Rodili ste niektorá pri Melicherčíkovi vo Zvolene?

pajinka23
21. apr 2009

Ahojte babulky,kedze je tu vela mamiciek ktore rodili vo zvolenskej porodnici....Chcem vas poprosit o nazor na konkretneho porodneho doktora Melichercika....velmi by som chcela poznat vase nazory,pripadnu chvalu alebo kritiku...takze sup sup do pismenkovania 😅 😅 😅 😅

vivien22
22. apr 2009

Ahoj pajinka23 - ja som rodila pri Melicherčíkovi zhruba pred mesiacom. Akurát mal službu keď ma prijali. No poviem pravdu, že keď som ho prvý krát uvidela, nemala som z neho dobrý pocit. Hneď som zisťovala, že dokedy má službu a či ho ešte stihnem. Ale stihla som 🙂 No a pri pôrode bol celkom v pohode. Srandoval s manželom, a mne pri poslednom zatlačení pomohol, že ma nastrihol, lebo som malého nevedela vytlačiť. Nastrihnutie som vôbec necítila. Takže pri pôrode ho môžem ohodnotiť, že bol celkom fajn. Aj keď najdôležitejšia je pôrodná sestra. Tá spraví celú prácu a doktor už len vyberie bábätko. Ja som mala sestričku Šulajovú, veľmi zlatá žena. 🙂 Myslím, že na lepšiu som ani nemohla natrafiť. No ale to šitie potom, to bol druhý pôrod. 🙂 Strašne ma to bolelo, cítila som asi každý vpich a to som to mala umŕtvené. Čo som sa potom rozprávala s babami tak, že Melicherčík je v tomto dosť necitlivý. To môžem teda potvrdiť. Ale celkový dojem po pôrode je v celku dobrý. Nemusíš sa báť. On je tam dôležitý naozaj iba tú poslednú fázu. Všetko ostatné ti hovorí sestrička. Ak máš ešte nejaké otázky, kľudne napíš. 😉

pajinka23
autor
22. apr 2009

vivien ja sa pytam preto,lebo by som strasne nerada prinom rodila,lebo je to moj gynekolog ale niesom snim ako z dokim vobec spokojna tak si zistujem co sa len da ☹ ☹ ☹ Dufam ze mu nevide sluzba ked pojdem rodit 😒

vivien22
23. apr 2009

pajinka - no ja som ho prvý krát spoznala pri svojom pôrode, takže ho viem ohodnotiť len podľa toho. takže ty určite vieš lepšie, že aký je. ako lekár ma odrodiť musel. ale baby čo boli so mnou na pôrodnici o ňom nemali dobrú mienku, vraj je len "trepaj" a veľmi sa nevyzná. Tak ti držím palce aby si ho nestihla na službe. A prajem ľahký pôrod.

pajinka23
autor
23. apr 2009

NO AJ JA MAM MNHO ROVNAKY NAZOR AKO TIE BABULE DARMO ZE ROBI DOKIHO UZ 50ROKOU 🙂 🙂

pajinka23
autor
1. máj 2009

to tak malo babuliek rodilo pri tomto dokim???

jamaat
2. máj 2009

pajinka, v téme Zvolenská pôrodnica som o ňom čosi čítala. Tak si pozri. Prípadne sa tam spýtaj.

gabii83
15. máj 2009

ahojte ja som tiez u M. rodila a nebola som spokojna, to so sitim bolo ozaj katastrofalne, bol mozno neprijemnejsi ako samotny porod... ziadna empatia, este on bol nervozny ze som si furt dvihala zadok ale to nenormalne bolelo, tak radsej este jeden porod, ja som akurat nestihla primara, skoda ☹ 😢

😢 on odisiel o siestej ci o pol siestej a mala sa pytala na svet o 8.00 - som si lahla na stol a o 8.25 bola na svete....

takze pre M. negativne ohodnotenie, a pri druhom dufam, ze nebudeme mat stastie k nemu zase

pajinka23
autor
16. máj 2009

gabi ja sa strasne bojim ze prinom budem rodit ☹ ☹ ☹ ☹ on je taky neprijemny ja k nemu chodim je to moj gynekolog ale uz nie na dlho 😉 😉 😉 lebo snim niesom spokojna ☹ ☹ ☹ ale z mojim stastim ho urcite zastihnem ako naschval ☹ ☹ ☹ jaaaaaaaaaj

pajinka23
autor
20. máj 2009

baby dnes ma akurad melichercik sluzbu a ja mam taky pocit ze dnes pravdepodobne porodim...........................jaaaaaajjjj ja to mam za trest ze ho tam zastihnem 😝 😝

pajinka23
autor
20. máj 2009

ja necem prinom rodiiiitttt 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre