• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rodili sme na Antolskej

21. marca 2010 
Baby co je KBK? kablovka ci co?
26. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne spi cez den vela. preto vecer nemoze zaspat. on sa uz po hodine a pol pyta spat a niekdy vie spat aj 2 hodiny v kuse 3x za den. potom ze vecer je taky culy.
kati vsimla som si tu temu, idem kuknut, haha
26. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby bolo keby :grinning:
Kati nasa mala dnes rano sa vykecavala ako diva, a ja som sa nevedela prebrat, az ked sa jej parkat podarilo pekne povedat ahoj, nie dokonale, tak som to uz nevydrzala a vybozkavala ju.
ja pozeram panelak vecer, ja som uplne sibnuta, si hovorim, ze taka blbost a ja to pozeram kazdy den...ale pre mna to je taky relax...sice divny ale je :grinning:
26. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaska, idem aj ja heheh do tej temy, kaska, cakam tam tvoj prispevok heheheh
jesisi jedna tam pise, ze maa sex na cintorine, no zbohom...
tak baby nie ze teraz vsetky odidete do tej zaujimavejsej temy :grinning: :grinning:
kaska, ja som prispela
26. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
citala som zameskane a mam poznacene, tak sa idem pytat :grinning:

kaska preco sa bojis, aby malemu nenatieklo pri kupani do usiek? neboj z toho zapal stredneho ucha nedostane, to su take myty nasich mám... ved deti od 4m. uz chodia plavat a neraz sa potapaju, uska sa vysusia papierovym obruskom a je vyriesene... zapal byva sposobeny bakteriami a virusmi, nie vodou :wink:, aj ked je pravda, ze plavci ho maju castejsie
baby zapnite si stv1
to je ooops
26. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam na uska vo vode velky pozor,bojim bojim
26. nov 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kaska si stazuj, ze 3x spi markus cez den 2h :rolling_eyes: :wink:
26. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mimoooo....vy pisete jak o zivot...ja na konikovi a muz povesal pradlo, popratal kuchynu...uz mam vycitky:slight_smile:
Kati...dedko je super...:slight_smile:si ma pobavila...ako vzdy:slight_smile:
Nasa zaspava pri kojeni , raz v zivote mi zaspala sama v posteli a to som manzelovi plakala, ze ma uz nepotrebuje...:slight_smile:

Presne ako pisete, teraz sme mali zle dni, teda noci, nechcela spinkat a ja som mala uz aj nervy, ale ked sa na mna vyskeri, je mi to taaaak jedno...to sa neda ani hnevat na take mile zlate...

My doobedu spime hodku, poobede 2-3 a v kociku k veceru hodku asi, mozno trosku menej.Baby, mysliete vazne ze to bio nie je bio? Som dnes za jednu brokolicu, tri jabka a spenat dala 200 korun :unamused:
ano kuki, uz viem, uz som to zistila, presne to ma moja mama tak vystrasila, ze moze z toho dostal zapal :slight_smile:
kaska, prispela si? kokso ja som bola len na skok, ale na cintorine? asi nejaka choroba
inak som pozerala vcera damsky magazin, tak hovorili o kupani babatiek, ukazovali fotky a babo sa ma ponorit do vodicky tak, ze sa namocia aj cele uska
Bibi bud rada ze 200 korun a nie 200 eur. Baby ale mame zlatych muzov ze?
26. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malu kupem tak, ze ma usi vo vode...a nestazuje si...
cintorin?????????beeee
26. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby a potom mi nezavidte, ze mi mala zaspi vecer o osmej, ked vase babatka vam to cez den vynahradia a pekne spinkaju na rozdiel od mojej nezbednice :wink:
26. nov 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin, to vazne??? No ja mam zakodovane od mojej mamy to co Kaska a ostanem pri tom, ved mne sa mala nesmesti ani po sediacky do vanicky uz. :grinning:
26. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, vidis ake mas vychovane dieta? :grinning:
no idem ja do postielky, uz som unavena, uvidime aka bude noc...prajem vam dobru a dlhu nocku :wink:
ja vo vanicke nekupem uz asi 2 mesiace :grinning:
katka: ano vazne, tiez som to nevedela, ale uz som mudrejsia :wink:
26. nov 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bibi, co za vycitky? nech len chlap troch pomoze, ved sa staras nonstop o jeho dieta a on to ocividne vie... bez vycitiek :wink:

moja mala po rannom zobudeni do hodinky zaspi na asi 40min. cez obed 20min. - 2h, ale to musim spat s nou, alebo byt s nou vonku, co sa cez obed velmi neda, kedze vtedy spi maly, teda nie vzdy, ale mal by a k veceru da dalsich 20-40min... ved vravim, ze sme jej zabudli naprogramovat spanok a to ona zvykla cely den len vyspavat, to je pravy opak maťka
26. nov 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja si suche usi ani neudrzi, spliecha tak, ze sa skoro zatopi, niekedy sa az ojim.
Nechodite niektore na plavanie s malymi? Ja by som chcela, malej sa paci vo vode, ale sa bojim, ze ochorie, este ked je ta chripka...
26. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, my sme skusili 2x velku ale my mame hrozne hlboku vanu, a skoromi urvalo krize ale asi kupime vacsiu vanicku a dam ju na zem a tam ju okupem. Myslim vo vani hehehe, ja som uplne vychechtana, dokonca sa smejem na oooops, co inokedy prepinam. Asi mi preplo z mafinov.
26. nov 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby, ja som sa tiez uz milovala na pamatniku padlych hrdinov v tej "nadobe" kde horel akoze vecny ohen a aj v saune, ak budem mat cas, pojdem pocmejdit do tej temy :grinning:
26. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok