Skúsenosti MUDr. Marián Oros

sasenka6
25. feb 2022

Ahojte, prosím vás máte niekto aktuálne skúsenosti s týmto gynekológom/pôrodníkom? Ďakujem

greta2017
25. feb 2022

@sasenka6 ahoj ja mam rok stare. Chodila som k nemu pred porodom a rodil ma. Mozes mi napisat ak chces

greta2017
25. feb 2022

@sasenka6 ale vipred varujem nemam na neho nic pozitivne. Za mna je to moj navacsi omyl aky som urobila ze som sa jemu zverila do ruk

sasenka6
autor
25. feb 2022

@greta2017 ďakujem písala som

lucia7933
15. mar 2022

ahojte, tiez ma zaujma skusenost s nim 🙂

lucia7933
15. mar 2022

jedna znama mi ho odporucila, potrebovala by som len jedno vysetrenie v tehotenstve, patrim k inemu Dr. ...takze nemate dobre skusenosti?

sasenka6
autor
15. mar 2022

@lucia7933 ja som teraz v 2. Trimestri od neho odišla. Presvedčil ma morfologicky ultrazvuk za 70€ z ktorého som sa nedozvedela skoro nič. O aké vyšetrenie sa jedna?

greta2017
15. mar 2022

@lucia7933 no doktor je extremne nekomunikativny a ak mas otazky doslova ta odignoruje a neodpovie...za mna moj najvacsi omyl v tehotenstve ze som sa rozhodla chodit k nemu...

lucia7933
15. mar 2022

@sasenka6 potrebovala by som si potvrdit ci moja dr. mi spravne diagnostikovala missed abortion...po prvom vysetreni v tehotenstve

lucia7933
15. mar 2022

@sasenka6 chcela by som len nazor ineho gynekologa, predtym ako pojdem na kyretaz

lucia7933
15. mar 2022

takze vravite ze jemu sa mam vyhnut...

sasenka6
autor
16. mar 2022

@lucia7933 ak hľadáte v ba, tak mne sa páčil dr.kotek vo Vajnoroch - gynkomed sa to vola. Tiež som bola len na jednom vyšetrení u neho

katarina97
30. apr 2022

Rozhodne NEODPORUCAM. Uz pri beznych gynekologickych vysetreniach som odchadzala o 150€ lahsia a stravila som tam vzdy tak 15minut. Nic mi nebolo vysvetlene len ma pekne zkasirovali. Najhorsie to bolo ked som otehotnela, prvy ultrazvuk som mala na konci 6tt, kedy zo mna zase zobral 40€ za 10 minit casu a absolutne nic mi nepovedal - iba vetu: tehotenstvo nie je choroba - fungujte tak ako doteraz a davajte si pozor na pohlavny styk (?????? Wtf) Ziadne rady, ziadna komunikacia o rizikach ktore mozu prist ( hoci som mlada a mam 24r, neznamena ze ku komplikaciam dojst nemoze ) Samozrejme k nim doslo, o tri tyzdne po prvom ultrazvuku a potvrdeni tehotenstva som prisla na druhe vysetrenie, povedal mi ze nevidi tlkot srdiecka, uz som bola zhruba v 10tt. Povedal ze je 70% sanca ze babatko nezije ale ze pockame este tyzden a presvedcime sa na 100% na dalsom ultrazvuku. Prepacte, ale prosim??? Ohrozenie matky nic? Nehorazne! Samozrejme platba dalsich 40€. Bol so mnou aj moj partner, neskor mi povedal ze neodporuca, aby chodili na vysterenie aj otcovia lebo v jejo pripade je 40% sanca, ze je s babatkom nieco zle ked je pri vysetreni aj tatinko. Prepacte ale naozaj? Dieta som nesplodila sama a otec babatka bude pri kazdej prilezitosti! Samozrejme v den vystrenia po ohlaseni ze pockame tyzden ci nahodou srdiecko bit nezacne som este v ten den isla na pohotovost na Kramare - hned mi odporucili potrat pre ochranu mojho zdravia, nakolko babatko nezilo uz 2tyzdne!!!! Babatko prestalo zit v 8tt. Na druhy den som Dr. Orospvi volala a on mal este tu drzost sa ma opytat ako chcem potrat ( podotykam ako prvorodicka som nemala absolutne ziadne informacie ani o tehotenstve samotnom, nie to o potrate. (Potrat zakrokom alebo tabletkami) Vsetko som si zistovala na internete. Odporucil mi potrat tabletkou. Mam muky, trapenia a bolesti uz tyzden, bola som dve noci hospitalizovana v nemocnici! Jeho ignorantsky pristup je nechutny a po zotaveni po potrate ho hned vymenim! Pevne verim, keby som mala vsetky informacie prvotne pri prvom stretnuti, mozno by sa take nieco ani nestalo. Nevedela som absolutne nic a verte, absolutne nic by ste sa od neho ani nedozvedeli. Sestricka tam iba sedi a ticho kuka do blba a berie od vas peniaze. Pamatajte, v tomto pripade vysoke ceny neznamenaju vysoku kvalitu, naopak - zanedbanie! Neodporucam, nikdy odporucat nebudem.

lucia7933
2. máj 2022

@katarina97 tak po tvojom prispevku som teda rada, ze v tom marci ked som potrebovala vysetrenie som k nemu nesla...vidim ze som spravila dobre...

sasenka6
autor
13. máj 2022

Tak napíšem vám aj ja moje skúsenosti. Začala som k nemu chodiť od roku 2013. Vtedy som nasla skvele recenzie že je úžasný odborník. Všetko bolo super, vždy všetko vyriesil. V roku 2018 som otehotnela tak som začala ako prvorodička k nemu chodiť na poradne. Peňazí to stalo teda riadne. Zaskočilo ma, že mi nechcel dávať fotky ( aj napriek tomu že poradňa stala 40€ zakazdym) nevadí, som si povedala hlavne nech je všetko ok. Od 21tt mi ohlásil že sa mi otvara krčok ( ten vždy kontroloval iba ručne) a na poradne musím chodiť každý druhý tyzden - namiesto raz za 3 týždne ( bezne u iných gyn sa chodí raz za 4 týždne). Takze zas peniaze navyše. Vyšetrenia mi boli vždy dost nepríjemne, bolestivé načo mi povedal že čo čakám a hlavička dieťaťa je väčšia. Neskôr mi nakazal chodiť každý týždeň na monitor ktorý vtedy stal 50€ ( áno 200€ mesačne som tam nechala). Chodí sa k nemu až do pôrodu, do nemocnice až na pôrod. Zazmluvnenie ho k pôrodu bolo 400€. Povedal mi na poradni že to musíme ukončiť lebo už som na 5cm a mám prísť ráno do pôrodnice. Ok vyšetrenie krčka extra bolestivé, rano mi odišla aj zátka. Vyšetril ma v pôrodnici, to bolo ešte 100x bolestivejšie a odvtedy som aj krvacala a začala mat bolesti ( nedala by som ruku do ohňa že mi spravil hamiltona bez opýtania). Na monitore mi povedali že nemám žiadne kontrakcie že určite nerodim, on povedal že tam vidi kontrakcie 🤷🏼‍♀️ Ok príjem, on za mna rozhodol aby mi hneď pichli epidural, prepichol mi vodu a rozhodol za mna dať mi oxitocin. Prešlo 5 hodín a malého sa mi nepodarilo vytlačiť ( mám aj úzku panvu načo mi povedal že vraj rodil aj užšie a mávol rukou). Nakoniec mi urobil nastrih jak svet a použil VEX. Zasitie trvalo asi 3 min čo bolo pozitívne. V tej chvíľu som bola rada že žijeme nevedela som zhodnotiť pôrod. Preto som druhé tehotenstvo zvolila jeho ale po 3,5 roku bol už iný, horší, nepocuval ma, zdražel. Poradňa 50€ už a celkovo som sa rozhodla zmeniť gyn a bolo to úplne že naj rozhodnutie aké som urobila. Škoda že až od 28tt. Takze to je moja skúsenosť 😃

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre