Sanatórium Koch. Boli ste spokojné?

sasa80
25. apr 2007

vie mi niekto povedat ako prebieha porod v tejto nemocnici a kolko to asi stoji? Ci ste boli spokojne alebo nie?

bisi
20. júl 2011

@amouramour nie nemyslim si 🙂 ... len su podla mna v tomto smere viac organizovanejsi ... sama som mala skusenost ako v naliehavych pripadoch v case dovoleniek, nemaju sestricky ani potuchy, kto lekara zastupuje alebo v pripade uzv vysetrenia, nemaju k dispozicii lekara a daju ti odpoved, ze nevedia ci niekto bude mat cas z oddelenia prist (pritom si objednana uz niekolko tyzdnov... ked uz nastane takato situacia, ze nemaju kapacity, aspon keby telefonicky pacientku informovali a preobjednali, v sukromnych zariadeniach je tato sluzba prvotriedna) ...

veron_
20. júl 2011

@ingusa Ahoj, skus pohladat recenzie na Dr. Stanko, Smolik a na Zacoka som myslim ze nenasla nic..
@amouramour @bisi nemaju tam speci lekarov ktori su cisto iba na pohotovosti, ale kedze vsetci porodnici maju ordinacne v ambulancii iba raz do tyzdna tak si myslim, ze sa mozu potom naplno venovat rodicke....

amouramour
20. júl 2011

@veron_ tak napriklad pan doktor Mares je na ambulancii kazdy den cez tyzden...takze nemas pravdu...

amouramour
20. júl 2011

@bisi velmi zorganizovani...cakala som 2,5 hodiny oproti objednanemu terminu...a nedokazala ma recepcna objednat na termin, lebo sa nevyznala v systemoch...pan doktor je skvely ale zatial ani naznak rozdielu oproti statnemu lekarovi...azda len v cene poplatku...

amouramour
20. júl 2011

@bisi inak pre tie problemy ako si pisala vyssie zo statnej som uz raz z Kocha odisla...no a zatial nebadam az tak velke zlepsenie, holt ani to co je sukromne nei je vzdy zarukov 100% spokojnosti...

bisi
20. júl 2011

@amouramour to ani netvrdim, ze sukromne je vzdy aj najlepsie, avsak viac krat sa mi z vlastnej skusenosti potvrdilo, ze co si nezaplatis, nemas ☹ ... spokojnost je vzdy u kazdeho inak vnimana a urcite zavisi na individualnej a konkretnej skusenosti. moj prvy porod bol skvely, mily pristup, v statnom zariadeni, bez zazmluvnenia lekara, bez nadstandardu, aj prehliadky boli tip-top 🙂, zial pri druhom som mala velmi zlu skusenost, o ktoru sa radsej delit nebudem (odrodila ma porodna asistentka) ... ale sme tu, zivi a zdravi ... ja by som sa osobne obavala nedostatku lozok v pripade sukromneho zariadenia, lebo zijeme v dobe, kedy takmer vacsina chce nadstandard (ci uz v statnom alebo sukromnom zariadeni) ... ja nevyvraciam nikomu zlu skusenost, pisem len o tej svojej a nic nie je nikdy na 100% dokonale a zarucene 🙂

amouramour
20. júl 2011

@bisi mas pravdu🙂a ono fakt, aj v pripade kocha by som sa prave toho dostatku miest obavala...lebo tam nie su na lozkach len pacientky co rodia...a celkovo mi to pride tam, ze to nie je kapacitne odhadnute...lebo niektori lekari maju az prilis vela pacientiek...

gallinka
20. júl 2011

moja dobra znama pracuje v GPN KOCH a udajne momentalna neorganizovanost v objednavani je z dovodu novej prevadzky, pracuju na odstraneni vsetkych nedostatkov, chce to len trpezlivost a doveru 🙂 ... co sa tyka vybavenia novorodeneckeho odd. je udajne vo velmi dobrom stave, urcite nie menej kvalitnom ako maju ostatne statne porodnice ... lekari/porodnici maju aktualnu prax v porodoch, nie je dovod sa obavat ... ked budem mat viac konkretnejsich info, podelim sa o ne

kaia
20. júl 2011

@gallinka, dakujem za info 😉. Som rada, ze nieco k veci... Chodim sem priebezne pozerat ci sa nieco dozviem, zatial sa tu vsak vacsinou riesia peniaze atd..., co asi tych, ktori chcu vediet informacie o novootvorenom sanatoriu az tak nezaujima 😒

mummytobe
20. júl 2011

ahojte kocky a prosim Vas, niekto p. Dr. Svitekovu poznate? dakujem

ivanocka_7
20. júl 2011

ahojte, neviete mi poradit ako by som sa mohla dovolat do Sanatoria Koch, kedze ani jedno cislo co je na stranke nefunguje?...poradte mi prosim ako sa s nimi da skontaktovat...alebo tam musim ist osobne? 😒

veron_
20. júl 2011

@amouramour oki, beriem spat ze vsetci.. mne bolo tak povedane na recepcii, tak ale Dr. Ditte a Dr. Cupanik su urcite iba raz v tyzdni na ambulancii 🙂
@ivanocka_7 ahoj, cisla zo stranky im funguju, len to chce trpezlivost 🙂 ja som tiez dnes volala a na druhy krat som sa dovolala..

ivanocka_7
20. júl 2011

@veron_dakujem, tak to budem skusat teda dalej, uz som volala asi 5 krat a stale nic 🙂

raffaella
20. júl 2011

@veron_ MUDr. Smolik je vyborny nielen ako odbornik, ale aj ludsky a ma skutocne profesionalny pristup. Chodim k nemu do Probiosu uz roky a chodim tam vlastne len kvoli nemu. Aj sestricku ma dobru. Myslim, ze on posobil predtym u Kocha.

amouramour
20. júl 2011

@ivanocka_7 inak na recepcii tetuse moc nezvladaju...kedysi tam boli sestricky...dnes su to recepcne...a fakt maju problem ta objednat na termin, a to nielen vlastna skusenost, ale aj pani co bolo predo mnou...totalne chaosia...a nemyslim, ze len pan dr. mares robi cely tyzden...

amouramour
20. júl 2011

@veron_ a ty tam uz mas dohodnuty porod?bola si pozreit aj na salua tak?

veron_
20. júl 2011

@raffaella ja nemam skusenosti ani s jednym z tychto doktorov .. inac aj teraz je Dr. Smolik u Kocha a myslim ze ako externista, ale co som citala recenzie aj na neho tak nic moc. tak si ma potesila pozitivnym nazorom 🙂

veron_
20. júl 2011

@amouramour Kocha som bola vykukat hned ako otvorili - stanicna sestra nam poukazovala hadam uuuplne vsetucko co sa v budove nachadza, aj apartmany, ktore su podla mna uuplne zbytocne, ale kto chce nech ma 🙂 Dokonca nas aj s panom riaditelom zoznamila 😀, boli sme mimo "ukazkovych" hodin a rozpravali sme sa aj so setrickami - uuplne zlate, vsetko nam trpezlivo vysvetlovali..

mummytobe
20. júl 2011

@veron cauko, prosim ta mohla by si mi poradit, kde najdem nejake recenzie? kedze na tom nasilekari.sk je malokedy nieco:( dakujem pekne

laurell
20. júl 2011

@mummytobe ahoj, Dr. Svitekova mi robila vysetrenie aj ultrazvuk, je mlada, velmi mila a ma naozaj ludsky pristup, vsetko vysvetli.

lenulice
20. júl 2011

Baby, nevíte proč zůstala Dr. Sviteková v Ružinove? Resp. či se někdy v budoucnu bude stěhovat taky do Kocha? Potom jak to u ní chodí - ona tam má aj ultrazvuk, netřeba potom lítat do Kocha? Jen mě to mrzí, byla jsem se podívat v Kochu, tak jsem se na to navnadila, že by bylo fajn tam chodit na poradny a ono ne, zpátky do Ružinova :( :( :(

usacek79
20. júl 2011

@lenulice neostala v Ruzinove - je uvedena u Kocha aj ako lekar, aj ako porodnik. Mozno len, tak ako niektori ostatni, ma sluzby AJ v Ruzinove. 🙂 Alebo pripadne je to uplne cerstva zmena, ze by odisla, ale nezda sa mi.. Odkial to vies?

usacek79
20. júl 2011

@mummytobe tu najdes vo fore recenzie na veeeela gynekologov, hadam vsetkych zabehnutych 🙂 len zadaj ich meno do vyhladavaca a najdes 😉

kape
20. júl 2011

Prosim Vas babulky a ten Mudr. Peter Stanko je ten uz starsi dochodca ? Lebo ja k takemu chodim do sukromnej ambulancie v Ruzinove . Ja len ci nahodou nema menovca.

matka009
20. júl 2011

ahojte, s tou recepciou mate fakt pravdu .. ak sa uz dovolam , neda sa na nicom poriadne dohodnut, dlho to trva . V gpn-ku sa striedali sestricky a vedeli hned poradit, vyratat termin a tu nic..este sa na teba aj ocapia ak namietas no hroza. slaba stranka Kochu,. ☹ Inak ked sme sa boli pozret na sale velmi mile sestricky, vysvetlia , poradia aj pani stanicna bola velmi mila, ochotna , dlho sa nam venovala. Inak to novorodenecke je malinke, take utulne , maju tam spickove stroje co sme tam pozerali takze na dobrej urovni. Dokonca v ramci navstevy porodnice Vam zoznamia aj s novorodeneckymi setsrami ak budete chciet , zodpovedia Vam otazky.

kajuska09
20. júl 2011

@lenulice ja som minuly tyzden sedela v Kochu v cakarni s jednou pani co chodi k Svitekovej a povedala mi ze ona ostala ako jedina v Ruzinove v tych priestoroch GPN, ale ze na velky ultrazvuk posiela do Kochu.

misik
20. júl 2011

ahojte,
ja som mala osobnu skusenost s Mudr Cupanikom, Dittem, aj Maresom, vsetci traja su vynikajuci odbornici. Porod u Kocha bol neporovnatelny s porodom v Ruzinove /nie pre nejaky luxus - pred 7mimi rokmi bol este minimalne prerobeny/ ale hlavne pre tu ludsku stranku co urcite nejedna prvorodicka potrebuje a hlavne oceni. Cenovo to v tej dobe vyslo rovnako ako v Ruzinove.

usacek79
20. júl 2011

@kape Stanko ma menovca syna - ale ten je myslim farmaceut.. Gynekolog Stanko je taky starsi plesaty pan 🙂

usacek79
20. júl 2011

@kajuska09 aha, no tak potom to tak asi je, ze tam ostala, ale teda je zamestnanec GPN Koch a zjavne bude tam aj rodit..

kajuska09
20. júl 2011

@usacek79 asi ano 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre