Poznáte MUDr. Jozefa Záhumenského?

cheequix
6. mar 2014

Zvažujem nového gynekológa v BA, preto budem vďačná za každý názor a najlepšie osobnú skúsenosť s týmto lekárom. Dlho pôsobil v ČR, momentálne ordinuje v GPN Koch.

dixinka1987
10. jún 2014

@okbukaj
viesco preco no ja som mala povodne rodit v rakusku ale kedze neviem nemecky, tak som sa rozhodla ze nie predsa v domacom prostredi rodit, vadia mi komunisticke nemocnice keby antolska vyzera ako nemocnice statne v rakusku tak mi to nevadi ale ked to vidim ako to tam vyzera tie chodby tak 40 rokov dozadu, preto ked je na vyber rodit inde preco nie.... a citala som o koch dobre referencie tak preto,
dneska som bola tehotenskej cukrovke a ma poslali vypit tu sladku vodu do lekarne , vlastne si ju vypytat nonsens asi sa mi snivalo ze to nase zdravotnictvo je tak zle ked u kollara si platim 120 ci 130 ten poplatok a ja si mam chodit pre cukrovu vodu do lekarne a este si ju zaplatit za 1. 35 € nejde o tu smiesnu sumu ale o ten princip, a kedze na slovenske zdravotnictvo mam velmi zle spomienky z hladiska mojho otca tak preto som sa rozhodla pre danu sukromnu nemocnicu...

dixinka1987
10. jún 2014

@okbukaj

no citala som tvoj prispevok o kollarovi 😢
je to hrozne normalne aj mne to hovori ze uvolnite sa......akoze ja si zatial zaklopem ja chvalabohu nemam ziadne problemy ale mozno to robi aj moj zivotny styl zivota cely zivot som sportovala a zdravo sa stravovala a momentalne sa nestresujem vlastne nicim uzivam si kazdy den.... mam take pohodove tehotenstvo
iba to ze mam miniaturne brusko a som v 6 mesiaci teda zaciatok 6 mesiaca, to som sa dneska pytala sestricky z edufam ze mi to este narastie 🙂 🙂 na mne ani v 5 mesiaci nic nebolo vidno to az teraz......a aj teraz sa udrzujem ze chodim plavat pokial sa mi da stale idem 🙂
uzivam tabletky femibion 2 to si davam pravidelne oleje... 🙂 dufam ze to aj tak ostane a nebudem mat ziadne problemy ale na koch asi chcem ist cca do 3 tyzdnov, sama neviem ci mam vydrzat na treti ultrazvuk v 30 tyzdni co predstavuje este mesiac alebo ist rovno na koch.... a ako to tam funguje s platbami? ako sa tam nahlasim rovno cez telefon ze chcem toho a toho doktora pridem s preukazom, caka sa tam dlho na chodbe ? ci nie?

okbukaj
11. jún 2014

@dixinka1987 no ja som cely zivot sportovala tiez, zdravo sa stravovala a cele tehu som mala pohodove, az na konci boli tieto veci, ktore on vobec neriesil..a ja som nevedela, ze je nieco zle..az po porode som sa docitala, ze som mala vsetky priznaky toho, ze placenta uz nevyzivuje male dost dlho..male brusko som mala aj ja..ked som bola na obhliadke na zaciatku deviateho mesiaca, tak ma na prodnici vysmiali, ze kde mam tak naponahlo, ze tam sa chodi posledny mesiac a nie v siestom ako som pravdepodobne ja..tak som im povedala, ze zacinam deviaty, tak sestricky pozerali, ze kde mam brusko..do piateho som ani ja nevyzerala vobec ze som tehotna..pribrala som za cele tehu 6kg..ale je to individualne..ked pojdes tera uz do kochu tak sa plat poplatok 300 eur a ak nie si ich pacientkou a chces tam len rodit, tak platis len za porod a za kazdu poradnu od 36.tt 20 eur..zavolaj na informacie, cislo maju na stranke a vsetko ti tam vysvetlia;) vela stastia;)

dixinka1987
23. jún 2014

dakujem velmi pekne 🙂

sarra6
26. jún 2014

@allesandra aj mne robil sekciu a musim povedat perfektny obornik a clovek 🙂 rodila som v marci

allesandra
26. jún 2014

baby, ktoré zvažujete KOCH, ak na to mate, zaplatte si to, fakt to stoji za každe €.....

lubkaurm
26. jún 2014

@dixinka1987 fantasticky lekar, sympaticky, rodila som u neho v aprili, taky pohodak, zartoval pri porode, uplne odlahcil atmosferu, aj som zabudla na bolesti🙂

okbukaj
29. jún 2014

@lubkaurm ano je velky srandista, pohodak, perfektny je 🙂

dixinka1987
30. jún 2014

@allesandra

dakujem.... ja urcite tam idem rodit

cheequix
autor
21. okt 2014

Baby, len zla sprava pre tie, ktore zvazujete Zahumenskeho - dokinko nam odchadza z Kocha do Trnavy ☹ spytala som sa ho, ze ci ma rad velke vyzvy sa pousmial, ze veru ano 😅

cheerlady
21. okt 2014

@cheequix to naozaj? Ja som dnes bola u neho na NT screeningu,bola to rychlovka,ale pocit z neho super.a zvazujem zmenu gynekologa,tak nad nim vazne uvazujem.nevies kam do Trnavy a odkedy tam bude?

saxana36
21. okt 2014

jej super dr.som pri nom rodila svojho dnes uz pomaly 15-rocneho syna, som myslela ze je v Prahe

cheequix
autor
21. okt 2014

@cheerlady myslím, ze v TT je len jedna porodnica, tak tam ma byt prednostom. Časovo neviem, ale predpokladám, ze do konca roka bude minimálne čiastočne aj v Kochu

cheerlady
21. okt 2014

@cheequix hm,tak teraz neviem co spravit-zaplatim si poplatok u Kocha a on mi potom odide do TT... 😒 ty k nemu chodis ku kochovi?

cheequix
autor
21. okt 2014

@cheerlady ano ku chodím k nemu ku Kochovi a aj mne je to ľúto :-/

allesandra
30. okt 2014

@cheequix je to smola...tiež som to už pocula....zajtra tam idem, tak zvažujem ku komu sa dat.
😒

cheequix
autor
30. okt 2014

@allesandra ťažko ti na to asi dá niekto jednoznačnú odpoved, každá pacientka preferuje asi toho svojho u kocha. Ja tu prave dnes ležím s dnovym babom 🙂 prijímal ma Zahumensky, odrodila Marcisova spolu so Zavodskou. Všetci traja veľmi fajn.

allesandra
30. okt 2014

@cheequix zavodska je taká mladucka?

cheequix
autor
30. okt 2014

@allesandra to je ondackova

allesandra
31. okt 2014

Asi sa dam k Dittemu, uvidím ci ma bude moct zobrať.

makromolekula
23. nov 2014

Babeny tak naozaj odchadza do Trnavy?

makromolekula
23. nov 2014

@allesandra
@cheequix Babeny neviete prosim od kedy bude v Trnave? dakujem

cheequix
autor
23. nov 2014

@makromolekula uz by tam mohol byt, lebo ked som rodila (bude to mesiac), mi bolo povedané, ze ešte 2 týždne bude v Kochu a potom odchádza do TT.

makromolekula
23. nov 2014

@cheequix dakujeem

allesandra
23. nov 2014

@makromolekula
od januára

lenusa43
20. feb 2015

Pán doc. Záhumenský je u nás v TT ako prednosta, má rizikové pacientky a dnes som bola u neho prvý krát na konzultácii. Urobil na mna skvelý dojem, určite veľký odborník s mnohými skúsenosťami. Ja som diabetička a neviem či mám byť jeho pacientkou, alebo ísť do ba na antolskú kde sa nám diatehulkám venujú viac???!!

haimi
11. mar 2015

@lenusa43 ahoj, a ako sa k nemu ako rizikova viem dostat? V rizikovej poradni ordinuju len normalni lekari 😕

lenusa43
13. mar 2015

@haimi on ordinuje na rizikovej ambulancii len piatky, tuším od 9.00 do 12.00, ale ako si vyberá pacientky to neviem (myslím, že záleží od diagnozy, ale skutočne neviem)

haimi
13. mar 2015

@lenusa43 aha, lebo piatok je tam napisana mudr. Chovanova a Ondrusova 😕

buranova
17. feb 2016

Ja som u neho rodila pred 3 tyzdnami v TT a veeelka spokojnost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre