Pôrodnica Trenčín

koncova1211
8. nov 2022

Ahojte prosím Vás nejaké aktuálne recenzie s pôrodnice Trenčín. Zvažujem Trenčín a Bojnice. Prvý pôrod bol plánovaná sekcie kvôli chrbtici takže určite bude aj druhý. Prosím nejaké aktuálne info... čo má môže čakať.Ohľadom Pe a To nepočujem moc dobré recenzie za to zvažujem pôrod ďalej... ďakujem ♥️

kaktusik007
8. nov 2022

v ktorej z tychto dvoch porodnic sa vedia postarat o predcasne narodene dieta od ukonceneho 28tt?

a druha otaxka - v ktorej z tychto dvoch porodnic je novorodenecka jiska?

a tretia otazka - v ktorej z tychto dvoch porodnic vykonaju vyrazne viac porodov, takze je vacsi predpoklad ze pri komplikaciach personal adekvatne zasiahne?

zamysli sa a odpoved na tvoju otazku budes vediet. Ale ak mas priority inde ako v zivote svojho dietata - 🤷🏼‍♀️

sisi1811
9. nov 2022

@koncova1211 rodila som v TN a bola som velmi spokojna

jesenzima
9. nov 2022

2x v TN a všetko a všetci boli super 🙂

lenkadenisa
9. nov 2022

@koncova1211 ja by som do TN nešla ani za svet už, sekcie tam nechcú robiť

kaktusik007
9. nov 2022

@lenkadenisa ked je indikacia, sekcie robia - nenechaju predsa matku ci dieta zomriet 🤦‍♀️

basska_b
9. nov 2022

Joj, Bojnice by som neriskovala 😄 kamoskina sestra tam bola a ze dovi dopo

lenkadenisa
9. nov 2022

@kaktusik007 no ja to poznám trochu inak, ale veď každý podla seba

xqwertyx
9. nov 2022

@lenkadenisa ja som mala plod koncom panvovym. Prišla som do TN nemocnice ze chcem rodit cisárskym, že odmietam normálny pôrod a tiež odmietam otáčanie plodu. Bez problém, bez vyjednávania mi dali termín cisárskeho 🤷‍♀️...bolo to minulý rok v lete

koncova1211
autor
9. nov 2022

@basska_b prečo čo sa jej nepáčilo sestričky?? Lekári??