Rodili sme na Antolskej

kukenzi
9. júl 2009

ahojte,

ktore ste uz porodili, sup sem 😉 nech sa zbytocne nevykecavame v teme, ktora na to nie je urcena.. 😉, pretoze nove babenky potom stracaju prehlad a potrebne info sa tam stracaju

katka1981
26. nov 2009

Baby co je KBK? kablovka ci co?

kaska
26. nov 2009

no mne spi cez den vela. preto vecer nemoze zaspat. on sa uz po hodine a pol pyta spat a niekdy vie spat aj 2 hodiny v kuse 3x za den. potom ze vecer je taky culy.
kati vsimla som si tu temu, idem kuknut, haha

katrin79
26. nov 2009

keby bolo keby 😀

katka1981
26. nov 2009

Kati nasa mala dnes rano sa vykecavala ako diva, a ja som sa nevedela prebrat, az ked sa jej parkat podarilo pekne povedat ahoj, nie dokonale, tak som to uz nevydrzala a vybozkavala ju.

katrin79
26. nov 2009

ja pozeram panelak vecer, ja som uplne sibnuta, si hovorim, ze taka blbost a ja to pozeram kazdy den...ale pre mna to je taky relax...sice divny ale je 😀

katka1981
26. nov 2009

kaska, idem aj ja heheh do tej temy, kaska, cakam tam tvoj prispevok heheheh

kaska
26. nov 2009

jesisi jedna tam pise, ze maa sex na cintorine, no zbohom...

katrin79
26. nov 2009

tak baby nie ze teraz vsetky odidete do tej zaujimavejsej temy 😀 😀

katka1981
26. nov 2009

kaska, ja som prispela

kukenzi
autor
26. nov 2009

citala som zameskane a mam poznacene, tak sa idem pytat 😀

kaska preco sa bojis, aby malemu nenatieklo pri kupani do usiek? neboj z toho zapal stredneho ucha nedostane, to su take myty nasich mám... ved deti od 4m. uz chodia plavat a neraz sa potapaju, uska sa vysusia papierovym obruskom a je vyriesene... zapal byva sposobeny bakteriami a virusmi, nie vodou 😉, aj ked je pravda, ze plavci ho maju castejsie

katka1981
26. nov 2009

baby zapnite si stv1

kaska
26. nov 2009

to je ooops

katka1981
26. nov 2009

aj ja davam na uska vo vode velky pozor,bojim bojim

kukenzi
autor
26. nov 2009

kaska si stazuj, ze 3x spi markus cez den 2h 🙄 😉

bibi1711
26. nov 2009

ja som mimoooo....vy pisete jak o zivot...ja na konikovi a muz povesal pradlo, popratal kuchynu...uz mam vycitky🙂
Kati...dedko je super...🙂si ma pobavila...ako vzdy🙂
Nasa zaspava pri kojeni , raz v zivote mi zaspala sama v posteli a to som manzelovi plakala, ze ma uz nepotrebuje...🙂

Presne ako pisete, teraz sme mali zle dni, teda noci, nechcela spinkat a ja som mala uz aj nervy, ale ked sa na mna vyskeri, je mi to taaaak jedno...to sa neda ani hnevat na take mile zlate...

My doobedu spime hodku, poobede 2-3 a v kociku k veceru hodku asi, mozno trosku menej.Baby, mysliete vazne ze to bio nie je bio? Som dnes za jednu brokolicu, tri jabka a spenat dala 200 korun 😒

kaska
26. nov 2009

ano kuki, uz viem, uz som to zistila, presne to ma moja mama tak vystrasila, ze moze z toho dostal zapal 🙂

katka1981
26. nov 2009

kaska, prispela si? kokso ja som bola len na skok, ale na cintorine? asi nejaka choroba

katrin79
26. nov 2009

inak som pozerala vcera damsky magazin, tak hovorili o kupani babatiek, ukazovali fotky a babo sa ma ponorit do vodicky tak, ze sa namocia aj cele uska

katka1981
26. nov 2009

Bibi bud rada ze 200 korun a nie 200 eur. Baby ale mame zlatych muzov ze?

bibi1711
26. nov 2009

ja malu kupem tak, ze ma usi vo vode...a nestazuje si...
cintorin?????????beeee

katrin79
26. nov 2009

no baby a potom mi nezavidte, ze mi mala zaspi vecer o osmej, ked vase babatka vam to cez den vynahradia a pekne spinkaju na rozdiel od mojej nezbednice 😉

katka1981
26. nov 2009

katrin, to vazne??? No ja mam zakodovane od mojej mamy to co Kaska a ostanem pri tom, ved mne sa mala nesmesti ani po sediacky do vanicky uz. 😀

katka1981
26. nov 2009

bibi, vidis ake mas vychovane dieta? 😀

katrin79
26. nov 2009

no idem ja do postielky, uz som unavena, uvidime aka bude noc...prajem vam dobru a dlhu nocku 😉

bibi1711
26. nov 2009

ja vo vanicke nekupem uz asi 2 mesiace 😀

katrin79
26. nov 2009

katka: ano vazne, tiez som to nevedela, ale uz som mudrejsia 😉

kukenzi
autor
26. nov 2009

bibi, co za vycitky? nech len chlap troch pomoze, ved sa staras nonstop o jeho dieta a on to ocividne vie... bez vycitiek 😉

moja mala po rannom zobudeni do hodinky zaspi na asi 40min. cez obed 20min. - 2h, ale to musim spat s nou, alebo byt s nou vonku, co sa cez obed velmi neda, kedze vtedy spi maly, teda nie vzdy, ale mal by a k veceru da dalsich 20-40min... ved vravim, ze sme jej zabudli naprogramovat spanok a to ona zvykla cely den len vyspavat, to je pravy opak maťka

bibi1711
26. nov 2009

moja si suche usi ani neudrzi, spliecha tak, ze sa skoro zatopi, niekedy sa az ojim.
Nechodite niektore na plavanie s malymi? Ja by som chcela, malej sa paci vo vode, ale sa bojim, ze ochorie, este ked je ta chripka...

katka1981
26. nov 2009

bibi, my sme skusili 2x velku ale my mame hrozne hlboku vanu, a skoromi urvalo krize ale asi kupime vacsiu vanicku a dam ju na zem a tam ju okupem. Myslim vo vani hehehe, ja som uplne vychechtana, dokonca sa smejem na oooops, co inokedy prepinam. Asi mi preplo z mafinov.

kukenzi
autor
26. nov 2009

no baby, ja som sa tiez uz milovala na pamatniku padlych hrdinov v tej "nadobe" kde horel akoze vecny ohen a aj v saune, ak budem mat cas, pojdem pocmejdit do tej temy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre