediac, planujeme druhe babo a chystam sa od nej odist. Nie zeby ako lekarka bola zla, ale ta suma, co pyta za rok od tehotnej, je az nehumanna, kedze este pred rokom to bolo o 100 E menej 😠 Takyto luxus si ted uz pri jednom dietati nemozem dovolit.

rainee
9. júl 2012

@iwesska ja som tam bola este minuly rok na jesen, bola som objednana za poplatok a neplatila som inak nic navyse pri prehliadke. tento rok som mala zdrav.problem ale som sa k nej nedostala lebo mi dala termin o 3 mesiace a ja som to potrebovala riesit akutne a odsediet si to tam bez objednania sa mi nepodarilo - prisla som o 6,30 a bolo predomnou uz dost vela zien (berie tusim na karticky max.12 pacientov?) takze by ma aj tak nezobrala. a aj tak by som tam cely den cakat nemohla lebo mi nema kto malu povarovat. a pre neobjednane ordinuje len 2x do tyzdna. bohuzial neviem sa k nej normalne dostat a strasne mi to lezie na nervy. a zase termin objednania o 3 mesiace je tiez o nicom, lebo mi moze do toho nieco prist alebo budem mat akurat vtedy kramy pri mojom stasti 😖 tiez je tam velky problem sa vobec dovolat kvoli objednaniu, vysledkom. tiez som nutena hladat noveho lekara ale je to problem najst dobreho gyn co ti da normalny termin a nemusis tam platit vela penazi ako v sukr.centrach.

iwesska
9. júl 2012

@rainee Dakujem za info. No tak to sa tam radsej objednam, lebo riskovat ze mi bude niekto varovat maleho a nakoniec sa ani na radu nedostanem ma dost desi 😒 A ze 2x do tyzdna pre neobjednane len ordinuje??? Cakacia doba na akutne vysetrenie 3 mesiace?? To snad ani nie je pravda. Z toho vsetkeho co som u nej zazila a tiez z tychto dalsich postrehov z nej mam dost mamonarsky pocit. Asi tak, ze zaplat si, lebo mas inak smolu. A ked nezaplatis, tak si trp. Hrozny pristup. Co som pozerala toho gynekologa vedla nej - HSC centrum - tak on ma ovela nizsie poplatky a aj recenzie ma celkom fajn, tak asi prejdem k nemu. Aj ked teda chlapov gynekologov ja zo skusenosti nemusim 😝

rainee
9. júl 2012

@iwesska ja som tiez chcela zenu gynekologicku a na nu boli dobre referencie, ale asi ma uz tak vela pacientov ze sa to neda stihat. predtym som chodila dr. chabadovej do rusoviec, bola ok ale mam to od ruky a tiez sa tam takto dlho caka, som myslela ze tu to bude lepsie ☹ ved ak si tehotna tak aj porodis kym sa k nej dostanes 😠
a tu mas ord.hodiny: http://www.zzz.sk/?profil=3752

cicimon
9. júl 2012

tak ja k nej nechodim ale mam dojem, ze tie dr co su furt v nejakej relacii v telke tak akosi nestihaju, tak asi radsej hladat take, co su viac v ordinacii ako v telke

iwesska
9. júl 2012

@rainee Nieee, tehotna este nie som a u nej ani nechcem byt uz. Len si necham spravit preventivku a potom pa-pa k niekomu solidarnejsiemu 🙂 Ved to, ze ja tiez potrebujem gyndosa niekde tu v okoli, aby som nemusela cestovat, zvlast potom na poradne a pod. Ale tak ktory gynekolog dobry nema vela pacientiek? To cakanie je asi vsade, len mne skor ide o profesny pristup a hlavne aby to nebolo financne narocne. Nie, ze co navsteva do natrcena dlan, co zial tak u vacsiny nestatnych funguje. Kazdy zalozi sukromnu ambulanciu a vedia, ze hlavne tehotnym neostava ine ako zaplatit, lebo sa boja ako o seba, tak o dieta.

iwesska
9. júl 2012

@cicimon No, tak to mas pravdu teda. Chce byt za hviezdu a potom nestiha 🙂

rainee
9. júl 2012

@iwesska tak daj potom vediet aky je ten lekar vedla ak k nemu nahodou prejdes. ja vobec neviem kam mam ist lebo pocuvam len negativne nazory na gynekologov a chcem niekoho v petrzke prip. centrum 😒

iwesska
9. júl 2012

@rainee Ked pojdem na tu preventivku, tak to tam omrknem. Chcela by som tam ist aj preto, ze maju vsetko vybavenie potrebne v ambulancii a nemusia odosielat kade tade. Chodila som isty cas na Fedinku, ale to bol des - 4 hodiny cakania u svojej Dr. a potom dalsie cakanie na USG vedla a potom zase k Dr...no kocurkovo. A navyse lekarka len hadala co mi asi tak moze byt a preventivne mi dala domov antibiotika, pricom som ani nemala zapal v krvi. A ked mi povedala: "Vsak si ich nechajte, zidu sa pre niekoho v rodine..." tak som brala kartu a isla kade lahsie 🙂

cicimon
9. júl 2012

@rainee ja napr chodim k vasovej na fedinku a spokojnost

rainee
9. júl 2012

@cicimon musis sa tiez objednat ci pockas a ides na vysetrenie v ten den? plati sa tam?
@iwesska co to bolo za lekarku?

cicimon
9. júl 2012

@rainee http://www.zzz.sk/?profil=3754 objednava 7.15-8.15 a stredu po 16tej za 10e, mimo to je normalne na cakanie, ma aj utz... a caka sa tak rozne.... vacsinou sa staci objednat tak tyzden dopredu, ale to je asi rozne, treba skusit
ja sa vacisnou neobjednavam, chodim len tak

iwesska
9. júl 2012

@rainee Dubekova - vecne bezradna, pokial nemas ucebnicovy priklad ochorenia.

iwesska
9. júl 2012

@cicimon Ta Vasova je ta, ktora ma dvere v strede chodby, ci hned oproti vchodovym dveram? Lebo Dubekova ma poslala do dveri vedla na USG a ta Dr. bola teda riadne neprijemna po ludskej stranke . Ale nepamatam si ako sa volala.

cicimon
9. júl 2012

@iwesska hej, ta.... no podla mna je ok, taka normalna, nemam s nou negativnu skusenost a hlavne by som nesla k dr co nema utz - ako ta vedla... ked vidim ako baby u nej sedia a potom idu k vasovej cakat...
neviem si predstavit v tehu chodit k 2-3dr hlavne ked idem aj s malou a stravit tam cele doobedie

iwesska
9. júl 2012

@cicimon No to hej, bez USG je to des. Ja neviem ci mala vtedy zly den, alebo co, ale ja som sa len spytala, aky je vysledok a tak na mna vyletela, ze naco sa pytam, ze vsak to je jasne ze dobry, ked mi nic nepovedala. No ako pardon, ze ako pacient mam narok to vediet ! Pratala som sa odtial rychlym krokom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre