Rodili ste u MUDr. Ravingera z Nitry?

misuka05
7. aug 2012

Máte skúsenosti? Chodím k nemu už viac než rok, ročný poplatok je nejak 80 eur a chcela by som sa spýtať na pôrod. Ja by som chcela asi len konkrétne jeho. Ďakujem za rady a odpovede 🙂)

hanik90
7. aug 2012

Ahoj, ja ho poznám len z počutia. Kamarátka k nemu chodí, a tento rok u neho aj rodila a nevie si ho vynachváliť.

mandarinkadarinka
7. aug 2012

ahoj, skus Krjaka. Ten je vyborny

bodka13
7. aug 2012

mám 2 pôrody za sebou,ani pri jednom som nemala dohodnutého lekára - dala som na radu kamošky(sestrička na gynekológii),že väčšiu časť práce aj tak odvedie pôrodná asistentka a tak to aj bolo 😉 ...no a druhý syn sa narodil skôr o 3 týždne,takže by mi ten dohodnutý lekár na konkrétny termín pôrodu bol aj tak na nič ...bolo to také nečakané a rýchle-bola som rada,že sme do pôrodnice stihli vôbec doraziť 🙂

susanerose
7. aug 2012

Krjak je super, chodím k nemu, no on k pôrodom nechodi. Je to pravda, že doktor už len ukončí to, čo pôrodné asistentky urobia, tiež si myslím, že asi je to jedno, koho budeš mať. Aj keď je pravda, že pokiaľ máš dohodnutého napr. primára, tak Ti dokáže urýchliť pôrod, čo iný lekár nemôže 🙂 Tak to bolo aj u mňa. Trápila som sa 16 hodín, už samotnému lekárovi ma bolo ľúto, no bola nedeľa a on povedal, že strašne rád by mi dal vyvolávačku, no tú môže schváliť len primár alebo prednosta a tí tam cez víkend samozrejme neboli ☹ ale zvládla som to aj bez toho 🙂

katema
3. okt 2012

Ahoj, ja som rodila u Ravingera a je to velka osobnost, odbornik so srdcom.. Hoc som rodila nakoniec sekciou, ale krasne mi vysvetloval, co a ako vsetko prebehne, ukludnoval a aj po porode chodil ma kontrolovat.. Odporucam ho so vsetkymi hviezdickami.. Aj vdaka nemu mam len tie najlepsie a najkrajsie spomienky na porod 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre