Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katka1981
26. nov 2009

dakujem baby, teraz sa hra boze kedy pojde spat? Ved pekne o 19. zaspala. Snad si nenarusi na trvalo rezim. Jak jej padli presne 2 mesiace bola jak hodinky, taka som bola pysna, no idem sa pokusit ju uspat, ja som zozrala 6 mafinov, boze, mne uz aj teplaky budu male 😀

katka1981
26. nov 2009

Baby oni sa dohodli. Vcera bola super, vsetko som zameskane dobehla, pozehlila, poprala, no co uz. Trva to od nedele, len nech je zdrava, snad sa to skoro skonci. Inak dnes mala brokolicku a prdi ako gulomet 😀

kukenzi
autor
26. nov 2009

no moja krasavica este nespi, sme dnes prisli z prechadzky o 19.30h, okolo 21h som ju zaniesla do spalne a docitavala vytlacene, co mam zameskane, neprecitane... a lsledovala som herecku a ona zacina davat nohy pod brusko a snazi sa posuvat... huraaaa, lebo ona je strasne leniva a skeri sa tam ako besna, tak som jej pustila kolotoc a odisla, ved aj ja chcem kusok casu pre seba

bibi1711
26. nov 2009

Ja som dnes kupila brokolicu...tak sa teda mam na co tesit🙂

katka1981
26. nov 2009

No ja uz som mala nervy tak ju usiel uspat muz, ja len pocujem rehoty jak svina, a dojdem a ona otocena na opak, presla cez velky vankus, no baby idem uspavat, snad nezosediviem.

kukenzi
autor
26. nov 2009

mneme, presne, drzat ruky pri tele, lebo tie nekoordinovane pohyby ju rozjasia este viac, potom sa nevie ukludnit, len som zrusila uz cestovny vankus, lebo si ho davala na hlavu a cely ho hryzla, tak som jej skusala dat kojenecky a cely ho nad seba zdvihla... no neviem, co jej spravit ako nahradu, nech si ma k comu pritulit hlavicku a nestiahne to... prave ma napada maly vankusik pod plachtu, idem vyskusat, co to spravi

katrin79
26. nov 2009

no vy ste sa dnes rozpisali...tak vidim, ze ficia FP hracky, idem kuknut nieco na net...lebo ja do obchodakov teda moc nechodim, bola som predvcerom v auparku a normalne na druhy den som mala pocit, ze na mna lezie chripka...ja vzdy ked idem do takehoto centra, tak mam pocit, ze je tam vo vzduchu milion bacilov, malu som pre istotu nechala vonku s muzom, nech sa prechadzaju v sade

Dadka, no to tvoja mala je ina sikovnica u nas sedenie zatial nehrozi, ale prevracia sa neskutocne, musim davat taky pozor, aby sa mi niekde neskotulala

kaska
26. nov 2009

dadka no super pokroky, to je uzasne, moj maly je lenivy po muzovi, on tak skoro sa ani nepretoci.
Mojho muza babka chova zajuce na dediden, tak zajaca mat dufam budem pre maleho a mama mi prave dnes vybavila od niekoho znameho domace kurence. To aj bravcove a hovadzie by mali nasi drobci papat?

katrin79
26. nov 2009

inak baby, ja som bola po sto rokoch tento tyzden s muzom v meste na veceru, malu som nechala so segrou, nastastie sme sa nemuseli o pol hodinku vratit, coho som sa najviac bala, sice si chvilku poplakala pred spanim vsade pozerala a nikde nas nevidela 🙂 ale potom zaspinkala.... no ja som sa tesila von ako mala, lebo fakt od narodenia malej som nikde takto bez nej este vecer nebola a som sa citila ako Alenka v risi divov 😀 normalne mi to super padlo tak sa odreagovat a neriesit stale babatkovske vecicky...

katka1981
26. nov 2009

Spinka

kukenzi
autor
26. nov 2009

kaska, bravcove som synovi dala hadam az v dvoch rokoch, pripadne veeelmi veeeelmi vynimocne (napr. v plnenej paprike) hovadzie asi tiez po roku. davala by som kuracie, morcacie, telacia, kralicie

katrin79
26. nov 2009

kaska: moji rodicia tiez chovaju zajace na dedine, tak som aj rozmyslala, ze to asi budem potom malickej davat

katrin79
26. nov 2009

kuki: a to kuracie si davala ake? fakt treba take speci ako tu baby pisali?

katka1981
26. nov 2009

Na rukach mi zaspinkala rychlo, vybozkavala som jej celu hlavicku, pritulila ju k sebe a uz je v postielke, uvidime dokedy. Chuda svagrinka s bratom, budu mat blbu noc, Janicko 3,5 rocny ma 40 horucky, len aby to nechytila sestricka Nelka 6 mesacna.

mneme
26. nov 2009

kaska, tak to mas super - ja mam uprimne povedane z masa hrozu, lebo ho vobec nejem, takze ho velmi neviem ani uvarit (len rybky, kuracie a morcacie prsia). nehovoriac o tom, ze mi nie je vsetko jedno, ked ho musim cistit a krajat. no ale teraz ho pre malu uz pomaly budem musiet zacat zhanat. ako je to s hovadzim a bravcovym neviem, ja ho urcite nebudem davat. citala som, ze drobci maju dostavat kura, morku, kralika a telacinu a to sa teda aj pokusim nikde kupit a volajako sa s tym popasovat 😝

kaska
26. nov 2009

vidis telacinku, to je dobry napad. no my nejeme ani bravcove (iba kindersunku) ani hovazdie. Ale napr ani zajaca nejeme, to bude jest len maly. A ako im to budete pripravovat? len uvarit vo vode to masko? Ci ako?

Katrin ja som uz tiez bola bez maleho, isla som do BA kadernicke a potom som isla trochu po obchodoch a tiez mi to celkom dobre padlo, ale aj tak som stale myslela na maleho a potom som rychlo prasila domov za nim. Ale treba ist raz za cas na chvilu takto, aby lovek aj na ine myslienky prisiel.

mneme
26. nov 2009

kuki - presne toto iste robi ta moja buchta s kojacim vankusom 😎

katka1981
26. nov 2009

Nasi chovali kedysi zajace. Najhorsie bolo, ked som si malicke oblubila a mali aj mena, take boli krasne. Mali sme jedneho co bol strasne velky, mal hlavu velku aj oneee 😀 a tak mudro pozeral, preto sa volal Mudros. Ked som sa vrtaila z dovolenky v Taliansku, cakal ma gulas, ze to je gulas z Mudrosa, ani som sa ho nedotkla, chudacisko, tak dopadol.

kukenzi
autor
26. nov 2009

no moja "uz" zaspala, este ju pojdem o chvilu prelozit do postielky, lebo vynimocne zaspala pri mne, lebo ja som mala potrebu ju stiskat

kukenzi
autor
26. nov 2009

katrin, ja som davala to hormonove 😖 , mna bio ani nenapadlo a napr. bio zelenina neviem vlastne aka je, kedze podla mna taka neexistuje. pretoze ak sa pestuje v sklenikoch, uz to nie je bio, lebo nema prirodzene slnko a ak je vonku, tak sa nevyhne kyslim dazdom 😅

kukenzi
autor
26. nov 2009

katrin, zavidim ti ten vecer von, ja nemam absolutne komu nechat krpcov, kedze tu nemam ziadnu rodinu 😔 , ale 18.12. som zistila, ze su tu nedvedovci, tak rozmyslam, ze pojdem s oboma krpcami 😕 😨 , martinko hadam obsedi a drndusa v manduci hadam aj spinkat by mohla, oni mavaju pohodove vianocne koncerty, normalne v kulturaku, kazdy sedi 😅

kaska
26. nov 2009

zevraj bio zelenina je taka, ze normalna zelenina je 5x postriekana pesticidmi a bio "len" 3x. A to je akoze bio.

u nas prave uspava tatino na gauci a maly sa s nim rozprava 🙂 no to zasa bude na dlho. idem hodit sprchu a potom uspim ja.

kukenzi
autor
26. nov 2009

kaska, ja som masko varila len v obyc. vode a kvoli chuti dala bobkovy list, pripadne 1-2kvapky olivoveho oleja. k tomu zemiakove pyre alebo ryzu.

katka1981
26. nov 2009

Baby, aka je sanca im dokazat ze to nie je bio???????? Ona nie je bio 100% ved to tam aj pisu, ze ako to vlastne je. Je to komplikovane lebo minimalne semeno je namorene, inak by ho zozrali skodci (male zvieratka....), podalsie, ajked robime co sa da, mimca neuchranime, ovzdusie je znecistene. Zoberte si, ze my byvame v 1. stupni ochrany a hned za nasim pozemkom je 4. stupen ochrany. Je to les chranenu EU, nesmie sa tam ani haluz zodvyhnut zo zeme. Viete ako tu kradnu drevo? Viete ako tu za bieleho dna likviduju stromy? Viete ako sa tu palia matrace a ine svinstva? Ja som tak vynadala susedovi, mala som tehotensky hormon, on ze len palil trosku matrace, som na neho nahukala tak, ze mi potom hlasili aj ze pojdu opekat. Viete ako to neznasam? Potom normalni umieraju na rakovinu, hoci nefajcia, nepiju, nepalia bordel. Fuj, take zakony by som vymyslela, ze by som im paprce odsekla a spalila v tom ohni, co zalozili.

bibi1711
26. nov 2009

My tiez nejeme kralika, ale malej donesiem domaceho od sestry, bravcove nedam, hovadzie az neskor...kurecie, morcacie a telacie staci podla mna.
Ja ho len varim vo vode, nc ine asi babtka nemozu, aj tak, ked zacnu prikrmy musi to byt pre nich sok, ked doteraz poznali len jednu chut a teraz na ne vybalime vselico. Moja mala sa dnes tak natahovala za rozkom...az mi jej luto bolo.
My sme dnes boli s manzelom na torticku, ale aj s malou. My tu nikoho nemame, ale ja by som sa aj bala ju s niekym nechat. V decembri mame stretavku z gymka, tak bude musiet s niekym ostat doma, kedze sme s mazelom byvaly spoluziaci.

Kati, ako ti inak Sophi papa prikrmy?Ide vam to?

kukenzi
autor
26. nov 2009

ked mal syn rok, tak sme s kamoskami (vacsinou sme vsak boli len dve 😀 ) raz za mesiac vypadli do mesta

kukenzi
autor
26. nov 2009

kaska, to je dobre 😀 😀 😀 , ze len 3x postriekana je bio 😀 , tak to budem rovno nosit od nasich, ta bude potom turbo mega bio 😀

kukenzi
autor
26. nov 2009

moj drahy uspava maleho a to je neverending story, katastrofa, este teraz sa tam rozpravaju a smeju 😝

katka1981
26. nov 2009

Baby ak sa chcete otravit pesticidmi, kupte si vino, poradim vam kde. 2x denne striekal vinohrad, no des.

kaska
26. nov 2009

No presne kati, my velice bio a tutuli mutuli a aj tak ich neuchranime. A potom v patnastich mi pride zafajceny...alebo nieco podobne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre