Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

certica
21. júl 2009

ranko ranicko 😀

kukinovi krasny narodkovy dnik, vsetko NAJ, veeeeela lasky a blaznovstiev 😎

len tolko zatim, viac moment. nestiham...

dadka212
21. júl 2009

dobré ránko 🙂

Kuki malému Kukimu všetko najlepšie k narodeninkám 😵

Jankaw ja som tiež pred pôrodom schudla 1kg a nechutilo mi jesť a keď som niečo zjedla tak som to vyvrátila...

tehula
21. júl 2009

jankaw> ja som krvacala po poslednom vysetreni a zacali mi zas menstr. bolesti.....potom dosli uz kontrakcie a v ten den som aj rodila. S vahou ti neporadim, lebo to uz som sa nevazila posledny tyzden, ale co sa chuti do jedla tyka, ja som nemala uz cely posledny mesiac. Ja som vlastne za posledny mesiac mozno pol kila pribrala, lebo som skoro nejedla

luciarichard
21. júl 2009

Ahojte chcem sa spytat na utz klbikov mali sme ist do Pezinku ale doktor tam ma stale dovolenku tak sa chystamev piatok na antolsku, viem ze ambulancia je oproti gynekolog. ambulanciam ale chcem sa spytat ci sa tem treba objednavat alebo ake su tam ordinacne hodiny ... diiik

dadka212
21. júl 2009

Lucia už nemá dovolenku mal do 11-teho ja som tam bola v piatok 17-teho

tehula
21. júl 2009

luciarichard> objednat sa netreba, ale hoci ordinuju pondelky a stvrtky od 8,00 do 10.30, tak tam treba naklusat uz na tu osmu, lebo inak sestricka pinda jak chora vrana. Ide to rychlo, zvacsa beru aj viac miminiek dovnutra naraz

bibi1711
21. júl 2009

lucia: na antolskej v piatok nerobia. Su tam stvrtok a pondelok. Objednavat sa netreba a najlepsie je prist na 8. Je tam taka nemila sestra, ked ste tam neboli poslani, bude mat reci...ale vezme vas.

katrin79
21. júl 2009

ahoj tehula, ako ste spinkali? moja este stale spi, chcem ist do lekarne a ona nie a nie sa zobudit

tehula
21. júl 2009

Katrin> no spava zle. Zas do tretej som ju mala v posteli. Uz ani papat nepytala, len stale ocko otvarala a kontrolovala, ci som pri nej 😀 😀 Potom uz odkvacla, tak som ju dala do postielky a spala. No o siedmej uz zas bola hore. Tak som nakrmila a sla sa prebrat......ona samozrejme chrni dalej. Idem ju ale zobudit, lebo chcem ist von pomaly

tehula
21. júl 2009

Baby, precitala som si tu diskusiu o tej antikoncepcii Cerazzete. No neviem, ci sa na to dam. Skor negativa sa pisali, no najhorsie je ze to ide do mlieka predsa a jedna pisala, ze jej dieta malo z toho nejak hormony posahane.

Idete to skusit uzivat, ci sa spoliehate na prerusovanu suloz a ine metody?
Ja som na vazkach

dadka212
21. júl 2009

Tehula ja skôr uvažujem o nehormonálnej antikoncepcii, aj keď tato ma stále presvedčuje, že on je dobrá a spolahlivá antikoncepcia, tak raz sa môže stať a potom čo, keď viem, akí sme obaja plodní a ja už viac detí nechcem, dnes idem na prehliadku po šestonedelí, tak uvidím skúsim sa jej na to opýtať...

bibi1711
21. júl 2009

baby, ked je vonku takto teplo, chodite s detickami von? Ja sa dost bojim, aby nebola prehriata...

dadka212
21. júl 2009

Bibi ja chodím doobeda do tej 11-tej alebo poobede tak po 17-tej, šak to by aj mňa aj Matúška porazilo na tom slnku 😝

bibi1711
21. júl 2009

Ze?Lebo ja byvam pri strkovci a tam veselo kocikuju cely den...

dadka212
21. júl 2009

ja keď vylezem von tak malá je okamžite spotená šak v tom kočíku je jak v saune a ja s Maťom sme hneď celí červení a tiež spotení 😝

luciarichard
21. júl 2009

dadka manzel tam dnes volal a povedali mu ze aj tento tyzden ma opat dovču 😠

luciarichard
21. júl 2009

Dadi teraz citam ze si bola v piatok tak to potom nie je ten isty lekar lebo teto co nas poslali od pediatricky ma robit utz klbikov utorky a strvrtky mezi 12.00 - 13.00. Je v Pezinku viac ortopedov ?

dadka212
21. júl 2009

Luci je to on, len on robí aj piatky od 9-10...
...a ty si odkial, že máte ísť do PK???

luciarichard
21. júl 2009

dadi my byvame vo sv. juri v jurskom parku 🙂

dadka212
21. júl 2009

jáj ja že si z BA keď máš v pase, že si z Bratislavy 🙂

katrin79
21. júl 2009

pozdravuje vas katka1981, nema cas sem chodit, Sofinka im dava zabrat, nechce vobec spat, boli dnes u lekarky a povedala, ze mala ma reflux,preto ju stale boli brusko a nemoze ani spinkat, len stale place, o 3 tyzdne idu na sono a ak to bude stale pretrvavat, tak ze je to v mlieku a budu musiet prejst na umele mlieko, katka uz je z toho dost nestastna, tak hadam sa im polepsi

akinomka
21. júl 2009

Kukik, krasne narodeniny vela lasky, zdravicka a usmevov.

jankaw...ak sa ti padlo brusko, mozno pride porod aj skor. co ale neva, vsak si v 38 tt. ja vsak na vasom mieste by som uz rozmyslala nad krsnym menom, len priezvisko vam v porodnici asi neprejde 😉

bibi1711
21. júl 2009

Ak ste v kontakte s katkou, nech skusi napisat annag, ma svoju temu v babatkach Dakujeme Annag, moja mala ma tiez reflux, stale nam plakala, chcela byt len na prsniku, ale anna nam velmi pomohla. Tiez mi hrozili tym, ze budem musiet prestat kojit. Nech to aspon vyskusa.
B

katrin79
21. júl 2009

bibi: som s nou v konakte, len ona nechodi teraz na net, tak neviem, ako by sa spojili

majkas
21. júl 2009

ahojte,

ako sa mate? ja som na tom podobne jak katka, mala dava zabrat. sem tam dojdem precitat ale dokial docitam mala uz place... 😒

dneska mame tazky den s malou, cele doobedie od rana od pol 6 sa mi spinala a po kazdom takom krci vracala, upokojila sa sice pi prsniku ale co z toho ked vsetko islo von. spala asi 2krat po pol hodke... az teraz od pol2 spi zatial v kuse bez krcov. netusim z coho to mohlo byt, ci som ja nieco pojedla ci z liekov (doliecujem zapal prsnika a brala som antibiotika sumamed)... dufam ze uz sa to nezopakuje. lebo je to unavne aj pre mna ale hlavne mi jej bolo strasne luto ze nemoze spinkat a cela bola nervozna...
myslite ze to vracanie moze byt reflux? raz sa na to uz stalo len to trvalo podstatne kratsie...

tehula
21. júl 2009

ja idem kocikovat aj cez obed, ale na kratsie, aby sa mala nedehydrovala. CO mam robit ked mi nespi v noci a potom neskoro vstavame? Dnes som bola od 12tej do 14tej, no co uz, ale behali sme aj v tieni, kde sa dalo.
Poobede som cas von nemala ist.

Katke drzim palce, je to des, mne stacia Heidinkine revy a to ani problem nema len mna si vyzaduje

luciarichard
21. júl 2009

baby co kojite davate v tychto teplach babatkam aj caj alebo vodu ???

inneska
21. júl 2009

ahojte...tak nám sa darí super, erik je zlatunký, v noci spinká, budí sa len na kojenie.. a cez deň sme väčšinou hore, ale sme spokojný, takže si toho dosť stihnem porobiť a vôbec nie som unavená 🙂

majka..snád to reflux nebude, mne dokina v nemocke vravela, že reflux sa dá stanoviť tak okolo mesiaca...tak verím, že to bolo len chvílkové a prejde to 🙂 my sme akurát dnes mali prvé bolenie bruška...resp. nemohli sme sa vykakať, tak úradovala rúrka a pomohla...a potom po spánku zase plač, ale dala som mu napapať a zatial spinká..neviem, či bol až tak moc hladný, ked tak spustil 😅 lebo ked je hladný, tak nezvykne plakať,len tak mrnká 🙂

a katke držím palčeky, nech sa sofinke polepší a sú spokojné 🙂

inneska
21. júl 2009

luci...ja dávam, odporučila mi sestrička od dokiho...prvý krát som dala vodu, pekne mi ju vypil a potom čajík, kamilkový alebo feniklový 🙂

tehula
21. júl 2009

lucka, ja nedavam okrem mlieka nic. POvedala mi dokina, ze prevarenu vodu mozem dat, ked budem mat aj ja pocit smadnej tavy, ale snazim sa malu prikladat casto a vonku max 2hodiny byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre