Sekcia v pôrodnici Trenčín

romanah1
2. okt 2018

Mamicky prosim vas ktore ste podstupili sekciu v trencine a ako ste boli spokojne? Ja som mala prvu v povazskej bystrici, teraz sa rozhodujem. Dakujem za kazdu odpoved 🙂

stellis1
2. okt 2018

@romanah1 ja idem dnes alebo zajtra tak potom napisem skusenost

sonazitnanova
2. okt 2018

@romanah1 toto zaujma aj mna pridam sa ak mozem ,lebo to caka aj mna v marci ,mam 2 uz sekcie za sebou u nas v BN no kedze u nas zavreli porodnicu ine mi nezostava ako do TN ,jedine ma upokojuje ze tam mava sluzby aj moja gyn.

sonazitnanova
2. okt 2018

@stellis1 drzim palce

stellis1
2. okt 2018

@sonazitnanova ďakujem. Nohy obandazovane, bez ranajok, a zatial stale neviem ci teda idem ci nie :-/

sonazitnanova
2. okt 2018

@stellis1 uz ked mas nohy zafacovane tak urcite ano

sonazitnanova
2. okt 2018

@stellis1 Tak dnes sluzi aj moja gyn.,tak myslim na vas za chvilu mate klbko pri sebe ....a idete celkovou narkozou

vivien16
2. okt 2018

@romanah1 ja som mala spinal a fakt som bola spokojná. Tiež má odradzovali rôzne nespokojné komentáre, ale opak pravdou. Všetcia milí, ústretoví za mňa veľká spokojnosť 👌 hlave na novorodenecko

stellis1
2. okt 2018

@sonazitnanova ako sa vola? Spinalom....
Uz mi povedali,idem naobed. Dovtedy umrem od hladu 😀

sonazitnanova
2. okt 2018

@stellis1 ona je Maria Baškova,taka mlada dr.zlata ....hej spinalom ja by som to asi nedala ja som bola v celkovej

vivien16
2. okt 2018

@stellis1 ak môžem poradiť, po spinale sa snaž nehýbať hlavou. Ja som sa hýbala a také migrény, že 4 dni na infúziách... Držím palce nech všetko dobre dopadne 😉

stellis1
2. okt 2018

@vivien16 dakujem. A to si dvihala trochu nad podlozku alebo az do sedu?

stellis1
2. okt 2018

@romanah1 Vsetci boli mili, anesteziologicka paradna posobila na mna velmi upokojujuco, dalsia sestricka ma hladkala pri zlych ....som spokojna.
Ale k bolestiam pocas a po sa radsej nevyjadrujem 😀 nastastie uz mi pekne zabral Novalgin. Sestrička uz na oddeleni tiez velmi zlata, stara sa tu o mna ako o babo 🙂

sonazitnanova
2. okt 2018

@stellis1
@stellis1 ahoj vitaj,super myslela som na teba tak drobcek je medzi nami najhorsie su prve 2 dni ta bolest ked ozije ....a ked si bola v spinaly aj si nieco citila?

stellis1
2. okt 2018

@sonazitnanova ano dosť intenzivne tlakove bolesti. Ked babo vybrali zvysili mi davky anestetik a uz bolo lepsie.

vivien16
2. okt 2018

@stellis1 dvíhala troška, hlavne kvôli vode bo neustály smäd a hlavne keď mi doniesli bábätko 🤗 ale jedna sestrička je tam úplne top, tá hneď vravela, že ani hlavou otočiť by človek nemal po spinále. Zajtra ťa budú dvíhať na nohy tak si hlavne pýtaj od bolesti niečo bo ten prvý krok je najhorší 😞

sonazitnanova
2. okt 2018

@stellis1 och neviem tento spinal ci by som dala mala som dva cisarske ale v celkovej hned ako ma prebudili hned som uz bola hore no a bolest pri druhom bola hrozna som sa citila ako keby ma doslova trhali

bobana297
9. okt 2018

@sonazitnanova pripravte sa ze Vas hadam zvozia aj dr aj sestricky ako jednu pani co isla rodit 3 dieta sekciou ze je to nezodpovednost matky a neviem co tam po nej hukali. Ze po 2 sekcii si mala dat podviazat vajecniky

sonazitnanova
9. okt 2018

@bobana297 tak toto je somarina,lebo 3 sekcie bezne mozu byt riziko uz su dalsie a ako ja za to nemozem tiez by som isla prirodzene no usami to asi nevytlacim ....mne tam robi moja gyn tak s nou sa dohodnem nech mi spravi a len nech skusia mi nieco podobne povedat

cailana
15. okt 2018

@sonazitnanova ahoj.ano je to somarina, ja som na tom tak isto ako ty, x-krát som preberala s mojím doktorom či ísť do tretieho tehotenstva a riziko tam je ale nie o veľa väčšie ako pri druhej sekcii, ale pravda je aj to , že niektorí lekári si stále myslia, že po dvoch sekciách treba podviazat vaječníky a vedia byť dosť nepríjemni. V Trenčíne si ale nemyslím, že by niekto kričal, a sekcie sú podľa mňa v TN na vysokej úrovni, ja som mala obe urgentne, jednu spinal, jednu celkovú, ale všetci boli úžasní, pozorní a aj o deti aj o mna sa potom starali perfektne na oddelení, dali mi na výber, kedy chcem deti k sebe a kedy ich chcem nechať na oddelení, pomohli s dojčením, ja som spokojná, držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre